2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kız ya da erkek olursa aklınızda isimlrr var mıı şimdi kalp atışını duymak icin bekliyoruz ama oda geçince cinsiyet icin gün sayıcazz
Benim ikiz olduğu için uyumlu isimler bulmaya çalışıyorum o yüzden ama aklımda birkaç şey var tabi

Kızlar kız ya da erkek olursa aklınızda isimlrr var mıı şimdi kalp atışını duymak icin bekliyoruz ama oda geçince cinsiyet icin gün sayıcazz
Benim aklımda isimler var ama çok değiştiriyorum ilki belliydi hemen koyduk ama 2.hastanede zor karar verdik şimdilik isimler var ama değişir çokça.

Eşim aslan, büyük boğa küçük kova. Ben yengeç ama hiçbir özellik yok bende Buda yengeç olacak gibi. Ama bana belli olmaz ilkinde ikizler olmalıydı ama boğa pldu ikinci balık olacakken kova oldu 37 haftada doğdu ikiside. Normal doğum ama erken oldular.

Sizin ailede karışıkmış benimde büyük kova olacakken oğlak oldu, küçükte ikizler olacaktı koç oldu bende ikizler olacakmışım boğa olmuşum. Kısacası herkesi ikizler olmaktan döndürdümde ikizlerimi döndüremeyeceğim maalesef

Bazen ikizler duruyor ama 38 haftaya kadar. Çok duydum duran. Doktorda onaylarsa 23 haziranda doğum yaparsin

Bazen ikizler duruyor ama 38 haftaya kadar. Çok duydum duran. Doktorda onaylarsa 23 haziranda doğum yaparsin
Ay inşallah dururlar benim bir önceki doğumum 32. Haftada oldu erken doğum yaptım küvozde kaldı bebeğim bir süre. Ondan dolayı pek sanmıyorum ama inşallah

Kız olursa kesinikle elâ olacak :) erkek olursada yiğit istiyorum yanına ikinci bir isimle bir oğlum var afı yusuf eymen erkek olursa ikincide cift isimli olsum diyorum ne alakaysa bu arada çift isim hiç sevmem ama ilkinde esim yusuf ben eymen diye tutturunca ee bari ikimizinde gönlü olsun dedik :))

Erkek olursa yine benimde aklımda var yusufkız olursa ayşe istiyorum ama annemin adı yanına kayinvalidemin adını koymamak için koyamam

Anneler merhaba araniza yeni katıldım 5+2gunluk hamileyim bugün kan verdim 12827.0 cıktı sizce nasıl bu değer aklimda deli sorular korkular falan cok karişik desteğinize ihtiyacim var.

2moms tarzı bir ürün müydü? Kısa süreli kullanılıyor sanırım değil mi

Anneler merhaba araniza yeni katıldım 5+2gunluk hamileyim bugün kan verdim 12827.0 cıktı sizce nasıl bu değer aklimda deli sorular korkular falan cok karişik desteğinize ihtiyacim var.
Değer baya iyi maşallah gözünüz aydın keseyi görebilirsiniz.

Günaydın herkese. Gece yine oğullarimla bir öksürük nöbetindeydik bugün 11 de kontrolüm var biraz heyecan yaptım
Günaydın :) çok geçmış olsun rabbım sıfa versın o oksuruk nobetı cok kotu benım oglum daha yenı kurtuldu .. bu arada benımde 11:30 randevum randevu sonrası bulusalm burda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…