2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Eklentiler

• 20211108_082029.jpg
    20211108_082029.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar merhaba benim adet günü beta : 297,86 çıkmıştı bugün gecikmenin üçüncü günü yani üç gün sonraki değerim 896,76 çıktı nasıl sizce artış normal mi düşük mü?

Benim bebeler bu tip herseyde asla yatmadı😑 sürekli kucaktaydilar bende önce sling biraz büyüdükten sonra kanguru kullandım hep sakinleştirmek için
Öteki sekilde kabus gibiydi bizim için
Bir türlü durmuyor, uyumuyordu :)
Bunu alınca rahatladık

En önemlisi titreşimli olması
Gaz icin cok iyi bisi aslında
Seninkiler birbirlerinden etkılenmıstır 😀😂

Ayy 2 yyenidoğanbebege aynı anda bakmak düşünemiyorum

Kız olursa kesinikle elâ olacak :) erkek olursada yiğit istiyorum yanına ikinci bir isimle bir oğlum var afı yusuf eymen erkek olursa ikincide cift isimli olsum diyorum ne alakaysa :KK70: bu arada çift isim hiç sevmem ama ilkinde esim yusuf ben eymen diye tutturunca ee bari ikimizinde gönlü olsun dedik :))
Bi arkadaşımında kızı Ela oğlu yiğit nasıl güzeller😍

Ya yengeç burcu iyi hoşta benimkilerin doğum tarihi 4 temmuz bide ikizler genelde 36. Hafta civarı doğuyormuş biraz daha erken yani. O yüzden benimkiler haziranın başında doğar büyük ihtimalle dolasıylada ikizler burcu olurlar🤣 hayır yaaa🤣 ikizler burcuyla hiç iyi anlaşamam keşke benim gibi boğa olsalarrrr🤣
Geçen sene temmuz topiginde bu tarz bı muhabbet yapmıştım. 😅 Yengeç olsun en azından bir günle bile olsa ikizler burcu olmasın bide ikiz iyice kafayı yerim diye. Bilin bakalım ne oldu 🙈 31+4 te acil sezeryan olup ikizlerim boğa burcu olmayı tercih ettiler 🤣

Bu arada kızlar korunuyodum ama adetim gecikti. 2022 temmuz annelerine kaycam diye ödüm kopuyor. Bugün test yapıcam. Allah tan hayırlısı tabi ama evde 6 aylık iki bebe var 🙈 stresten midir yoksa bilinçaltı mı bilmiyorum. Bu gece acayip midem bulandı. En son hamileyken bulanmıştı. Stresten bu gece hiç uyuyamadıımm. Eğer varsa 5+ 3 günlük falandır. Son adet tarihimi de tam hatırlamıyorum işin kötüsü. Tek bildiğim 5 ekimden 2 3 gün önceydi.

Günaydın herkese. Gece yine oğullarimla bir öksürük nöbetindeydik😐 bugün 11 de kontrolüm var biraz heyecan yaptım 😅
Çok geçmiş olsun tam hastalık mevsimi malesef şu ara küçük oğlumda hastaydı geçen hafta dr bisolnatur diye doğal bi öksürük şurubu verdi bal kıvamında o baya iyi geldi öksürüğüne istersen sende bi doktoruna danışıp alabilirsin
Kontrolden çıkınca mutlaka yaz❤️ bende yarın gidicem inşallah çok heyecanlıyım

Kızlaarr günaydın benden güzel bir haberr 🙏😇🧿 Kesemiz görüldü.. kalp atışı ve bebeği görmek için biraz daha beklememiz gerekiyormuş çok küçükmüş daha mercimeğim🤩 1 hafta 10 gün içinde tekrar muayne olacakmışız🧿
Tam kac haftlksn cnmmm gözun aydın cok sevındm kalp atısınıda en kısa zamanda duyarsın ınsAllahhh :)

Kızlaarr günaydın benden güzel bir haberr 🙏😇🧿 Kesemiz görüldü.. kalp atışı ve bebeği görmek için biraz daha beklememiz gerekiyormuş çok küçükmüş daha mercimeğim🤩 1 hafta 10 gün içinde tekrar muayne olacakmışız🧿
Hadi gözün aydın canım maşallah 🧿 darısı bizlere olsun 🌺🤗

Bugün kontrolü olanlar online mı? Arkadaşlar daha önce yazmıştım 8 Kasım’da kese göreceğiz veee ikiz istiyorum diye ikizler göründü birinin kalp atışını bile duyduk 😭 Doktor en ufak enfeksiyon istemiyoruz dişin ağrırsa ara beni diyerek hafif korkutsa da ikisinin de benimle olduğunu bilmek güzel ☺️

Bugün kontrolü olanlar online mı? Arkadaşlar daha önce yazmıştım 8 Kasım’da kese göreceğiz veee ikiz istiyorum diye ikizler göründü birinin kalp atışını bile duyduk 😭 Doktor en ufak enfeksiyon istemiyoruz dişin ağrırsa ara beni diyerek hafif korkutsa da ikisinin de benimle olduğunu bilmek güzel ☺️
Ayyy cok guzel bır haber masAllah rabbim saglıkla kucagına almak nasıp etsn canm vallahı duygulandım bu hamilelik hormonlrı delirtti beni :KK70:

X