2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Allahim bu nasil guzel bir haber hem ikiz olmasi hemde dunyaya gelecek olmalari rabbim saglikla kucagna almak nasip etsin

Ben cumaya randevu aldım, 4+2 olacak. Benim dr vajinal hiç bakmaz zaten. Umarım karından kese görünür.. Sat ı 6 ekim olan var mı?
Ben varim ama ben ilk randevuyu 18 ine aldim git gel ugrasmak ve stres olmak istemedim gerci hala aklimda deli sorular acaba dis gebelik falan olurmu gecmi kalirim demedende edemiyorum

Benim 4 Ekim. Yakınız

Ben varim ama ben ilk randevuyu 18 ine aldim git gel ugrasmak ve stres olmak istemedim gerci hala aklimda deli sorular acaba dis gebelik falan olurmu gecmi kalirim demedende edemiyorum
Yakınmışız, çok sevindim. Benim dış gebelik korkum var, o yüzden kese görme derdindeyim. 10 gün kontrol süresi var, 10 gün sonrada kalp atışı İnşallah

Yakınmışız, çok sevindim. Benim dış gebelik korkum var, o yüzden kese görme derdindeyim. 10 gün kontrol süresi var, 10 gün sonrada kalp atışı İnşallah
Ben 9 kasıma aldım ilk randevuyu. Biraz tırsıyorum boş gebelik olayından. Çok fazla şey okudum. Keşke bu kadar çıkmasaydı karşıma. Dün gece de uykum kaçtı düşünmekten İnşallah sağlıklıdır hepimizin gebelikleri.

Kızlar hamileliğinizi bilgilerinize işleyin haftalarımızı görelim
Yaa ben daha reglim geçmeden öğrendiğim için yapmadım yenisini doktor kontrolünü bekliyorum açıkcası
Ben cumaya randevu aldım, 4+2 olacak. Benim dr vajinal hiç bakmaz zaten. Umarım karından kese görünür.. Sat ı 6 ekim olan var mı?
Kuzum 4+2 de kese görünür mü ki?

Ben de 15 kasıma aldım şimdiden doktorum çok yoğun anca pazartesi de bir kereliğine kan vermeyi düşünüyorum o yüzden şu an herşey belirsiz

Offfff birde doktor bulma olayı var yaa cideen dofh allahdan senin sanırım 2. Gebeliğin var doktorun. Ben keseyi fln göriyim, doktor araştırması yapmaya başlıcam

Off ya ne heyecanlı bir süreçmiş. Allah isteyen herkese nasip etsin, ben planlı olmamasına rağmen bu kadar heyecanlıyım, düşünemiyorum bekleyip bunları yaşayanların hissettiklerini...

Benim bebiş
aaa çok sevindim… beta hcg ne çıkmıştı? Artışlar nasıldı??? Bilgi verir misiniz çok merak ettim

Offfff birde doktor bulma olayı var yaa cideen dofh allahdan senin sanırım 2. Gebeliğin var doktorun. Ben keseyi fln göriyim, doktor araştırması yapmaya başlıcam
Doktor çok önemli kızlar bakın burayı sakın atlamayın. Hele ki normal düşünüyosanız pahalı vs bakmayın en doğru seçimi yapın bunları doğuma doğru zaten konuşucaz ben aynı doktora gidicem ama kontrollere sadece. Doğumu ssvd düşünüyorum o yüzden, yusuf olgaçla görüşücem yılbaşından sonra. Bakalım

Hemen baktım doktorads bana uzakmbirwz ben bakırköy tarafındayım ama güzel sanırım takibimde doktor

Alkan Yıldırım hoca var hala doktorluk yapiuor mu bilmiyorum ama fevkalade bir insan hem çapa da hocalık yapiuor hemde kendi yeri vardı canim
Bahçelievlerde hemde bakıyorum araştırıcsm canım çok teşekkür ederim
Medikal park da günay babayeva diye bi kadında varmış iyi diyolar ama Bilemiyorum

Bahçelievlerde hemde bakıyorum araştırıcsm canım çok teşekkür ederim
Medikal park da günay babayeva diye bi kadında varmış iyi diyolar ama Bilemiyorum
Sen bak canim senin gönlün kimde rahat edecekse içine hangisi sinecekse onunla yoluna devam etmelisin bende Alkan hocaya gittim bi kaç kere ama son zamanlarda buldum onu o sebeple başladığım doktor da doğum yapmak durumunda kaldım hamile kalırsam bu sefer insallah

Ayyyy inşaşşah yaa
İstanbuldasın bi kere kafadan şanslısın ben sakaryadan gidicem doğuma düşün
Oooo helal vallaa ordan buraya Bende aslında çorludan bi hoca var onu çok beğeniyorum bebeklerle konuşuyo fln video çekiyo Erson aksu ama Çorlu işte ahh ahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…