2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
9.gün pozitifi gördüm ben 31 inde yani o güne kadar yaptım hep negatifti o sabah yine Bi deniyim dedm cok gecti diye ümitsizdm ama görünce şok oldum 😂
Senınde geç döllenme büyük ihtimalle hayırlısı olsun kuzjm ama işte erken öğrenince daha cok sabır lazım aslında iyi birşey değil erken öğrenmek keske 5 haftalıklen falan öğrenseydim :KK43:

Senınde geç döllenme büyük ihtimalle hayırlısı olsun kuzjm ama işte erken öğrenince daha cok sabır lazım aslında iyi birşey değil erken öğrenmek keske 5 haftalıklen falan öğrenseydim :KK43:
Aynenn öyle gercekten cok cok büyük stres bende öyle diyorumm keşke gec öğrenseydim bazıları adet günü gecikmeden öğreniyor benim okadar geciktiği için de ayrı Bi stres olmuştum böyle de belli değil diye stres yapyrm ama artık dua ediyorum Rabbim ne yazdıysa onu yaşıcaz

Kızlar merhaba, bende 30 ekimde test yaptırdım 61,2 çıktı pazartesi 158,9 çıktı ilk tüp bebek denemem doktorum tekrar test yapmamın gerek olmadığını söyledi. ilk kontrolüm 15 kasımda sizce başka test yaptırmam gerekli mi 6. haftada geleceksin dedi şuan 4 haftalık görünüyor. Aklım çok karışık gebeliğimin sağlıkla devam edip etmediğini nasıl öğrenebilirim. yeniden test vermeli miyim?

Kızlar herkese merhaba
Bana Ankara'da önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı acaba?
Birde benim beta hcg değerim 3+4te 279 çıktı. Bende ikiz gebelik mi acaba demeden duramıyorum buradaki bazı yorumlara bakınca :)) benim gibi olan var mı acaba. Regli olmam gereken tarihte 4 Kasım.

Kızlar merhaba, bende 30 ekimde test yaptırdım 61,2 çıktı pazartesi 158,9 çıktı ilk tüp bebek denemem doktorum tekrar test yapmamın gerek olmadığını söyledi. ilk kontrolüm 15 kasımda sizce başka test yaptırmam gerekli mi 6. haftada geleceksin dedi şuan 4 haftalık görünüyor. Aklım çok karışık gebeliğimin sağlıkla devam edip etmediğini nasıl öğrenebilirim. yeniden test vermeli miyim?
Kuzum dr. Riskli bir durum olsaydı bence kan testini tekrarla derdi. Ama için rahat etmiyorsa istersen sağlık ocağında ver kanı

Kuzum dr. Riskli bir durum olsaydı bence kan testini tekrarla derdi. Ama için rahat etmiyorsa istersen sağlık ocağında ver kanı
uzun zamandır bekliyordum bu haberi ve galiba biraz evhamlıyım. o yüzden tedirginim de gebelik belirtisi falan da yok dümdüz gebeyim. belki de ondan tedirginim böyle değerim düşük mü kaldı diye

doktorun gerek yok demiş ama için rahat edecekse tekrar beta verebilirsin iki günde ikiye katlaması gerekiyor

uzun zamandır bekliyordum bu haberi ve galiba biraz evhamlıyım. o yüzden tedirginim de gebelik belirtisi falan da yok dümdüz gebeyim. belki de ondan tedirginim böyle değerim düşük mü kaldı diye

Çok iyi anlıyorum seni ama bence sabret 🙏🏻 Zaten olumsuz bir durum olduğunda bunu hissedersin diye düşünüyorum Allah korusun. Ama dedigim gibi doktorunuza güveniyorsanız bekleyin ama ille de merakıma yeniliyorum dersenizde 3-4 gün sonra gidin sağlık ocağında kan verin içinizi rahatlatın

şuan çok yeni benim 3. hamileliğim hepsinde bel kasık ağrısı çok yaşadım ama bulantılar falan 6-7 haftalıkken başlıyor şimdi tadını çıkart sen bence hayırlı uğurlu olsun inşallah..👏

Çok iyi anlıyorum seni ama bence sabret 🙏🏻 Zaten olumsuz bir durum olduğunda bunu hissedersin diye düşünüyorum Allah korusun. Ama dedigim gibi doktorunuza güveniyorsanız bekleyin ama ille de merakıma yeniliyorum dersenizde 3-4 gün sonra gidin sağlık ocağında kan verin içinizi rahatlatın
öyle yapatım en iyisi yoksa bu evhamla olandan da olacam :KK43:

Merhaba canım hiç gerek yok 100 üstü değerin güzel çıkmış gününü bekle direk kese için git bence

Merhabaa, hayırlı olsun🌸 Pazartesi günü benim de 160 çıktı betam. Hafta sonu tekrar baktıracağım sonra da ilk doktor kontrolüm var. 4+2 olarak gözüküyorum ben. Bence güzel artmış değeriniz. Stres yapmayın💗

Kızlar herkese merhaba
Bana Ankara'da önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı acaba?
Birde benim beta hcg değerim 3+4te 279 çıktı. Bende ikiz gebelik mi acaba demeden duramıyorum buradaki bazı yorumlara bakınca :)) benim gibi olan var mı acaba. Regli olmam gereken tarihte 4 Kasım.
Hayırlı olsun öncelikle. Ben Etlik Lokman Hekim Elif Terziye gitmeye başladım. Gayet sevecen ve anaç tavrı vardı, rahatlattı bu beni. Sorularımız vardı yanıtladı onları da -ki bir kısmını biz sormadan söylemişti zaten. İlk muayeneyi de İrade Musagilde olmuştum aynı hastanede. Ama eşim ondan memnun kalmadı, çok aceleciydi ve şu sorunumuz var der demez hemen ilaç yazmaya kalktı, bu da bizi rahatsız etti. Bir kere de Gata’ya gittim tahliller için. Orada da Elif Erdem diye bir hanıma denk geldim, kendisi iyi ve ilgili bir hekimdi. Onada ısındım ben, eğer denk gelirse Gataya gittiğimde kendisini bulacağım inşallah.
Hamileliğiniz hayırlı olsun
Merhaba bende haziran annesi olucam inşallah dün bende sormuştum böyle bir cevap gelmişti yardımcı olursa

X