2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim elimde var zaten biz çok yol yapıyoruz mecbur almıştım

Benim ve bazı arkadaşların düşük tehlikesi varya ondan öyle söyledi
Ben sizi bilmiyorum mesela? Sohbete katıldıgınızı görmedim. Burası gebe sayfası. Elbette eeşyaları, düzeni konuşacağız.

Arkadaşın şaşırması cok enteresan .
Nasipte ne varsa o olacak. Bizim kalp atışları duyuldu diye garanti altına mi girdik şimdi biz? Allah korusun doğumda da olabilir olan.
Ya da kalp atışı duyulmayanları mi beklemek gerek.
Konuşuyoruz işte ne yapacağız ki başka?
Ne konuşmamız bekleniyor?

Yanlış anlamayın ciddi olarak soruyorum?

Tamam teşekkür ederim siz ne sorun nede ben cevap vereyim çünkü ne siz beni anlarsınız nede ben sizi en iyisi başka topik bulmak saygılar

Bugün midem çok bulanıyor.
Dün kahvaltıdan sonra geçmiş, akşam başlamış yemekten sonra yine geçmişti..
Bu şekilde çalışmam mümkün değil ki. Dayanamadım metpamid içtim

Oğlumda da bulanırdı işyerinde sürekli çubuk kraker yerdim. Ama yaş ilerledikçe insanın dayanma seviyesi mi düşüyor nedir?

Tamam teşekkür ederim siz ne sorun nede ben cevap vereyim çünkü ne siz beni anlarsınız nede ben sizi en iyisi başka topik bulmak saygılar
Ayyy olurmu öyle şey hepimiz burda annişiz bebeğimizi bekliyoruz , hassas bi dönemdeniz sanırım inşallah bebeğiniz size tutunuz iyi düşünün iyi olsun

Çalışırken mide bulantısıda daha kötü Allah kolaylık versin inşallah 3. Ayda kesilir devamı gelmez

Arkadaşım ciddi şekilde soruyorum
Ne demek istiyorsunuz
Konuşmayın suan mi?

Sizin yaptığınız gerçekten çok komik
Ortaya laf atıpta cevap geldiği zaman niçin cevap vermiyorsunuz.

Siz resmen " muhabbet etmeyin bizim tehlıkemız var diyorsunuz " bu bencillik degil mi?burada kimsenin garantisi yok ki!!
Ne konusacagımıza karar vermeye çalışmanıza kızdım ben

Benimde tüp bebek çok korkuorum yarın devam ediomu die riskim fazla ama burda kafam dağılıyo düzen den eşyadan bahsedince yoksa benimde hepimizin riski var hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Canım kimsenin garantisi yok ki
Kafa dağıtıyoruz işte. Karalar mi bağlayalım yani . Her şey olacağına varır

Sizin Amacınız kavga etmek galiba kimsenin size şunu yapın bunu yapın dediği yokki bu öfkenizi gebeliginize veriyorum ben arkadaş bunu kasdetmis galiba demeye getirdim ama farkındaysanız siz usteledikce usteliyorsunuz tm yeter bence bu kadar
Ben size bunları konuşmayın demedimki tekrar okuyun isterseniz yazımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…