2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar selam nasılsınız neler yapıyorsunuz? 6 hafta 1 günlükken kalp atışını duyduk bebeğimizin. Her şey yolunda dedi doktorum ama çok da belirsiz konuştu, 2 hafta sonra tekrar görecek beni. Ne zaman bitiyor bu riskli süreçler 12. hafta mı ? Sizler ne durumdasınız?

Çevremde sürekli covid pozitiflerle karşılaşıyorum korkuyorum açıkcası eğer hamileyken pozitif olursak ilaç vermiyorlardır dimi ? Ne yapılması gerekir ...
Evet vaka arttı. Ben covid geçirdim geçen yıl ilaç verdiler ama kullanmadım iyi ki kullanmamisim ise yaramadığı açıklandı zaten. Aşıları yaptırdım olursam da Allah kerim diyorum. Evde olma şansım yok ki oğlum anaokulunda sürekli risk. Bununla yaşayacağız diyorum bakalim.

Yazan olmuştur ama sezeryan sonrası vajinal doğum ben de normali beklicem yani bir terslik olmazsa
Ssvd grubu vardı ben çok faydalanmistim. Aslında normal doğum yaptım ikisinde de ama motive olmuştum bide ten tene temas kordonun geç kesilmesi gibi çok şeyi öğrendim gruptan. Ilki zorunlu sezeryan miydi?

Bu doktrlar niye böyle konuşuyo anneleri tedirgin yapıyolar anlamıyorum , merak etme sağlıklı büyür bebişin neden tedirgin konuştu sence

Kizlar bana dünyalar kokuyor ya oda midemi bulandiriyor k9 köpeklerini gectim allah affetsin ve en acisida ne biliyormusunuz 3 yıllık kokmayan kocam bile kokuyorr yahu delircemm
Şu keşke 3 ay bi bitsede rahat etsek böyle valla sıkıntı. Allahdan benim böyle sorunlarım yok prilam kullandım hayatım kendine geldi ama koku sıkıntı

Hayalimdeki doğum benim önce suyum geliyor
Suyun seninde önden mi gelmişti? Benimde öyle olmuştu öğlen suyun gelmişti kızım gece doğmuştu çok zorlanmıştım bu belki öyle olmaz diyorum sebebi oymuş sanırım zor olmasının dediler sonradan

Geçsin artık bulantılarımızzz cok cok zor oluyor üstüne birde halsizlikkk
calısan anne var mı aramızda
Ben çalışıyorum canım. Bnde dede gaz var, kabızlık var. Yiyemiyorum çünkü yiyince gazlanıyorum o da bulantı yapıyor, uyku ve halsizlik sorma gitsin. Birde çalışınca cabası her şey...

Bu doktrlar niye böyle konuşuyo anneleri tedirgin yapıyolar anlamıyorum , merak etme sağlıklı büyür bebişin neden tedirgin konuştu sence
Ben tüp bebek tedavisi ile gebe kaldım, doktor da kalp atışını duyduktan sonra konuşurken inşallah devam eder gebeliğin ama etmeyedebilir bakalım görelim hayırlısı falan dedi yani şu an bir problem var mı yok mu dedim şu an problem yok ama iki hafta sonra bi daha bakalım biz dedi herhangi bir problem olsa görürdünüz herhalde dedim yok hayır olsa da göremem dedi. Öyle deyince pek sevinçle dönemedim eve açıkçası.

Evet 2 doğumda da öyle oldu. Tek avantajım sızıntı şeklinde gelmesiydi. Hani bi anda boşalmadı. Uzun sürüyor sancı hemen başlamadığı için. Bakalım bu nasıl olacak sağlıkla huzurla o günlere kavuşursak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…