2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sağol canım öyle zaten yapacak bişe yok artık haftalık kontrol yapıcaz bir süre daha rahat hissedeceğimi düşündü doktor sanırım :) hepimiz için herşey güzel olsun inşallah
Amin inşallah, ben de pzt. Gideceğim vakit geçmiyor:)

Demi bencede öyle çok farki var kesinlikle kese için gittiğim yerdeki cihazin görüntüsü bile ne kadar netti, ikincisi karınca gibi kötüydü.ne kadar dikkatsiz bir tavır yaa ne demek aaa burdaymis emin olmadan nasıl böyle bişey diyebiliyorlar şaşırıyorum.dedigin gibi bilmesen panik olcaksin yok yere.yarin ne olcak bakalım artık kısmet

Daha komik bişe söyleyim mi eşimde bişe aserdim die solemis dışardan simdi adamda bu anı bekliomus biraz geçsin ben zor bişe asercektim
Zor olsun ama pahalı olmasın ben ilkinde şeftali aşermiştim baktım erteis gün kargoyla geldi aşeriyorum.net diye bir yer varmış eşim bulmuş bu sefer döner aşerdim yarın yediririm dedi hahahha. Halbuki hemen bulunabilir birşey ama işte ilki gibi olmuyorü

Bence bir cogumuzun öyle ya benim arkadaşımda böle olmusdu annemde der aynısını demekki gercekden fark ettiriyor mercimekler kendilerini

Gaziantepte 3 aylık bebeğini döven baba olacak mahlukatın videosunu annesi gizliden çekip ispatlamış biraz önce telegramda haber paylaşımı yapmışlar orda izledim izlemez olaydım... Bakamadım 5 sn bile.. Allahım bu nasıl vahşet bu nasıl vicdansızlıktır.. Bebek doğduğundan beri şiddet görüyormuş annesine ailesi inanmamış kadın kanıtlamak için bebeğinin videosunu çekmiş gizlice.. Adam tutuklanmış bebek beyin kanamasından hastanedeymiş.. Kanım dondu.. Bu nasıl hayat yaa bazısı bebek hasretiyle yanar bazısıda cehennemini bu dünyada hazırlar pislik herif...

Güzel haberlerini burda bekleyeceğiz iyi olacak Allah’ın izniyle canım :)

Bir de kimse bilmiyor daha. Soruyolar hasta mısın diye? Kaç gün sürer bir hastalık? Anlasınlar istemiyorum

Oğluma hamileyken 13.haftada bitmişti. Bu ne kadar sürecek bakalım

Aaaaa nezman söyliceksinizzzz peki iyi mide bulantılarından anlamıyolar . Yeminle benim bütün sülalaem öğrendi

Ben de daha söylemedim kimseye eşim annem kuzenim hariç. Beklenmeyen bir gebelik ve hiç bir yorum duymak istemiyorum.
Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Benimde kimse bilmiyor eşim annem çok yakin bir arkadaşım. Bilmeyecekler cinsiyete kadar. İstenen bir gebelik ama sanki gelip bakacaklar gibi o kadar çok yorum yapılıyor ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…