2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim mantı çekti yarın randevudan sonra yicem☺️☺️ benimde iştahım açıldı zayifta başlamadım ilk zamanlar tutuodum kendimi şuanda herşeyi yerim☺️☺️
Bi an benim de çekmedi değil ekmek ve kola eşliğinde :KK70: ben geçen haftalarda abarttım da şuan tutabiliyorum kendimi. Normal iki öğünün arasına çerez vs koyuyorum sadece. Ama bıraksan yerim tabiki. Regl zamanı bile sürekli yiyen bir insanım :eğlence:

En son sarınsaklı yoğurdu nasıl sıyırıcan🤭 saçmalamaa tabi ki ekmekle yenir 🤣🤣
Şimdi böyle yazınca da biri çıkıp da hamileyiz insan açık açık yazmaz aşeren olur diyecek diye çok korkuyorum 🤭 önceki grupta bundan tartışma çıkmıştı. Canı birşey çeken adını söylemiyim ama birşeyi çok aşerdim diyordu hahahah

Bi an benim de çekmedi değil ekmek ve kola eşliğinde :KK70: ben gen haftalarda abarttım da şuan tutabiliyorum kendimi. Normal iki öğünün arasına çerez vs koyuyorum sadece. Ama bıraksan yerim tabiki. Regl zamanı bile sürekli yiyen bir insanım :eğlence:
Doktor bide yüzüme tartı iki hafta kilo almamalisin anladı bende ki potansiyel i şuanda iştah açıldı ne yesem die bakiniorum evde ☺️☺️

Şimdi böyle yazınca da biri çıkıp da hamileyiz insan açık açık yazmaz aşeren olur diyecek diye çok korkuyorum 🤭 önceki grupta bundan tartışma çıkmıştı. Canı birşey çeken adını söylemiyim ama birşeyi çok aşerdim diyordu hahahah
AA tam yaziodum aserdim ama yazmayın 😂😂ama çözdük eşime dedim yarın yicem canım 🥰🥰 şaka bi yana gerçekten bundan da kavga çıktımı 😂😂

Lekelenmem 5 gün sürdü. 1 gün kesildi. Sonra pembe lekem oldu 2 gün. O da kesildi 1 gün sadece. Dün de kırmızı kanamam oldu. Bugün kesildi. Bugun sadece açık renkte lekelenmem var.
Bir bitse de rahatlasak benim de cuma kırmızıydı haftasonu kahve lekelenme oldu dün gene kırmızı sonra kahve oldu bugün gene değişken takılıyoruz 😬 dün doktora gittim herşey yolunda şükür ama insan tabi gene de huzursuz oluyor

Aksam yemeği belli oldu 😂 ekmekli mantı 🙈🙈
Yanında da turşu oldu mu offf
Annem kurbanlık eti kıyma yapmış verdi. 2 kilo et buzluğa girmiş bölünmeden.

Diyorum ki, birazını mantı yapsam kızımın doğum günü aralıkta
Dolma var evde doldursam
Birazını da sulu köfte yapıp buzluğa atsam.

Üşeniyorum. Resmen tek seferde tonla iş yapmak zorundayım bolunmuyorda kıyma 😀

Bir bitse de rahatlasak benim de cuma kırmızıydı haftasonu kahve lekelenme oldu dün gene kırmızı sonra kahve oldu bugün gene değişken takılıyoruz 😬 dün doktora gittim herşey yolunda şükür ama insan tabi gene de huzursuz oluyor
Ben de öyleydim, rahat ol lütfen doktor kontrolündeysen korkma, ben de ancak rahatladım:)

X