2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyi akşamlar hanimlar
Bende temmuz annesi olucam inşallah sat 21 Ekim
Üç düşüğüm var inşallah bu ilerler
Şuan 5+3
Hoşgeldin, hayırlı olsun 🌺
Ben de o durumdayım yani kötü olduğumdan değil de kızımdaki gibi merak yok içimde hani 6 ay göstermese niye göstermiyo demem😂 ama insanlar daha çok istiyor snein yerine bana d ahep inşallah erkektir diyolar, niye öyle diyosunuz sağlıklı olsun diyorum ☺️

Bak mesela fikrini söyledin artık seni de merak ediyorum 🤭😂😂
:rolleyes: Bekleyelim bakalım aylarca🥲

Dur..sakin söyleme!
Yoksa seninde mi miden normal ayarda :tokat:
Çok kıskanıyorum cok

Yıldız tılbe mısalı; hepinizden nefret ediyorum ama tek başına da canim sıkılıyor 😂
Benim 2 gün bulandı yataktan çıkamadım. Ama bugün iyiyim. Tabi senin gibi değil asla. Ara ara vuruyor.

Bide sepet besikle ilgili birsey söyleyeceğim şu çok süslü olan sepet gibi olan şık duran. Aldim pişman değilim. Ikiside yatmadı herkes aa ne güzel beşik dedi o kadar😀 ama yine olsa yine alırım. İçimde kalmadı.
Bu bebeler neden öyle beşiklerde yatmıyolar yahu

Bide sepet besikle ilgili birsey söyleyeceğim şu çok süslü olan sepet gibi olan şık duran. Aldim pişman değilim. Ikiside yatmadı herkes aa ne güzel beşik dedi o kadar😀 ama yine olsa yine alırım. İçimde kalmadı.
Ablamda bana baby nest yapacakmış. Anne yanına yatırmak icin yatakta
Naparsan yap umurumda değil
Dedım😂

Hoşgeldin, hayırlı olsun 🌺

:rolleyes: Bekleyelim bakalım aylarca🥲
Ne aylarcasıı benim doktorum 11+4 de tahminde bulundu 12+4 de %80 dedi 🤭 ve değişmedi. Ama bazı doktorlar 16 dan önce söylemiyor. Ya da 16 da değişebiliyor. Genelde de kız bebekler değişiyor erkek dediyse kordon fln değilse erkektir o 🤭

Ben mesela yeni doğduğu zamanlar için falan böyle bisey istiyorum
950B0CB8-466D-4382-B0A3-984D55C60ABB.jpeg

Daha sonrası için de böyle
63430B52-9C65-4F6A-8EFB-AFEBE37CF44F.jpeg

Çok mı hayalperest:KK70:

Çocuklara aldığım en en gereksiz şeyi de yazayım pek çenem acildi bu akşam ama. Biberon emzik falan dezenfektan makinesi. Hangi kafayla aldıysam. 3 5 kullandım zor geldi atıp kaynattim tencerede sonra.
Aaa ben çok kullandım onuu kaynatınca içim rahat etmiyordu ama gerekli mi değil bence de hele de fiyatlar arttıktan sonra. Mama kullananlara gerekli olabilir ama onlar baya biberon kullanıyolar gün içinde

Aaa ben çok kullandım onuu kaynatınca içim rahat etmiyordu ama gerekli mi değil bence de hele de fiyatlar arttıktan sonra. Mama kullananlara gerekli olabilir ama onlar baya biberon kullanıyolar gün içinde
Evet mama için olabilir. Ben yardımcı ablaya bırakırken vs verdim ki 6 aydan önce çok bırakıp çıkamıyorum ya da emzirip koşarak hallediyordum. Belki o yüzden gereksiz geldi bana. Ki onuda sattım sonra 2.elden. herseyi yarınlar yok gibi dağıttığım icin🤪

X