2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Görüntülü mü?
Şu an kullandığım görüntülü değil. Kamera var diye görüntülü almadım ama şimdikine almışken görüntülü alacağım.
İyi ki söyledin ben bunda alacaktım. 😍

Yaa
İle yaramıyor mu yani
Yahu ben onun hayal kırıklığını yaşadım be almadığım icin 😂

Bence hayati değil kızlar almasanız da olur zaten çöp poşeti fln pahalandı baya. Ama ilk zamanlar kurtarsın beni derseniz de alabilirsiniz yani 🤣

Şu an kullandığım görüntülü değil. Kamera var diye görüntülü almadım ama şimdikine almışken görüntülü alacağım.

Bence hayati değil kızlar almasanız da olur zaten çöp poşeti fln pahalandı baya. Ama ilk zamanlar kurtarsın beni derseniz de alabilirsiniz yani 🤣
Kısa süreli de için de alınmaz ki 😀

Belli olmaz oladabilir herşeye hszırlıklı olmak lazım ama hiç istemem ikizler olsun 🤪

Arada oluyor öyle şeyler 🤩

Evet canım gördüm 4+5 de

Bende preeklemsi teşhisi konuldu korkudan bişey olacakmı bebeğime diye strese girdim gecesi suyum geldi 36 haftalık doğdu oğluşum
Maşallah canım darısı kalp atışına. Ya benim göğüslerim inanılmaz ağrıyor ne zamana kadar böyle olacak 🥲

Şimdi şu kamera telsiz olayına hemen açıklama getiriyorum kızlar size😂
kameranın avantajları;
telefondan bağlanabiliyorsunuz dışarıdayken bile izleyebiliyorsunuz çekim sıkıntısı yok. Misal biz 50 günlükken tatile gidip bebiş uyurken restoranda kahvaltı yemek yiyebiliyorduk. Benim kız baya uykucuydu 🤭
Dezavantajları;
Hareket olduğunda telefona uyarı geliyor evet ama o an görmezseniz bir anlamı olmuyor. Diğer türlü de çocuk uyadığı süre boyunca telefonunuzdan kamera açık olacağı için kullanamıcaksınız.tablet vs alırım ya da var diyorsanız sıkıntı yok.

Telsiz avantajları;
İnternet gerektirmiyor. Telefonunuzu bağlanıyorsunuz.
Dezavantajları;
Çekim olarak belli bir metrekareye kdar çekiyor. Misal bizim ev dubleks kızımın odası üstte ben bir sorun yaşamıyorum ama bahçenin belli bir bölümüne kadar ilerleyebiliyorum.

İlkınde prima premium care kullandım
Bunda sleepy kullanıcam
Neyine yetmiyor 😂
Ya sleepy bize hiç iyi gelmedi. Herkes çok övdü ama prima kullandıysan sevmeyebilirsin. Ben prima pure ile başladım şimdi harmonie olmuş premium care le devame diyorum ama fiyatlar çok çok kötü.

Şimdi şu kamera telsiz olayına hemen açıklama getiriyorum kızlar size😂
kameranın avantajları;
telefondan bağlanabiliyorsunuz dışarıdayken bile izleyebiliyorsunuz çekim sıkıntısı yok. Misal biz 50 günlükken tatile gidip bebiş uyurken restoranda kahvaltı yemek yiyebiliyorduk. Benim kız baya uykucuydu 🤭
Dezavantajları;
Hareket olduğunda telefona uyarı geliyor evet ama o an görmezseniz bir anlamı olmuyor. Diğer türlü de çocuk uyadığı süre boyunca telefonunuzdan kamera açık olacağı için kullanamıcaksınız.tablet vs alırım ya da var diyorsanız sıkıntı yok.

Telsiz avantajları;
İnternet gerektirmiyor. Telefonunuzu bağlanıyorsunuz.
Dezavantajları;
Çekim olarak belli bir metrekareye kdar çekiyor. Misal bizim ev dubleks kızımın odası üstte ben bir sorun yaşamıyorum ama bahçenin belli bir bölümüne kadar ilerleyebiliyorum.
Benim ev de dublex
Mesela cocuk alt katta olda ben terasta olsam çekmez mi?

Hahah canikom karşındaki de terazi burcu 🤭😂 diyorum ya ilk de ahşap beşik aldım ama bir tane de park yatak aldım annemlere fln koyarım diye ama olmadı o iş😂 eninde sonunda park yatağa kalıyorsun ben baştan uyarayım dedim😂 çok güzel odası var ama yatağı park yatak. 3 yaşında yatak yaptırocam inşallah 😂

Bak birsey anlatayım. Ben şimdi böyle oda yapıyorum büyükte tek tek seçiyorum renkleri minyatür objeler vs sürekli bakıyorum ne heves ne heves. Sonra hali arıyorum istediğim tonda yok gezdik gezdik annem babam yanımda tepe gibi hamileyim. Bir yerde bulduk ah dedim olur bu adam dedi ki ablanın ilk bebek herhalde😀 doğunca beni hatırla abla hali rengi umrunda olmaz aman dedim ne abarttı. Zaten dedi bebe dibinde yatacak keşke oda yapmasaydın yazık masraf. Yok dedim ben 6 ayda ayıracagim hemen😁 cocuk 5 yaşına kadar dibimizde yattı 6 aydır odasinda. Ama bak babası cok yattı odada hakkını verdi🤣

Ben de teraziyim :deli:
Şu mesajlarınızdan sonra tek avunduğum şey terazi olmanız :KK70:
Ben simdilik ilk bebek krizine girmemeyi düşünüyorum:KK53: her sey kullanıslı olan neyse o, işime yarayacak işimi kolaylaştıracak neyse o kafasındayım. Ama o beşiği alacam :deli:

Ya sleepy bize hiç iyi gelmedi. Herkes çok övdü ama prima kullandıysan sevmeyebilirsin. Ben prima pure ile başladım şimdi harmonie olmuş premium care le devame diyorum ama fiyatlar çok çok kötü.
Ablam kullanıyor o da çok memnun sleepy den
Prımadan başka bir bez kullanmadım açıkçası
Ucuz beze alıstrıcam poposunu
Kıza ara da denemek için arkadaşlardan birer bez alıyordum, anında pişik yapıyordu

Popo alışınca en pahalısına tabı😀

Benim ev de dublex
Mesela cocuk alt katta olda ben terasta olsam çekmez mi?
Şimdi teras bir kat daha üstte değil dimi? Eğer ikinci kattaysa problem olmaz diye düşünüyorum. Benim de altta kış bahçesi var ordan pay biçiyorum ki çekmesi lazım. Ama hepsi çekmiyormuş ben de yine evi dubleks olan bir arkadaşıma sorup aldım.

Şu mesajlarınızdan sonra tek avunduğum şey terazi olmanız :KK70:
Ben simdilik ilk bebek krizine girmemeyi düşünüyorum:KK53: her sey kullanıslı olan neyse o, işime yarayacak işimi kolaylaştıracak neyse o kafasındayım. Ama o beşiği alacam :deli:
Vardır hafif salllananı bence :KK8:
Emzıge de alıştır
Yoksa o beşikte uyuması hayal olur 😀

Ben her şeyi dağıttığım icin yenı alacağım
Ama az alacağım bu sefer. Yazık günah.
😀
Yaaa ben 3 senedir hepsini vakkumlu hurca koyup kaldırdım. Bende vermeyi planlıyodum sonra eltimin bebeğine kıyafet almaya gittik aman allahım şoka girdik fiyatlar almış başını gitmiş dedmki dursun eşyaları 2. bebeğim giysin hepsini :KK70:

Ablam kullanıyor o da çok memnun sleepy den
Prımadan başka bir bez kullanmadım açıkçası
Ucuz beze alıstrıcam poposunu
Kıza ara da denemek için arkadaşlardan birer bez alıyordum, anında pişik yapıyordu

Popo alışınca en pahalısına tabı😀
Benimkine de ondan iyi gelmiyo galiba ama bu sefer de vicdan yapıyorum ilkine ğrima kullanıp da buna nasıl kullanıcam diye 😂 benim bu kfadan çıkmam lazım

X