2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kız ya da erkek olursa aklınızda isimlrr var mıı 😍 şimdi kalp atışını duymak icin bekliyoruz ama oda geçince cinsiyet icin gün sayıcazz🙈
Benim ikiz olduğu için uyumlu isimler bulmaya çalışıyorum o yüzden ama aklımda birkaç şey var tabi😍

Kızlar kız ya da erkek olursa aklınızda isimlrr var mıı 😍 şimdi kalp atışını duymak icin bekliyoruz ama oda geçince cinsiyet icin gün sayıcazz🙈
Benim aklımda isimler var ama çok değiştiriyorum ilki belliydi hemen koyduk ama 2.hastanede zor karar verdik😀 şimdilik isimler var ama değişir çokça.

Ya yengeç burcu iyi hoşta benimkilerin doğum tarihi 4 temmuz bide ikizler genelde 36. Hafta civarı doğuyormuş biraz daha erken yani. O yüzden benimkiler haziranın başında doğar büyük ihtimalle dolasıylada ikizler burcu olurlar🤣 hayır yaaa🤣 ikizler burcuyla hiç iyi anlaşamam keşke benim gibi boğa olsolsalarrr
Eşim aslan, büyük boğa küçük kova. Ben yengeç ama hiçbir özellik yok bende 😀 Buda yengeç olacak gibi. Ama bana belli olmaz ilkinde ikizler olmalıydı ama boğa pldu ikinci balık olacakken kova oldu😁 37 haftada doğdu ikiside. Normal doğum ama erken oldular.

Eşim aslan, büyük boğa küçük kova. Ben yengeç ama hiçbir özellik yok bende 😀 Buda yengeç olacak gibi. Ama bana belli olmaz ilkinde ikizler olmalıydı ama boğa pldu ikinci balık olacakken kova oldu😁 37 haftada doğdu ikiside. Normal doğum ama erken oldular.
Sizin ailede karışıkmış🤣 benimde büyük kova olacakken oğlak oldu, küçükte ikizler olacaktı koç oldu😂 bende ikizler olacakmışım boğa olmuşum. Kısacası herkesi ikizler olmaktan döndürdümde ikizlerimi döndüremeyeceğim maalesef 😂

Sizin ailede karışıkmış🤣 benimde büyük kova olacakken oğlak oldu, küçükte ikizler olacaktı koç oldu😂 bende ikizler olacakmışım boğa olmuşum. Kısacası herkesi ikizler olmaktan döndürdümde ikizlerimi döndüremeyeceğim maalesef 😂
Bazen ikizler duruyor ama 38 haftaya kadar. Çok duydum duran. Doktorda onaylarsa 23 haziranda doğum yaparsin😝

Bazen ikizler duruyor ama 38 haftaya kadar. Çok duydum duran. Doktorda onaylarsa 23 haziranda doğum yaparsin😝
Ay inşallah dururlar😍 benim bir önceki doğumum 32. Haftada oldu erken doğum yaptım küvozde kaldı bebeğim bir süre. Ondan dolayı pek sanmıyorum ama inşallah 🙏🥰

Kız olursa kesinikle elâ olacak :) erkek olursada yiğit istiyorum yanına ikinci bir isimle bir oğlum var afı yusuf eymen erkek olursa ikincide cift isimli olsum diyorum ne alakaysa :KK70: bu arada çift isim hiç sevmem ama ilkinde esim yusuf ben eymen diye tutturunca ee bari ikimizinde gönlü olsun dedik :))

Kız olursa kesinikle elâ olacak :) erkek olursada yiğit istiyorum yanına ikinci bir isimle bir oğlum var afı yusuf eymen erkek olursa ikincide cift isimli olsum diyorum ne alakaysa :KK70: bu arada çift isim hiç sevmem ama ilkinde esim yusuf ben eymen diye tutturunca ee bari ikimizinde gönlü olsun dedik :))
Erkek olursa yine benimde aklımda var yusuf🥰kız olursa ayşe istiyorum ama annemin adı yanına kayinvalidemin adını koymamak için koyamam😁

Anneler merhaba araniza yeni katıldım 5+2gunluk hamileyim bugün kan verdim 12827.0 cıktı sizce nasıl bu değer aklimda deli sorular korkular falan cok karişik desteğinize ihtiyacim var.

Kızlar , benim ılkı hic durmuyordu
E bebekten kendinden sallanan titreşimli müzikli beşik almıştım
Hareketlenene kadar yatabiliyor ve elim ayağım olmuştu
Tavsıyemdır😀 uykusuzluk nedir çekmedim o beşiği aldıktan sonra
2moms tarzı bir ürün müydü? Kısa süreli kullanılıyor sanırım değil mi

Günaydın herkese. Gece yine oğullarimla bir öksürük nöbetindeydik😐 bugün 11 de kontrolüm var biraz heyecan yaptım 😅
Günaydın :) çok geçmış olsun rabbım sıfa versın o oksuruk nobetı cok kotu benım oglum daha yenı kurtuldu .. bu arada benımde 11:30 randevum randevu sonrası bulusalm burda :)

X