2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaa işte zayıfken hamile kalmışsın 80 normal ben şuan 76 kiloyum hemen de kiloyu vermişsin yaaaa offff 😀😀😀 inşallah okadar kilo almam ve inşallah kalıcı kalmaz😂😂😂

ayy inşallah belki almam şuanlık iyi 6-7 aydan sonra alınıyo galiba alınırsa
Ben 7 den sonra hiç almadım ikisinde de çok zor geliyordu son aylar yemek yemek😅 bide zaten alan dar bebek bir yandan mide bir yandan. Arada alıyorum hep.

Şiddetli özellikle tek taraflı kasık agrisi, kanama vs olmalı demisti bana doktor. En güzeli yarından sorna direk kese için gitmek.
Anlıyorum teşekkür ederim umarım 🙏 iyi bir doktor bulurum memleketimden uzaktayım çok zorlandım burada. umarım sağlıklı bir gebeliktir hayırlısı olsun. peki dış gebelikte de artış olur mu öyle dedi son gittiğim doktor iki gün sonraki artış bile netleştirmez durumu dedi. Kanama durursa risk faktörü ortadan kalkar mı? ayrıca aydınlattığınız içim teşekkür ediyorum hepinize. 💐
Evet dis gebelikte artista olabiliyor biyerden sonra beta seviyesi gun asiri ayni degerlerdede seyredebiliyor burda onemli olan 1500-2000 beta hcg seviyesi de kesenin ultrasonda gorulmesi gerekmekte doktorunda bunu kontrol edecektir kanama risk faktoru demek yqnlis olur kimisinde kanama olmadan kayip olabiliyor cok kanamasi olup gayet saglikli devam eden gebelikte var

Gayet iyi kiloyla hamile kalmışsın ama buda etken. Ben 65 le kaldım yine kiloyu korumaya çalışacağım 🤭
Ah canim benim
Mide sabah akşam bulanmasa .normal yemeyi düşünüyorum. Bulantı maalesef hep bısıler yediriyor
Sonra geçiyor mu ? Hayır. Ama o anda işe yarıyor
1 anlık bile olsa rahatladıgım icin seviniyorum işte napim.

Ah canim benim
Mide sabah akşam bulanmasa .normal yemeyi düşünüyorum. Bulantı maalesef hep bısıler yediriyor
Sonra geçiyor mu ? Hayır. Ama o anda işe yarıyor
1 anlık bile olsa rahatladıgım icin seviniyorum işte napim.
Çok haklısın ara ara yaşarken bile çok çok zorlandım. Yataktan çıkamadım. Umarım bu sefer çabuk kesilir bulantin

Kızlar ben bide bişey sorucam vajinismus tam yenemedigim için hamilelik beklemiyodum o sırada saçımı açıp boyattım bu bebeğe zarar verir mi acaba çok aklım takıldı

Yaaa işte zayıfken hamile kalmışsın 80 normal ben şuan 76 kiloyum hemen de kiloyu vermişsin yaaaa offff 😀😀😀 inşallah okadar kilo almam ve inşallah kalıcı kalmaz😂😂😂

ayy inşallah belki almam şuanlık iyi 6-7 aydan sonra alınıyo galiba alınırsa

Emzirdim 27 ay
2 yılda anca kilo verdım .

Emzirmek cok kilo verdiriyor. Ama yapı meselesı de olabilir. Ablam da emzirdi ama o şişko biraz 😀

Ben normalde de kola ya da abur cubur yiyen biri değilim.
Vallaha denedim bak 😂yeterki rahatlık gelsin üzerime :deli:
Kola bende de mide bulantısına iyi geliyor şahsen ve çok çok severim kahvaltıda bile içerdim önceden 🤦‍♀️😃
Siz yine doktorunuza sorup öyle için bence 🤣

İyi geceler hanımlar
Ben iki Çoçuk annesiyim kızım 5 e girecek oğlum 1 yaşında ellerinizden öper😀🧿
Hem kızım hem oğlunda hangi aylida doğma ihtimali varsa o sayfaları takip ettim ve çok faydalandım bazen bilgi verdim bazen birseyler öğrendim bazen dertleştim
Şimdi bunları niye yazıyorsun diyenlere asıl smacını söyleyeyim
Eğer grubunuzda yazdığı mesajlarda gariplik kırıcı söz bu şimdi bunu niye dedi dediğini birileri var sa o kişinin eski mesajlarına bir bakın derim
Anlayan anladı Aralık 2020 annelerinden selamlar
😀

İyi geceler hanımlar
Ben iki Çoçuk annesiyim kızım 5 e girecek oğlum 1 yaşında ellerinizden öper😀🧿
Hem kızım hem oğlunda hangi aylida doğma ihtimali varsa o sayfaları takip ettim ve çok faydalandım bazen bilgi verdim bazen birseyler öğrendim bazen dertleştim
Şimdi bunları niye yazıyorsun diyenlere asıl smacını söyleyeyim
Eğer grubunuzda yazdığı mesajlarda gariplik kırıcı söz bu şimdi bunu niye dedi dediğini birileri var sa o kişinin eski mesajlarına bir bakın derim
Anlayan anladı Aralık 2020 annelerinden selamlar
😀
Biri bomba attı yine :deli:

X