2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk gebelikte saldım çayıra idim. Bu sanki ilk gebelik gibi. Ne kadar çok şey bilmek yaşamak o kadar endişe ve panik yapıyor insanı. Yalnız değilsin canım

Son adet tarihine göre hesaplanır gebelik
Evet ama ultrasonda bebiş göründügünde zaten gec döllenme oldugu belli oldugunda ona göre yeniliyorlarmış gebelik tarihin kuzum. Benimde adetimin üzerinden 7 gün gecmisti betam 40 cıktı düsün :) yumurtlamamı 21. Günde gördüm. Bakalım hayırlısıyla kese görünür inşallah bugün bilmiyorum

O zaman zor görünür canim kese. Ben 6. haftaya girdim bugün gorünmez diye endişe ediyorum valla. Aman sağlıklı olsunlarda sağlıkla ilerlesinde geç görelim birşey olmaz

O zaman zor görünür canim kese. Ben 6. haftaya girdim bugün gorünmez diye endişe ediyorum valla. Aman sağlıklı olsunlarda sağlıkla ilerlesinde geç görelim birşey olmaz
Evet evet bende o konuda hem fikirim sağlıklı olsun yeterki görüneceği zaman önemli değil benim içinde ama doktor görmek istiyor onu anlayabilmiş değilim yani 3-4 haftalık bebeğin zaten zor gibi gözükme ihtimali ama bak bugun tekrar xagirdi gel bakalım diye. Anlamış değilim bebeğe zarar gelir diye korkuyorum

Erken karar vermeyin, benim ilk hamileliğimde 6. Hafta da başladı kusmalar. İnşallah, yaşamayız hiçbirimiz
6. haftaya girmemle aşırı uyku hali başladı valla. İşteyim gözlerimi açamıyorum. Kafamı koyacak yer arıyorum

Merhaba canımm hayrlısı olsun inşallah bende aynı senin gibiyim ultrasona falan girdin mi
bende sizin gibiyim sanırım geç döllenme oldu aslında kimyasal da olabilir diye düşünmüştüm ama beta yükselişim iyi olduğu için onu düşünmek bile istemiyorum..

Özel hastaneye mi gidiyorsun

bende sizin gibiyim sanırım geç döllenme oldu aslında kimyasal da olabilir diye düşünmüştüm ama beta yükselişim iyi olduğu için onu düşünmek bile istemiyorum..
Valla bende aşırı stres yaptım 2 gün sonra bnmde güzel yükselmişti rahatladım şmdi biraz da gec döllenme oldugu için yine değer düşük kese falan görünmedi yani haftasını bile söyleyemedi doktor haftaya gidince öğrencez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…