2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
sizde mi tüp bebek yaptırdınız son adet tarihiniz ne zamandı benim en son 2 ekim adet tarihim sanırım aynı aralıkta hamile kalmışız

Merhaba kızlar hem yumurtlama zamanım hem betam hem de kesem gösteriyor ki bebeğim tam bir geç döllenme bebeği. O yüzden artık temmuz bebeğiyiz. Temmuzun başında inşallah kavuşacağız bebeğimle. Hepinize sağlıklı günler

Kızlar bugün randevum vardı dün söylemiştim. Öncelikle şok edici bir haber vereyim. Doktor 2 kese gördü.. Beta hcg değerim yüksek çıkmıştı aslında ama.
Keselerde sıkıntı yok kalp atışlarını henüz duymadık. Haftaya duyacağız ve kürtaj falan olmayacak, doğuracağım.
İkizler şu an 6 haftalıklar, son adet tarihi ile uyumlular yani.

BU konuya gelince de bebeklerin babası sonuna kadar destek olacağını, yıllar önce olamadığımızı ama niyahet artık bir aile olacağımızı söyledi. Evlenmek istemiyorum dedim şimdilik bu konuda üstüme gelmedi. Yakında eski eş kişisine de söylenecek.

Hayırlı olsun canım sağlıkla al kucağına insallah beta degerin kaçtı acaba

Nee ikiz mi inananmıyorumm
Zaten beklediğin tepkiydi çok şükür Şu eski eş kişisine de söylensin de rahatla

Yaaaaa çok sevindim. Ne tatlış 2 kese bide yaaaa allahım ne güzel sağlıkla büyüsün.

Yaaa çok sevindim, sağlıkla gelsinler büyüsünler bebişler

Uzaktan da olsa takip ediyordum Rabbimjn bir mucizesi duyduklarım o kadar güzel şeyler ki okurken gözlerim doldu çok sevindim canım Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ikisini de insallah

Hayırlı olsun canım sağlıkla al kucağına insallah beta degerin kaçtı acaba
Amin canım inşallah sağol Canım ilk öğrendiğimde 286 ydı 2 gün önce 1448 çıktı şimdi de 3000 civarı falan olmuştur herhalde. Aslında değerin yüksek çıkması değilde 2 günde 2 katından fazla artması önemli bende öyle oldu

Tebrik ederim cok guzel bi duygu degilmi ikiz bebeklerin haberi Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin bhcg degerleriniz nasildi acaba ilk kacti sonra kac oldu

Nee ikiz mi inananmıyorumm

Zaten beklediğin tepkiydi çok şükür Şu eski eş kişisine de söylensin de rahatla
Ben de inanamıyorum 4 çocuk annesi olacağıma çok endişeliyim diğer iki çocuktan biride küçük zaten
Çok teşekkür ederim canım evet onun verecegi tepki en çekindigim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…