2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim belirti yok tü iki kere çıkardım onun dışında mide yanmam oluodu göğsü m hassas arada kasik bel ağrısı başka bişe olmuodu ama bugün demir ilacına başladım öyle böle bı bulantıyok ilaç iyice tetikler dedi yani şimdi dusunuorum nasi yicem yemek bütün gün böle bı tuhaftim yani bulanmiosa şükretmek lazım kuzum düne kadar iyidim arada böle yol tutması gibi oluodu

İnşallah geçicidr canım çk geçmiş olsun

İnşallah geçicidr canım çk geçmiş olsun
Saol canım yani aynı bende senin gibi arada diorum ayy göğsüm agrimdadi midem bulanmadi die uzuluodum bebek belirti vermio ilacı hemen de bırakmak istemiorum bakalım sende merak etme keyifleri yerinde onların biz merak edioz bı işaret göndersin istioz

Sadece Göbekten mi yapıyorsun canım. Bana doktorum göbekten dedi çok morarma oldu sende de öyle mi
Evet canım malesef benim hatta en son sordum yer kalmadı bacak üstü yada kol arkası yapabilirsin dedi benim tup bebek transferden beri kullandım bi süre daha önlem için kullancaz ama korkma morario canım ne yaparsam yapaim bebisler iyi olsunda ne yapalım

Kizlar 2 gundur dehset acilar icindeyim cekilen disetim iltihap olmus zonklama seklinde agrilar yasiyorum acil devlet ozel heryere gittim sonuc antibiyotik kullaniyorum tum doktorlar a sordum kullanabilirsin dediler largopen 1gr. Ve parol. Kullandigim halde bile iyi degilim bebege birsey olur diye korkuyorum ama caresizim. Dis agrisi ne zor seymis yarabbim. Bu arada devlette iyi bir doktor buldum cok sukur takibimi artik orda yapacagim. Bugun muayene oldum bebek iyi 8arti 2 dedi 1 ay sonra ikili teste cagirdi. Insallah bu ilaclardan bu sorun yasamam dua edin bana da cok direndim icmemek icin ama insanin kendini olduresi geliyor bu aciyla. Allah herkesin yardimcisi olsun

Aynen canım sağlıkla kucağımıza alalım da geçer hepsi Göbeğe yaparken sadece sağ ve sol tarafa mı yapıyordun ben sadece sol veya sağa yapıyorum göbeksiz deliğinden 3 4 parmak sonrasına yapıyorum yapılan yerin yakınlarına gelince daha da morarıyor. Bende salı günü kontrole gidicem sorcam bakalım ne dicek

Geçmiş olsun canım , diş ağrısı çok kötü en kısa zmanda geçer inşallah Allah’ın izniyle de bişey olmaz canım stres yapma içini ferah tut zararlı olsa zaten doktorlar hiç bir şekilde vermez antibiyotik. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Yaa benim doktorumda bana istedim numarasını verdi mesaj atarsan dönerim dedi whatspptan yazdım ama görüldü attı resmen cevp vermedi kadın Çok bozuldum muayneye gidince sorcam
Yani ne alaka anlamıyorum bazıları bi kaç kere gidince onlar kabulleniyo hastası olduğunu diyolarda yani abartıyolar hakketmiş o

ben daha önceden başladığım için mecbur yakın yerlerine de yaptık evet üç parmak sonrası işte bacağa geçmem lazım cesaret edemedim sor bakalım kuzum belki farklı bı öneri soyler

Ben başka bir doktora da sordum bu kadın böyleymiş.Sikayet var da bile şikayetleri siliniyor .Böyle insanlar para almamalı kimsenin kanına girmemeli .

Hic canını sıkma Allah inşallah sana bağışlar. Sen canını sıkıp da onu da üzme .evet bu canı Allah veriyor ama bizim enerjimizde önemli. Mide agrimdan günlerdir canım burnumdaydi bazen isyan da ettim ama iyiki benimle .Benim de modum düşüyor bazen ama enerji önemli

Sadece Göbekten mi yapıyorsun canım. Bana doktorum göbekten dedi çok morarma oldu sende de öyle mi
Bende oksapar kullanmaya başladım bugün 3.gunum henüz morartmadim etinizi sıkıp ilacı yavaşça verin o zaman morarmıyormuş bide iğneyi çıkarınca ovalamayın o zaman kan içeri de dağılıyor morariyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…