2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Siz " biraz anlayış " yazmıssınız
Ne yaptık ki biz anlayışlı olalım? Siz ne yazdığınızı bilmiyorsunuz.

Sohbet ediyoruz gelip üstü kapalı " anlayışlı olun sohbet etmeyin " diyorsunuz resmen.

Neyse....diyeceğini dedim. Ben haddini bilmeyene kızarım
Kimse kimseye neden sohbet ediyorsunuz diyemez!

Önce kendinizi bilin sonra konusun.
Gözardı ediyorum sizi

İnşallah göbişiniz bebeğinizle dolar Sevindirir siziii Aramıza sizde katılırsınızzz

Benim ve bazı arkadaşların düşük tehlikesi varya ondan öyle söyledi
Biraz anlayış

Bakış açınız bana göre yanlış. Galiba biraz alıngan birisiniz..

Düşük tehlikesi/normal gebelik/sağlıklı doğum/normal veya anormal gelişim doğanın ve yaradılışın bir gerçeği. Allah'a emanetiz hepimiz..

Doktorlar bile sadece kese görünen ilk haftalarda gebeliği ciddiye almaz. 10-15 gün sonra yine gel der üstünde pek konuşmadan.
Her zaman sağlıksız gebelikse zaten düşer derler. Vücut ona iyi gelmeyen bir şeyi dışlar..

O bebek doğacaksa kim ne yaparsa yapsın yine doğar ki bununla ilgili şeyleri hep anlatır büyükler..

Benim 6 yıl önce ilk gebeliğim gelişmedi kürtaj oldum. İkinci oldu. Buraya gelip hamile kalınca endişelerimi yansıtmam doğru mu olurdu? O zaman da muhabbete katıldım. Şimdi ikinci çocukla da katılıyorum.
Burada da aramızdan gidenler oldu mesela ilk haftalarda. Hayatın gerçeği bu. Bu kadar hassas olmak bünyeye zararlı.

İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir gebelik ile aramıza katılırsınız

Çalışırken mide bulantısıda daha kötü Allah kolaylık versin inşallah 3. Ayda kesilir devamı gelmez

Bir de kimse bilmiyor daha. Soruyolar hasta mısın diye? Kaç gün sürer bir hastalık? Anlasınlar istemiyorum

Oğluma hamileyken 13.haftada bitmişti. Bu ne kadar sürecek bakalım

Bir de kimse bilmiyor daha. Soruyolar hasta mısın diye? Kaç gün sürer bir hastalık? Anlasınlar istemiyorum

Aaaaa nezman söyliceksinizzzz peki iyi mide bulantılarından anlamıyolar . Yeminle benim bütün sülalaem öğrendi

Ben de daha söylemedim kimseye eşim annem kuzenim hariç. Beklenmeyen bir gebelik ve hiç bir yorum duymak istemiyorum.
Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Ben genelde sessizce tüm mesajları takip ediyorum. Gerginlikler hep konu beğenilmeyince ortaya çıkıyor. Ben sevmediğim konuya bakmıyorum bile önemsiz gördüysem herkes böyşe yapsa sıkıntı olmayacak mesela benim de riskli durum bir doktor göremedim bebeği boş olabilir dedi cuma kontrolüm var ama buradaki annelerin sohbetini izlemek mutlu ediyor beni. Daha umutlu hissediyorum

Bir laf dedim bin ah işittim tm dediğiniz gibi olsun saygılar bu arada 35 yaşındayım 4. Gebeliğim sağlığım için sizi ve diğer arkadaşı gozardi ediyorum

Onun içinde kelebek gibi kanat çırpışlarını duyunca gelir hevesin ben kızım 10 aylık olduğundan beri istiyorum eşim ancak ikna oldu araları 4 olacak işte 3.5 şuan. Kalabalık aile severim keşke çoooook imkanı olsak bir sürü çocuk kalabalık aile ah ne güzel ama hayat zor işte.

Evet canım valla bende evde zaten karalar bagliom azcik kafam dağılıyo iyi geliosunz bana

Sohbet ediyoruz sohbetin ortasında
" daha çok yeniyiz sayfalarca neler konuşulmuş, cok sasırdım"

Diğeri de " biraz anlayış " diyor.
Sanki biri ölmüş de arkasından müzik çalmışız gibi.

Resmen suan sohbet etmeyin deniyor işte. Bir de kalkıp saçma sapan savunma yapıyor cevap verince " yok alıngansın, saldırıyorsun"

Gözardı ettım zaten
Diğer arkadaş da edicem
Çünkü onun da mesajında gayet ne demek istediğini anladım.

Evet yaa doona kullanan herkesten aynı şeyi duyuyorum. Çokda mantıklı bencede. Bakalım azıcık daha inceleyeyim karar kılıp alırsam sizi bilgilendiririm

Bende sohbet ettim herkes konuştu ama birbirimize müdahale etmemeliyiz sonuçta gebelik le ilgili cinsiyette eşyada düzen bunlar dışında e tabi sorun olunca onuda paylasioruz destek oluoyoruz birbirimize bence konu gebelik ise herkes istediğini konuşsun ben misal okuorum saçma gelio yorum yapmiorum ama daha kaç ay birlikte olucaz her gün atraksiyon topik nazara mi geldi ne olduk biz böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…