2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyy cokk güzell hayırlısı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Uzaktan da olsa takip ediyordum Rabbimjn bir mucizesi duyduklarım o kadar güzel şeyler ki okurken gözlerim doldu çok sevindim canım Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ikisini de insallah
Ayy ne güzel yazmışsın kuzum, çok temiz kalplisin sağolasın canımcım inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza

Kızlar geldim doktordan 3,5 haftalık kese göründü cok mutluyum birdahaki randevu 23’ünde kalp atışını duyarız dedi kısmetse çok şükür
Gözünaydn canımm cok sevindmm kese erken görünmüş ama ne güzel olmuşş Rabbim kalp atışını da duymayı nasip etsin inşallah doktor mu söledi 3,5 haftalık oldugunu bana dün bişey diyemedi de haftaya bakıcaz ona demşti

Tebrik ederim cok guzel bi duygu degilmi ikiz bebeklerin haberi Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin bhcg degerleriniz nasildi acaba ilk kacti sonra kac oldu
2 kese var diyince yaşadığım şoku anlatamam öyle canım çok sağol ilk sefer 286 çıktı daha sonra 2 günde 716 ya çıktı 2 gün öncede 1448 di. 2 katı artması mühim olan sanırım

Evet kuzum doktor söyledi. Normalde 23 eylül son adet tarihim ona göre bebeğğn daha büyük olması gerek ama geç döllenme oldugu icin bu şekilde ilerledi. Doktor birdahali kontroldeki duruma göre 23 eylül’den 1 ekime çekebiliriz dedi tarihi. Kesenin bu kadar erken görünmesine bende şaşkınım açıkçası normalde bugun asla görünmez kafasıyla gitmiştim ama doktorlar biliyorlar demekki işi alttan muayene oldu gene o konuda korkuyordım ama artık kese göründü umarim bidaha gittigimde alttan bakmaz

Çok iyi olmş canım benim cok sevindm vallaa bende göreyim keseyi hayrlsyla cok rahatlıcam

Aaa çok şaşırdım, kısmete bak. Yavrular sağlıkla gelsin İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…