2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu hadsizliktir işte

ssevilll pardon sen de zaten varmış bir tane. Yenidoğan için uygun bir şey bak o zaman bence çünkü zaten kısa sürecek
Evet evet ondan inceliyorum işte hatta belki ikinci el alırım dedim ama doona uçuk sıfır gibi para verip ikinci elini almam yani belki stokke o yüzden mantıklı geldi çok uçuk değil o

Merhaba, Hamile olmadan önce mi ameliyat oldunuz, sonrasında mı?
Benim üç tane küçük küçük ama büyüme yapıyorlarmış gebelikte.
Hamile olmadan önce ameliyat oldum benimki çok büyük olduğu için riskliydi, küçük olsa hamilelik takiple devam edebilir kuzenimin de vardı sezeryan sırasında aldılar miyomlarını

Gerçekten bu ne saçmalık yani. Hepimiz riskliyiz, ilk 3 ay kapalı dursun o zaman burası kimse yazmasın. Ben mesela bebek arabasıdır falan hiç bir bilgim yoktu şimdi siz yazdıkça araştırıyorum bakıyorum. Tabiki burada her şeyi konuşacağız. Rahatsız olan yazmasın ya her gün birileri huzursuzluk çıkartıyor.

Aaaaa nezman söyliceksinizzzz peki iyi mide bulantılarından anlamıyolar . Yeminle benim bütün sülalaem öğrendi

Ben de daha söylemedim kimseye eşim annem kuzenim hariç. Beklenmeyen bir gebelik ve hiç bir yorum duymak istemiyorum.
Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Biz ailelere söyledik haftasonu. Daha bekleyecektim ama ablam rüyasında görmüş anlattı. Ben de malum oldu diye dayanamadım bombayı patlattım.
Bir de bir hafta boyunca annemde kaldım senelik izinde söylemedim. Nasıl dayandın diye söylendiler

İşyerine şubat ayı geçene kadar söylemeyeceğim. Maaşım zamlansın. Her şeyin hesabını yapıyor onlar. Biz de yaparız kendi hesabımızı. Tazminatım zamlı olur en azından.

İnşallah bebein senin ledir canım güzel haber verirsin bize

5 yıl önceki topik ne güzeldi ya. Hala görüştüğüm arkadaşlarım var. Daha iyi tanıyınca samimiyet de ona göre ilerliyor kiminle görüşmek istediğini anlıyorsun. Ama topikte de kimse kimseyi tanımasa da gerginlik olmazdı.
Kimse kimseyi gereksiz uyarmazdı.

Arkadaşlar henüz 3 aylik bile değiliz beşik bebek arabası gibi şeyleri konuşmak bakmak için cooook erken değil mi ?? Bi baktım sayfalarca bu konuşulmuş şaşırdım doğrusu
Kiminin ilk gebeliği kiminin 4. gebeliği. Tecrübelilerimiz var tecrübesizlerimiz var. Birbirimizden fikir almanın nesine şaşırıyorsunuz ki. Ülkenin durumu ortada hergün birşeye zam geliyor. Bizde son aylarda ekonomik çöküntü yaşamamak adına şimdiden başlayalım dedik fikirlerimizi danıştık. Neleri alabiliriz neleri şuan alamayız diye kimse kimseyi de alın diye zorlamıyor ki fikirleri söylüyoruz herkesin tercihine bırakıyoruz.
Benim ve bazı arkadaşların düşük tehlikesi varya ondan öyle söyledi
Biraz anlayış
Hiçbirimizin hamileliği garanti altında değil ki. Kim kime hamileliğini sonuna kadar sürdürüp sağlıkla doğum yapacağının garantisini verebilir ki ? Temennimiz hepimizin sağlıkla bebeklerini kucaklarına alması tabiki. Benimde ilk haftalarda kürtaj olabilme ihtimalim vardı ben kimseye böyle konuları konuşmak için erken demedim.

Canım ona kızdım ya zaten.

Gelmiş resmen " konuşmayın biraz anlayışlı olun, tehlikemiz var " diyorlar.
Cevap verince de " kavga arıyorsun falan fılan"
Ve çok enteresan böyleleri hep uzaktan takip ediyor, nadir yazıyor. Ne zaman bir polemik olsa hemen atlıyorlar.

Ben de 2015 aralık annesiyim. Tek bir tartışma dahi görmedim grupta.
Ama burda bazıları çok aranıyor

Bir laf dedim bin ah işittim tm dediğiniz gibi olsun saygılar bu arada 35 yaşındayım 4. Gebeliğim sağlığım için sizi ve diğer arkadaşı gozardi ediyorum

Görmezsiniz ama olsun yazayım. Eyvallah..

Benim yapıcı mesajıma bile laf işittim diyecek biri görmesin beni daha iyi.
Çocuk sayısıyla bilinç gelişmiyor ki. Öyle olsa 6 çocuklu anneme ordinaryus derlerdi..

Şu kadın doğumda neden randevu bulunmaz gerçekten anlamıyorum. 2 haftadır kontrole gidemedim meraktan çatlayacağım. Bir bahane bulup acile gitmek istiyorum fakat daha önceki kötü tecrübem yüzünden korkuyorum. Daha kalp atışını bile duyamadım ya. 10. Haftaya gireceğim çıldırmak üzereyim cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…