2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar hepinizin az artmış benim neden 1 haftada 40’tan 1600’e yükseldi ya ay ikiz mi acaba 😳
Bildiğim kadarıyla 48 saatte iki katı kadar artması gerekiyor. Ben beta sonucumu aldığımda acildeki doktorla görüştüm ve sağlıklı, normal bir artış dedi. Az artmış demedi. Kişiden kişiye fark ediyor. Evham yapmayın bence.

Reglden 4 gün önce 22,9 çıktı yani ayın 28.de ve 1. De yani 4 gün sonra 160 çıktı.
Anladimm bugun kontrole gidicem bakalim doktora sorarim meraktan ölücem. İkizim olmasınıda cok isterim tabikide ama uzman cavus eşiyim ailemden uzağım ve manevi olarak nasıl bakarım stresi sardı ister istemez..

Anladimm bugun kontrole gidicem bakalim doktora sorarim meraktan ölücem. İkizim olmasınıda cok isterim tabikide ama uzman cavus eşiyim ailemden uzağım ve manevi olarak nasıl bakarım stresi sardı ister istemez..
İki bebekle uzak olmak dezavanyaj ama onun da ayrı bir güzelliği olur. Ailede ikiz var mı? Ben de uzağım, aynı stresi yaşıyorum. Ama ikizlerim olur diye düşünmedim hiç, ailede de var aslında. Gebeliğiniz de büyütme süreciniz de sıkıntısız geçer umarım.

İki bebekle uzak olmak dezavanyaj ama onun da ayrı bir güzelliği olur. Ailede ikiz var mı? Ben de uzağım, aynı stresi yaşıyorum. Ama ikizlerim olur diye düşünmedim hiç, ailede de var aslında. Gebeliğiniz de büyütme süreciniz de sıkıntısız geçer umarım.
Ailemdede yok anlayamadım umarım sağlıklı bir ilerlemedir. Geç döllenme oldu bununla bir ilgisi olabilir mi sizce belki daha hızlı artıyordur öyle oldugunda. Araştirdim ama bir bilgi bulamadjm

Ailemdede yok anlayamadım umarım sağlıklı bir ilerlemedir. Geç döllenme oldu bununla bir ilgisi olabilir mi sizce belki daha hızlı artıyordur öyle oldugunda. Araştirdim ama bir bilgi bulamadjm
Ben bu tarzda yorumlara ve başlıklara çok denk geldim ama detaylı bir şekilde bakmadım başıma gelmediği için pek dikkatimi çekmedi. Bence stres yapmayın, şu an daha yolun başı güzel şeyler düşünün. Doktorunuzla görüştüğünüzde zaten bilgilendirir sizi.

Yok canım benimde sadece adet ağrısı gibi ağrım vardı Baska hiç bişeyim yoktu hala da yok 😂 eskiden mış galiba o kusmalarr aşermeler falan 😂 😂
Erken karar vermeyin😅, benim ilk hamileliğimde 6. Hafta da başladı kusmalar. İnşallah, yaşamayız hiçbirimiz🙄

Aslinda hic bir belirtim yoktu benim 3 gundur basladi once asiri derecede goguslerim sizladi ve acidi ki normalde asla adet olacagim zaman bile acima sizlamaz hala dokunamiyorum bile karnimin alti once 1 gun boyunca cok agridi sonra ara ara gelip giden bi agri oldu bazen hic bi agri yok biseymi oldu diyorum bazende bi agri geliyo eyvah yinemi bisey oldu diyorum sanirim bu durum hep devam edicek bide yine 3 gundur asiri istahsizim karnim cok ac ama hic bisey yemek istemiyorum
Belirtilerimiz tamamen aynı. Benim bugün 4. Hafta tamamlandı😇

Kesemii😊😊olurda saglikla ilerlerse gebeligim cinsiyetini ogrenene kadar hatta karnim belli olana kadar kimseye soylemeyi dusunmuyoruz biz. Ben esim ve cok yakin bi arkadasim biliyo sadece yeterli suanda hatta cocuklarima bile soylemedik😄
Ben de öyle yapmayı planlıyorum ama ah şu bulantılar… iş arkadaşlarım anladı mecbur söyleyeceğim ama ailede fark edilmediği sürece saklayacağım kısmetse 🥰

X