2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ne aylarcasıı benim doktorum 11+4 de tahminde bulundu 12+4 de %80 dedi 🤭 ve değişmedi. Ama bazı doktorlar 16 dan önce söylemiyor. Ya da 16 da değişebiliyor. Genelde de kız bebekler değişiyor erkek dediyse kordon fln değilse erkektir o 🤭
Ay çok iyi keşke bana da söylese, burda sordum da daha geç tarih vermişlerdi

Ben de almadığıma pişman olduğum şeyi yazayım; görüntülü telsiz
Bok çöpü ( kokuyu mu ne hapsediyormuş)
Telsiz kesinliklee görüntülü ilk zamanlar. Ben sadece kamera almıştım xiaomi ama telefonum bağlanıyordu çocuk uyuynca sonra telsiz de aldım.
Ben mesela yeni doğduğu zamanlar için falan böyle bisey istiyorum
Eki Görüntüle 2960581

Daha sonrası için de böyle
Eki Görüntüle 2960582

Çok mı hayalperest:KK70:
İlkini çok kısa kullanırsın ikinci de jr. Lapin sanırım 😍 çok güzel ama bebe o demirlere kafayı gömer🤭 biz de ahşap vardı ikeanın kullanamadık.

Kızlar tipi kötü geliyo olabilir ama park yatak candır🤭 ben kızıma uyku eğitimi verdim ve 9. ay ayırdım odasını. Yatağı olmadan bir yerde uyumaz o yüzden yanımızda götürüyoruz her yere.

Ben de almadığıma pişman olduğum şeyi yazayım; görüntülü telsiz
Bok çöpü ( kokuyu mu ne hapsediyormuş)
Bende var görüntülü hayat kurtarıcı saklamışım iyi ki saklamışım 2500 TL olmuş. Ben 350 gibi birseye almıştım Motorola.
Çöp kovasından bende almadim cok pişman oldum.bide 2 bezli aynı anda evdeydi.

Yalniz alttaki karyolaya uzanmak cok zor 😀
Hanı uyuduysa yatırmak icin yerine

Durursa ne ala 😂
Evet o çok deridn, aslında biraz tarz olarak attım diyeyim. :)
Mesela ilk doğduğunda attığım beşikte yatmaz mı
Yeni doğmuş bebe ne anlar ya
Of çok cahilim hiçbisey bilmiyorum🥲

Telsiz kesinliklee görüntülü ilk zamanlar. Ben sadece kamera almıştım xiaomi ama telefonum bağlanıyordu çocuk uyuynca sonra telsiz de aldım.

İlkini çok kısa kullanırsın ikinci de jr. Lapin sanırım 😍 çok güzel ama bebe o demirlere kafayı gömer🤭 biz de ahşap vardı ikeanın kullanamadık.

Kızlar tipi kötü geliyo olabilir ama park yatak candır🤭 ben kızıma uyku eğitimi verdim ve 9. ay ayırdım odasını. Yatağı olmadan bir yerde uyumaz o yüzden yanımızda götürüyoruz her yere.
Üzdün beni şuan. Annem de park yatak diyo çok kullanışlı diyo ama ben hiç hoşlanmıyorum ondan. Ben terazi burcuyum estetik benim için çok önemli 😂😂

Estetik çok önemli demişimdir
Doğumdan sonra ben

57CBFD09-09C9-4A82-A213-F45172EC135B.jpeg

İlk attigin beşik sallanıyor mu?
Sakin " beann çocuğumi sallayan annilerden olmayacağım :ukala:" tarzında dusunuyorum de me

Neyi istemiyorsan onu yasayacaksın😂

Benim yatmadi dediğim o tip işte. Bu arada hayal kırıklığına uğratmak istemem ama benimkiler hep göğsümde yattı aralarda süsleyip resim falan çektik iste😄

Benim 3 kızım var gönlüm tabiki erkek istiyor ama en başta sağlıklı hayırlı olsun inşallah park yatak var kızlardan temiz kullandım birde mobilya büyüyen beşik var şuan onda 3 numara yatıyor ama erkekte olsa o pembe park yatağı kullanacam nasipse zaten kızsa hiç sorun olmayacak 🤭

Park beşik konusunda çok haklısın

Kafasını vurma derdi yok, araya girme derdi yok .

Yok kesinlikle büyük konuşmam da sallanıyor mu bilmiyorum hiç o açıdan bakmadım:KK70:
Ben manüel beşik almıştım e bebekten ahşap
Benim yaratık yatmadı . allahım sabahtan akşama kadar sallıyoruz.duurmuyor cunku
Kollarımız koptu.
Uymayan bebek yapmışız resmen
Kolikte değildi
Ama durmuyordu

Sonra otomatik sallanan beşik aldım işte
Ohh be hayat varmış dedim.

Şuan en heyecan duyduğum şey beşiği kullanmak 😂

X