2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın kızlar

Hep sezaryen konuşmuşsunuz hiç normal doğum yapmak isteyen yok mu aranızda benim gibi
Ben ilkini çok çok isteyerek çok uğraşarak normal doğum yapmıştım bununda öyle istiyorum tabikii doktorumda allahtan benim gibi düşünüyor ama artık çok azız bunu bil

fbtl Canim sen doğumlarından birini epiduralli yapmıştın ilkinmiydi 2. Mi epidural olmustu digeri epiduralsizmi oldu olduysa niye onuda epiduralli yapmadin

Bende o şekilde yapıyorum canım ama normalde de benim cildim hassas en ufak vurma çarpma da bile morarır sanırım o yüzden daha da morarıyor 10 gündür kullanıyorum bende doğuma kadar kullanıcakmışım. Sağlıkla gelsinde evlatlarımız elbet geçer ama tedirgin oldum yine de acaba yanlış bişey mi yaptım diye

Bende doğuma kadar kullanacağım sağlıkla gelsinler de bebişler korkmayın bu iğneleri kullanan herkes aynı durumda

fbtl Canim sen doğumlarından birini epiduralli yapmıştın ilkinmiydi 2. Mi epidural olmustu digeri epiduralsizmi oldu olduysa niye onuda epiduralli yapmadin
Aslında ikiside epiduralsiz oldu. İlkinde epidural bağlandı ama ilaç verilemeden doğum gerçekleşti. Birden ilerledi açılma. Ben dayanamıyorum dediğimde bağladılar ilacı verecekken muayenede 9 cm açılma vardı acil doğuma aldılar. 2.cide sancıyı evde çektim dayanabildigim kadar hastane yakındı gece gidelim dediğimde gittik tam.aciklik olmus zaten hastaneye girip 10 dk sonra bebeği aldik kucagimiza

Evet stres yapmamaya calisiyorum canım inşallah herkes sağ salim kavuşur bebisine

Ben de daha yeni bitirdm largopen. Çok araştırdım içmeden önce. Hamile iken ve emzirirken bir sakıncası yokmuş. Bütün doktorlar öyle diyordu baktığım. Geçmiş olsun. İltihap vücuduna yayılırda daha büyük sıkıntı.

Hemen verdi annesine belirti şuan 2.80 yatıyorum valla midem kötü oldu birden sen misin belirti yok diyen Neyse böyle arada yoklasın her zaman olsa zor olur ❤

Hemen verdi annesine belirti şuan 2.80 yatıyorum valla midem kötü oldu birden sen misin belirti yok diyen Neyse böyle arada yoklasın her zaman olsa zor olur ❤
Öyle diye diye nazar ediyoruz gerçekten benimde hiç birseyim yoktu kaç gündür mide bulantısı yanma kusma. Halsizlik ne ararsan var. Üstüne bir de çalışıyorum nöbete gidip geliyorum

Öyle diye diye nazar ediyoruz gerçekten benimde hiç birseyim yoktu kaç gündür mide bulantısı yanma kusma. Halsizlik ne ararsan var. Üstüne bir de çalışıyorum nöbete gidip geliyorum
Vallahi ya artık gıkımı çıkartmıcam bir daha burda ayy midem bulanmıyo birşey mi oldu acaba diye söylenirsem beni topikten çıkartın

Vallahi ya artık gıkımı çıkartmıcam bir daha burda ayy midem bulanmıyo birşey mi oldu acaba diye söylenirsem beni topikten çıkartın

Anaaa şimdi mi başladı mide bulantısı sende.
Niye başladı ki ya.
Yaaa benim de başlarsa .
Kesin ah aldık
Burda herkesin midesi bulaniyo bende löp löp herşeyi yiyom
Affedin sözüm geri nolur bulanmasin.
Olmuş 9 hafta bu saatten sonra ne bulantısı çocuğum. Sen bakma bu teyzelere

Bende öyle diodum arada yol tutması gbi mide yaniodu bugün berbattim kuzum yemek görmeyi bırak aklıma yemek gelince için bulandı ki dün ne yesem diodum ilaç mı yaptı bulancagi mi vardı bileme din

Valla bilemiyorum bende löp löp götürüyorum dediğin gibi ama akşam yemeğinden sonra oldu bişeyler bana bi gözüm karardı midem bulantı belim ağrıyo falan soda açtım bir daha efkar dağıtıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…