2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Üzdün beni şuan. Annem de park yatak diyo çok kullanışlı diyo ama ben hiç hoşlanmıyorum ondan. Ben terazi burcuyum estetik benim için çok önemli 😂😂
Hahah canikom karşındaki de terazi burcu 🤭😂 diyorum ya ilk de ahşap beşik aldım ama bir tane de park yatak aldım annemlere fln koyarım diye ama olmadı o iş😂 eninde sonunda park yatağa kalıyorsun ben baştan uyarayım dedim😂 çok güzel odası var ama yatağı park yatak. 3 yaşında yatak yaptırocam inşallah 😂

Arkadaşlar ben bu topikten çıkıyorım :KK70:
Bak birsey anlatayım. Ben şimdi böyle oda yapıyorum büyükte tek tek seçiyorum renkleri minyatür objeler vs sürekli bakıyorum ne heves ne heves. Sonra hali arıyorum istediğim tonda yok gezdik gezdik annem babam yanımda tepe gibi hamileyim. Bir yerde bulduk ah dedim olur bu adam dedi ki ablanın ilk bebek herhalde😀 doğunca beni hatırla abla hali rengi umrunda olmaz aman dedim ne abarttı. Zaten dedi bebe dibinde yatacak keşke oda yapmasaydın yazık masraf. Yok dedim ben 6 ayda ayıracagim hemen😁 cocuk 5 yaşına kadar dibimizde yattı 6 aydır odasinda. Ama bak babası cok yattı odada hakkını verdi🤣

Bir de şu korbell çöp kovasının konusu geçmiş ek gıdaya geçene kadar süper ama ek gıdadan sonra hiç bişey işe yaramıyor ya 😂 şu an çöp kovası dış kapının önünde duruyo öyle söyliyim 😂

Bir de şu korbell çöp kovasının konusu geçmiş ek gıdaya geçene kadar süper ama ek gıdadan sonra hiç bişey işe yaramıyor ya 😂 şu an çöp kovası dış kapının önünde duruyo öyle söyliyim 😂
İyi ki söyledin ben bunda alacaktım. 😍

Yaa
İle yaramıyor mu yani
Yahu ben onun hayal kırıklığını yaşadım be almadığım icin 😂

Biz çok memnunuz uyku modu var izlemek istemediğinde kapatıyorsun gece moduda gayet iyi personel gelince mesaj geliyor personel geldi diye yani mekana biri girince uyarı veriyor
Ozaman bu marka da baya iyi yorumlarda hep güzeldi zaten sende ikna ettin beni en azından kullanmışsın biliyosun

X