2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim 2 3 gündür başladı bulantım. Bulantıdan dolayıda sürekli birşey yiyesim geliyor Zaten yemek yemeye çok düşkün biriyim yavrumda annesine mi benzedi diyordum ama herkeste böyleyse iyi bari
meyve kuruyemiş falan sürekli elimin altında var ama yetmiyor sanki, bana diyetisyen yolu gözüktü anlayacağın

Aaa senin bulantın yok muydu yani?

Ayy inşallah canım yaa 7 arti 0 Ken gorunmediya üstten acaba hala görünmez mi diye geliyor aklıma.gerci cihazı eskiydi belkide ondan göremedik bilmiyorum
Doktordan doktora cihazdan cihaza öyle fark ediyor ki cuma günü acil kanamam olunca yakın bir doktora gittim baktı cihaz zaten kötü burda bebek falan yok dedi direk halbuki biz salı günü kalp atışını bile duymuştuk deyince bir daha baktı sonra aaa bardaymış evet diyor düşünebiliyor musunuz bilmesek ne düşüncez o başka diğeri başka ölçtü bebeği ilk haftalarda yanılma payları oluyor diyorlar bir de her bebeğin gelişimi aynı hızda da ilerlemiyor yani iyi düşün iyi olcak canım bir sıkıntı olmaz duyulur bence benim de hep vajinal daha iyi duyuluyor rahim şeklinden gibi bişe dedi doktor :)

Benim doktorum da baya detaylı tahliler istedi saglikocagina yaptır dedi ama olmayanlar vardı onuda özel hastaneye yaptırdım idrar ve 4 tane test hangisi kolaysa canım yaptır bence

Bende öyleyim yemek yemeyince midem bulanıyor sanki. önümüzdeki hafta bir diyetisyene başlamayı düşünüyorum
Bende düşünüyorum böle gitmez canım daha yolun başındayım ilk kontrolde 68 iken şuan 74 üm davul gibi olcam acaba vitamin kullanıyorum imom adı iştahmı açıyor bilemedim daha önce bu kadar iştahlı değildim keşke bulantım olsa

Lekelenmesi ya da kanaması olan arkadaşlar durumunuz nedir acaba bitti mi ya da ne kadar sürmüştü sizde bu durum
Lekelenmem 5 gün sürdü. 1 gün kesildi. Sonra pembe lekem oldu 2 gün. O da kesildi 1 gün sadece. Dün de kırmızı kanamam oldu. Bugün kesildi. Bugun sadece açık renkte lekelenmem var.

Bulantı oluncada sürekli bir şeyler yiyosun canım töbe de sürekli bir şeyler kemiresim geliyor benim birde troid sorunum var kilo aldım mı vermesi zor oluyor, bu halde spor falan zaten yapamam
En iyisi diyetisyene başlamak, sadece bebişlerimiz kilo alsınlar

BELKİ DE GEBELERN DİKKATİNİ DAĞITMAK İSTİYORUMDUR DOĞRU SİLAHLA
Hahaha işe yarıyor
Benim ilkinde öyleydi inankii dünyaları yesem doymuyordum ve ilk üç ay 6-7 kilo almıştım bile. Ama bu sefer öyle bir açlığım yok. Bence kesinlikle hormonal. Kimisine yediriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…