2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende öyle diodum arada yol tutması gbi mide yaniodu bugün berbattim kuzum yemek görmeyi bırak aklıma yemek gelince için bulandı ki dün ne yesem diodum ilaç mı yaptı bulancagi mi vardı bileme din
Ne ilacına başladın. Ben şuan ilaç kullamıyorum. Progestan Fitil, karından Progestan Dex, kalçadan 3 günde bir Proluton Çarşambaya Kadar.

Ne ilacına başladın. Ben şuan ilaç kullamıyorum. Progestan Fitil, karından Progestan Dex, kalçadan 3 günde bir Proluton Çarşambaya Kadar.
Onlar devam bende azaltıo ilaçları. demir düşük çıktı bulantın çok sa vermiyim dedi sonra baslayalim bende çok yok dedim içtim bilmiorum hala süren bı bulantı

Evet içiyorum. Dün gece yatarken içmedim
Bugün mahfoldum. Ama o da ben de asıeı ise yaramıyor
Lâkin hiç içmemiş olmaktan daha iyi
Ehh fena değil diyelim.
Evet hiç içmediğinden iyidir mutlaka canım benim ilk haftalarda bulantı krizi geliyodu bildiğin 5-6 defa lavabodaydım. Prilamla toparlamıştı..

Kızlar bir de aklınızda olsun bazı demir hapları bulantı yapıyor. Cok iyi hatırlıyorum doktorum bana önce bir verdi
Bulantı yapıyor dedim
Değiştirdi
Doğuma kadar kullandım zaten.
Ama isimlerini hatırlmaıyorum
Doktorlar bilir hangisi bulantı yapıyor hangisi yapmıyor diye

Bana normalde demir hapları kötü gelio die sordu bu yine yan etkisi en az olandı bana genel olarak bulantı yapio die sanırım bulantın çok sa sonra başlayalım yoktu o kadar ama biraz daha deneyim icemem sanırım dün çok az mecbur yedim hala içim bulanio.
Keşke hatirlasaydin o ilacı belki bana da iyi gelirdi benim demirle sorunum hep olurdu mecburum da inşallah yarın vücut alışmış olur

Psikolojim de bozuldu
Mutsuz mutsuz dolanıyorum ortalarda.

Çok berbat bir şey ya. Allah yardımcımız olsun.
En nefret ettiğim şeydir mide bulantısı.

Dün akşam içtim prilam. Eczacı akşam 2 adet demiş sizlerden de duymuştum ama dozundan emin olamadım tek doz deneyeyim dedim.
Sabah çok az hissettirdi bulantı ama kahvaltı falan yaptım şu an az. Bir adet yetecek mi bakalım gün içinde..

Onlar devam bende azaltıo ilaçları. demir düşük çıktı bulantın çok sa vermiyim dedi sonra baslayalim bende çok yok dedim içtim bilmiorum hala süren bı bulantı

Bence ara ver bulantı bitince başla demire.
Ben ferro sanol duodenal kullanmıştım. Sabah aç karna atılıyordu.
Midemi bulandırmıyordu ama tuvalet düzenini değiştiriyordu.

Gerçi artık hiç bir şeyden emin değilim. Belki bu yaşımda içsem midemi bulandırır

Canim aynısını kullandım daha öncede benimde wc problemi olmuştu önceden şimdi berbat bı bulantı bugünde her saniye bile olunca yazdım dojtoruma icemicem

Güüünaaydın güzel anneler Tüm yazışmaları okuyorum ama bi arkadaşımızın da yazdığı gibi bazen sohbeti bölmeyim diye cevap yazmıyorum Benim hala sıfır bulantım var, iyi mi kötü mü bilmiyorum. Sadece çok yorgunluk var, bir de sinir var Yemekteyizde bi kadın vardı, 30 yaşındaymış ama büyük duruyor eşime dedim aaa bu nasıl 30 ya biz şimdi aynı mı duruyoruz diye, yani askım duruyorsunuz demesin mi sinirlendim ama nasıl bir sinir geldi, öyle bi teyze vardı ya vurdukça vurdum vurdukça vurdum diyen, tam o oldum, nasıl aynı dururum ben bu kadınlaaaa en az 5 yaş büyük duruyor da bilmem ney de, sonra askım ben bakmamışım tam dedi de sakinledim neyse azcık yüzünüz gülsün diye yazdım işte öyle uzun uzun. Özetle bende şuan yorgunluk ve sinir dışında hiçbir şey yok. Hepinizi öper, sağlıklı çiçek gibi hamilelik günleri dilerimmmmm

Günaydın değişen hormonlar bunlara neden oluyorama hepsi geçecek 12 haftadan sonra daha düzene giriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…