2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canim beni belirti olmaması tedirgin etmiyor en başından böyle olsam oh ne rahatım derdim bende belirtiler çok fazla iken bi anda kesilmesi beni tedirgin ediyor ☹

Canim beni belirti olmaması tedirgin etmiyor en başından böyle olsam oh ne rahatım derdim bende belirtiler çok fazla iken bi anda kesilmesi beni tedirgin ediyor ☹
Benimde mesela göğüs ağrım vardı. Gaz vardı miğde yanması uyku ve yorgunluk şimdi hiç biri yok. Ne bilim belki belli bir haftadan sonra kesiliyor ya da vücudumuz alışıyor. İnşallah yarın mutlu haberle dönersin. Gönlünü ferah tut.
Bu arada bende 6+3 kalp atışını gördüm ve duydum Sende duyacaksın inşallah. Duyana kadar bende aynı korkuyu hissediyordum senle. Ama boşuna evham yapmışım.

Canım benim belirtilerim kayboldu ama korkacak bir şey yoktur.
Ben kalp atışını daha duymadım canım. Benim randevum daha çok uzak. 8 Aralık. Ama bence endişe etme. Çünkü bak benim ilk kızımda ben 2 aydan sonra bulantılarım başlamıştı.
Kokulara hassasiyet. Ama bu bebeğim de çok erken başlamıştı. Bunlar normaldir üzülme stres yapma.

Yaaaa ilşkiye giriyomusunuz sizzz yani bebek olunca ben biraz tedirginim çekiniyorum
Bende merak ediyorum bana yasak sürekli nereye kadar yasak bilmiyorum eşim sürekli yakınıyor bu durumdan sürekli doktora sor diye ısrar ediyor nasıl sorayım bu durumda utanıyor insan doktor ters birşey dese yerin dibine girerim

Canım şimdi kaç hafta kaç gunluksun acaba ? Belirtilerin birden mi kesildi ya iyi geldi bunu okumak
Anladim canim vallahi rahatladım biraz sizi okuyunca ilkinde de kalbi durunca belirti gitmişti ya inan iki gündür maf oldum .. Dr da gelmesin daha kalp atisi duyulmaz demiş sekretere ama ben de duramıyorum aynı hastanede başka bi asistan dr buldum ona gidicem yarın inşallah evet haftam ufak ama belki duyulur kalp atışı rabbim eğer bu cümleyi işitmeyi nasip ederse bana içime serin sular serpilmiş gibi olacağım yoksa içim içimi yer 1 hafta daha nasıl beklerim bilemiyorum...

Düşük tehlikesi olana ilk 3 ay yasak canim onun disinda normal hayata devam

Rabbim bebeğini sana bağışlasın. İnşaallah bebeğin seninledir

8+0 oldu şimdi. Çarşamba ya da Perşembe bende gidicem doktora. Evet belirtiler birden kesildi. Vücut alıştı sanıyorum. Ben normalde gece 2 den önce yatmayan bir insanım. Ama hamilelikle beraber 10-11 gözümü acamayip direk yatağa koşuyordum. Artık yok eski düzene döndüm uykum gelmiyor. Sabah 6 gibi uyanmaya başlamıştım hamileleikle beraber. Çok iyiydi. Ama yine Sabah uyumalara döndüm. Yataktan zor kalkiyorum yine. Yorgunluk yok ağrı sızı yok pat diye kesildi hepsi. Pregesteron aliyroum sabah akşam. Sarhoş gibi oluyordum içince, artık o da olmuyor

Hayır canım biz girmiyoruz. Çok tanıdığım ilk ay çocuğunu düşürdü bu yüzden. Kızımda da ilk 3 ay ilişkiye girmedik.
Tedbiren.
Dimi insan cidden korkuyor böyle durumda yani
Evet bende utanıyorum soramıyorum böyle birşeyi ama ilkden dedim kendi kendime kalp atışını duydukdan sonra yaparız. Sonra dedim yok ilk 3 ay geçsin sonra öyle öyle geçiştiriyorum

Kızlar bişi söyleyeceğim
Riskli gebeliklerde doktor genelde muayeneden sonra ilişki durumunu kesinlikle söyler. Ortada bisi yoksa gerek görmez.
" her şey yolunda " demesi bence ilişkiye girilebilir demek.

Benim doktorum da olumsuz bisi demedi. " gayet iyi gııdyor " dedi. Ben de sorma gereği duymadım . Hamilelikten bu yana 2 kez ilişki oldu biz de. Olumsuz bisi olacağı aklıma hic gelmedi. Cunku doktor bisi söylemedi

İlkinde cocuk doğana kadar bisi yaşamamıstım
Bu ikinci oldugu icin saldım çayıra hesabı :)

İnşallah canım bulurum rabbim sağlıkla kavuştursun herkesi bebislerine.. mutlu bir hamilelik geçirelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…