2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın kızlar :KK49:

Hep sezaryen konuşmuşsunuz hiç normal doğum yapmak isteyen yok mu aranızda benim gibi :KK53:
Ben ilkini çok çok isteyerek çok uğraşarak normal doğum yapmıştım bununda öyle istiyorum tabikii 💃 doktorumda allahtan benim gibi düşünüyor ama artık çok azız bunu bil 🤭

fbtl fbtl Canim sen doğumlarından birini epiduralli yapmıştın ilkinmiydi 2. Mi epidural olmustu digeri epiduralsizmi oldu olduysa niye onuda epiduralli yapmadin 🤔

Bende oksapar kullanmaya başladım bugün 3.gunum henüz morartmadim etinizi sıkıp ilacı yavaşça verin o zaman morarmıyormuş bide iğneyi çıkarınca ovalamayın o zaman kan içeri de dağılıyor morariyor
Bende o şekilde yapıyorum canım ama normalde de benim cildim hassas en ufak vurma çarpma da bile morarır sanırım o yüzden daha da morarıyor 10 gündür kullanıyorum bende doğuma kadar kullanıcakmışım. Sağlıkla gelsinde evlatlarımız elbet geçer ama tedirgin oldum yine de acaba yanlış bişey mi yaptım diye

Bende o şekilde yapıyorum canım ama normalde de benim cildim hassas en ufak vurma çarpma da bile morarır sanırım o yüzden daha da morarıyor 10 gündür kullanıyorum bende doğuma kadar kullanıcakmışım. Sağlıkla gelsinde evlatlarımız elbet geçer ama tedirgin oldum yine de acaba yanlış bişey mi yaptım diye
Bende doğuma kadar kullanacağım sağlıkla gelsinler de bebişler korkmayın bu iğneleri kullanan herkes aynı durumda

fbtl fbtl Canim sen doğumlarından birini epiduralli yapmıştın ilkinmiydi 2. Mi epidural olmustu digeri epiduralsizmi oldu olduysa niye onuda epiduralli yapmadin 🤔
Aslında ikiside epiduralsiz oldu. İlkinde epidural bağlandı ama ilaç verilemeden doğum gerçekleşti. Birden ilerledi açılma. Ben dayanamıyorum dediğimde bağladılar ilacı verecekken muayenede 9 cm açılma vardı acil doğuma aldılar. 2.cide sancıyı evde çektim dayanabildigim kadar hastane yakındı gece gidelim dediğimde gittik tam.aciklik olmus zaten hastaneye girip 10 dk sonra bebeği aldik kucagimiza😀

Hic canını sıkma Allah inşallah sana bağışlar. Sen canını sıkıp da onu da üzme .evet bu canı Allah veriyor ama bizim enerjimizde önemli. Mide agrimdan günlerdir canım burnumdaydi bazen isyan da ettim ama iyiki benimle .Benim de modum düşüyor bazen ama enerji önemli 😊😊
Evet stres yapmamaya calisiyorum canım inşallah herkes sağ salim kavuşur bebisine 🤲🏻

Kizlar 2 gundur dehset acilar icindeyim cekilen disetim iltihap olmus zonklama seklinde agrilar yasiyorum acil devlet ozel heryere gittim sonuc antibiyotik kullaniyorum tum doktorlar a sordum kullanabilirsin dediler largopen 1gr. Ve parol. Kullandigim halde bile iyi degilim bebege birsey olur diye korkuyorum ama caresizim. Dis agrisi ne zor seymis yarabbim. Bu arada devlette iyi bir doktor buldum cok sukur takibimi artik orda yapacagim. Bugun muayene oldum bebek iyi 8arti 2 dedi 1 ay sonra ikili teste cagirdi. Insallah bu ilaclardan bu sorun yasamam dua edin bana da😔 cok direndim icmemek icin ama insanin kendini olduresi geliyor bu aciyla. Allah herkesin yardimcisi olsun 🤲🤲🤲
Ben de daha yeni bitirdm largopen. Çok araştırdım içmeden önce. Hamile iken ve emzirirken bir sakıncası yokmuş. Bütün doktorlar öyle diyordu baktığım. Geçmiş olsun. İltihap vücuduna yayılırda daha büyük sıkıntı.

Saol canım yani aynı bende senin gibi arada diorum ayy göğsüm agrimdadi midem bulanmadi die uzuluodum bebek belirti vermio ilacı hemen de bırakmak istemiorum bakalım sende merak etme keyifleri yerinde onların biz merak edioz bı işaret göndersin istioz☺️☺️
Hemen verdi annesine belirti şuan 2.80 yatıyorum valla midem kötü oldu birden sen misin belirti yok diyen😄😄 Neyse böyle arada yoklasın her zaman olsa zor olur ❤🧿

Hemen verdi annesine belirti şuan 2.80 yatıyorum valla midem kötü oldu birden sen misin belirti yok diyen😄😄 Neyse böyle arada yoklasın her zaman olsa zor olur ❤🧿
Öyle diye diye nazar ediyoruz gerçekten benimde hiç birseyim yoktu kaç gündür mide bulantısı yanma kusma. Halsizlik ne ararsan var. Üstüne bir de çalışıyorum nöbete gidip geliyorum 😂

Öyle diye diye nazar ediyoruz gerçekten benimde hiç birseyim yoktu kaç gündür mide bulantısı yanma kusma. Halsizlik ne ararsan var. Üstüne bir de çalışıyorum nöbete gidip geliyorum 😂
Vallahi ya artık gıkımı çıkartmıcam bir daha burda ayy midem bulanmıyo birşey mi oldu acaba diye söylenirsem beni topikten çıkartın😂😂😂

Vallahi ya artık gıkımı çıkartmıcam bir daha burda ayy midem bulanmıyo birşey mi oldu acaba diye söylenirsem beni topikten çıkartın😂😂😂

Anaaa şimdi mi başladı mide bulantısı sende.
Niye başladı ki ya.
Yaaa benim de başlarsa .
Kesin ah aldık 😂😂😂😂
Burda herkesin midesi bulaniyo bende löp löp herşeyi yiyom 🙈🙈🙈
Affedin sözüm geri nolur bulanmasin.
Olmuş 9 hafta bu saatten sonra ne bulantısı çocuğum. Sen bakma bu teyzelere 🙈🙈🙈

Niye başladı ki ya.
Yaaa benim de başlarsa .
Kesin ah aldık 😂😂😂😂
Bende öyle diodum arada yol tutması gbi mide yaniodu bugün berbattim kuzum yemek görmeyi bırak aklıma yemek gelince için bulandı ki dün ne yesem diodum ilaç mı yaptı bulancagi mi vardı bileme din😂😂

Niye başladı ki ya.
Yaaa benim de başlarsa .
Kesin ah aldık 😂😂😂😂
Valla bilemiyorum bende löp löp götürüyorum dediğin gibi ama akşam yemeğinden sonra oldu bişeyler bana bi gözüm karardı midem bulantı belim ağrıyo falan soda açtım bir daha efkar dağıtıyorum 😂😂😂

X