2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi akşamlar kızlar ben bişey sorucam ben hiç bir şey yiyemiyorum herşeyden tiksiniyorum yesemde kusuyorum bebeğim beslenemezse diye çok korkuyorum benim gibi olan var mı
Surrender Surrender valla senin durumunda olan şuan listede bu hanfendi var ama,
Sen kussanda yemek yemeğe çalış , prilam verdimi doktor mide bulantı ilacı o beni biraz düzeltti gece 2 tane içicen kendine gelirisn

Surrender Surrender valla senin durumunda olan şuan listede bu hanfendi var ama,
Sen kussanda yemek yemeğe çalış , prilam verdimi doktor mide bulantı ilacı o beni biraz düzeltti gece 2 tane içicen kendine gelirisn
Canim ben durumum cok garip.
İlk çocukta da aşırı bulantı yaşadım ama yemek yemede hic sorun yaşamadım. Bir tek yemek yerken bulanmıyordu mide, 30 kilo aldım.

Bunda da aynı şeyler yaşıyorum suan
Evet yatarken de kullanıyorum
Pek ise yarıyor diyemem 😀

Kimyasal olsaydı bu kadar artmazdi kanama başlardı zaten. Dis gebelik ihtimali için içme dedi muhtemelen vücut atsın ve büyümesin diye. Ama zaten 2 gün sonra bu degerle vajinal kese görülmeli. Kanaman var miydi o kısmı kaçırmışım.

Evet bugün aslında başka bir ağrı için gittiğimde serumdan sonra başladı ve kesildi.
Ama dış gebelik ihtimalini neden düşündü anlamadım sadece kan gelmesi mi başka belirtiler de gerekmez mi ?

Evet bugün aslında başka bir ağrı için gittiğimde serumdan sonra başladı ve kesildi.
Ama dış gebelik ihtimalini neden düşündü anlamadım sadece kan gelmesi mi başka belirtiler de gerekmez mi ?
Şiddetli özellikle tek taraflı kasık agrisi, kanama vs olmalı demisti bana doktor. En güzeli yarından sorna direk kese için gitmek.

Canim ben durumum cok garip.
İlk çocukta da aşırı bulantı yaşadım ama yemek yemede hic sorun yaşamadım. Bir tek yemek yerken bulanmıyordu mide, 30 kilo aldım.

Bunda da aynı şeyler yaşıyorum suan
Evet yatarken de kullanıyorum
Pek ise yarıyor diyemem 😀
Hadi ya 30 kilomu geri verebildin mi , ben 30 kilo alırsam biterim korktum şimdi😂😂😂 zaten balık etliyim düşünemiyorum kendimi 😂😂

Hadi ya 30 kilomu geri verebildin mi , ben 30 kilo alırsam biterim korktum şimdi😂😂😂 zaten balık etliyim düşünemiyorum kendimi 😂😂
50 kilo ile hamile kaldım 80 kilo olDum.
53 e kadar düşmüştüm sonra 56 da kaldım.
Şuan 56 kıloyum.

Benim sorunum mide bulantısını bastırmak için sürekli bişiler yemekti

Umarım bunda olmaz 😀

Şiddetli özellikle tek taraflı kasık agrisi, kanama vs olmalı demisti bana doktor. En güzeli yarından sorna direk kese için gitmek.
Anlıyorum teşekkür ederim umarım 🙏 iyi bir doktor bulurum memleketimden uzaktayım çok zorlandım burada. umarım sağlıklı bir gebeliktir hayırlısı olsun. peki dış gebelikte de artış olur mu öyle dedi son gittiğim doktor iki gün sonraki artış bile netleştirmez durumu dedi. Kanama durursa risk faktörü ortadan kalkar mı? ayrıca aydınlattığınız içim teşekkür ediyorum hepinize. 💐

Anlıyorum teşekkür ederim umarım 🙏 iyi bir doktor bulurum memleketimden uzaktayım çok zorlandım burada. umarım sağlıklı bir gebeliktir hayırlısı olsun. peki dış gebelikte de artış olur mu öyle dedi son gittiğim doktor iki gün sonraki artış bile netleştirmez durumu dedi. Kanama durursa risk faktörü ortadan kalkar mı? ayrıca aydınlattığınız içim teşekkür ediyorum hepinize. 💐
Şöyle bir durum var iki gün sonra zaten artış en az 1700 civarına gelecek %60 bile olsa. Buda vajinal kese izlenmesi gerek demek. Yani doktor neden bu kadar korkuttu bilmiyorum. Olabilir evet ama beklemek lazım.

Şuan 56 kıloyum.

Umarım bunda olmaz 😀
Yaaa işte zayıfken hamile kalmışsın 80 normal ben şuan 76 kiloyum hemen de kiloyu vermişsin yaaaa offff 😀😀😀 inşallah okadar kilo almam ve inşallah kalıcı kalmaz😂😂😂
Hiç öyle düşünme 9 ve 8 kilo aldım doğuma girdm. Ki mide bulantısı olmadı hiç.
ayy inşallah belki almam şuanlık iyi 6-7 aydan sonra alınıyo galiba alınırsa

Şuan 56 kıloyum.

Umarım bunda olmaz 😀
Gayet iyi kiloyla hamile kalmışsın ama buda etken. Ben 65 le kaldım yine kiloyu korumaya çalışacağım 🤭

X