2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben 2 arkadaşı da gozardı et butonuna bastım
Mesajlarını görmeyeceğim. Zaten görmedim de yazdıklarını bir müddet sonra

Kimse boşuna açıklama yapmasın inanmam . Bu hadsizliktir cunku

Hayır sanki konu dışı konuşuyoruz da. Neyse ..

Topik sahibi topiğinle ilgilen nebçim topik başkanısın :tokat: :KK53:
Ben napabilirim yavrum yaa şaşırıyorum herkez Bi alıngan nerden ne bulsakta yazsak der gibi aynı herkesin hormonları tavan farkındayım ama bu kadar olmaz yani hepimiz bayanız can taşıyoruz birbirimize karşı naif olmamız gerekirken şu hale bak 🤷‍♀️

Benim diğer gebeliklerimde hiç bulantım tiksinmem olmamıştı bunda da şuan yok olacak olsa başlar mıydı regliniz geçtiği gibi başladı mı?

Bende sürekli açım diyet yapıp zayıflamıştım ama son 2 aydır deli gibi yiyordum Allah bebeğe stok yaptırdı heralde😅

Benim diğer gebeliklerimde hiç bulantım tiksinmem olmamıştı bunda da şuan yok olacak olsa başlar mıydı regliniz geçtiği gibi başladı mı?

Bende sürekli açım diyet yapıp zayıflamıştım ama son 2 aydır deli gibi yiyordum Allah bebeğe stok yaptırdı heralde😅
7.haftaya girince başladı benim bulantılar

Kızlar, yarın doktor randevum var kese için 5 +5 de gitmisdim kalp atışı içinde 7+0 da. 7+0 da karından bebeği gorememisdi cihazıda bayağı kötüydü aslında eskiydi yani alttan gormusduk çok şükür kalp atışları da kuvvetliydi.simdi yarın 8+0 olacağım idrar da enfeksiyon çıkmisdı onun için gideceğim aslında sizce muayene olursa karından duyabilirmiyim bu sefer ne diyorsunuz.alttan muayene den sıkıldım açıkçası 🤭

Kızlar, yarın doktor randevum var kese için 5 +5 de gitmisdim kalp atışı içinde 7+0 da. 7+0 da karından bebeği gorememisdi cihazıda bayağı kötüydü aslında eskiydi yani alttan gormusduk çok şükür kalp atışları da kuvvetliydi.simdi yarın 8+0 olacağım idrar da enfeksiyon çıkmisdı onun için gideceğim aslında sizce muayene olursa karından duyabilirmiyim bu sefer ne diyorsunuz.alttan muayene den sıkıldım açıkçası 🤭
Üstten görünür canm benm 6+5 de karından görülüp duyulmuştu

Bende öyleyim yemek yemeyince midem bulanıyor sanki. 😳 önümüzdeki hafta bir diyetisyene başlamayı düşünüyorum 🤷‍♀️
Banada böyle oluyor du baştan 6 artı iken sonra kalp atışından sonra bulantilarimda başladı bir kaç gündür fena değilim.meyve falan atistirabilirsiniz belki veya kuruyemiş vs.acliga gelemiyorlar herhalde daha mercimek kadarken 🤭çok değişik gelmisdi bana ilk fark edince minnacık şey nasıl aciktiriyor falan diye.

Ben napabilirim yavrum yaa şaşırıyorum herkez Bi alıngan nerden ne bulsakta yazsak der gibi aynı herkesin hormonları tavan farkındayım ama bu kadar olmaz yani hepimiz bayanız can taşıyoruz birbirimize karşı naif olmamız gerekirken şu hale bak 🤷‍♀️
Şaka yaptım kız, boşver. Ne yidin bugün:hamarat::KK72:

Doktorunun verdiği kan tahlillerini yaptırmadım daha. Özele gidiyorum ben
Ama tahlilleri sağlık ocağında yatıracaktım
Ama burdan bir arkadaş devlet hepsini yapıyor dedi, hem devletin tahlilleri sağlık ocağında gore daha guvenılırmıs
O yuzden kaldım öyle.
Düoktora gitmeden önce tahlillerini yaotırmam lazım aslında

Bende bisey yok. Bir iki gündür bazı kokular çok midemi bulandırıyor. Ne kokusu oldığunu da bilmiyorum birden geliyor.

Son düzenleme:
X