2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar herkes miğde bulantısından dert yanmış benim baslarda açlığa bağlı bir iki kez oldu geçti ama ilk gebeliktede bulantı sorunu yaşamadığım için garipsemedim ..
Benim dün akşama doğru başıma muazzam şiddetli bi baş ağrısı girdi öncelikle gözlerimde beyaz ışıklar yanmaya başladı göremeyecek kadar yani görüyorum ama görüşümü aşırı etkiledi sonrasında şiddetli baş agırısı ile devame etti yemek flan hic bisi yiyemedim cok kotu oldum esim saolsn uyuyunca uyandırmamıs bas agrım tetikler diye ben gece 2 de uyandm kendim bas agrısı gecmiş ama kafam uyusmus resmen kocaman kazan olmus gbiydi :KK43: bugünde saniyelik vuruyo geciyo bu normalmi ya ben ilk gebeligi sıfır belirti ile gecirdm oyuzden suan yasadıgım hersey garip geliyo :KK43:
Bence hamilelik ile alakalı değildir ileri dönem olsa preeklamsi olabilir hemen doktora git derdim ama belki normal bir baş ağrısıdır canim

07BBB48A-3DAB-4C28-BA8A-FB9FDDF372D8.png

Tecrübeli annişler , ben beşik alıcamodasına o ayrı Ama bunu yatağımın yanına almalımıyım gerek varmı sizce . Fiyatıda ucuz gelince bi düşündüm almayı size sorayım dedim

Dimi insan cidden korkuyor böyle durumda yani 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Evet bende utanıyorum soramıyorum böyle birşeyi ama ilkden dedim kendi kendime kalp atışını duydukdan sonra yaparız. Sonra dedim yok ilk 3 ay geçsin sonra öyle öyle geçiştiriyorum
Aynen canım risk etmeyelim geç olsun sorun değil yoksa diğer türlüsüne psikolojimiz kaldırmaz hiç Allah korusun 🙏

İlk kusmaya çalıştığımda
Bir kere kusarsın 3 saat rahatsın diye düşünüyordum. Sonra kusmaya başladım ama nerde 3 saat rahatlık :) 30 dk içinde yine aynı.

Hamilelerin duası kabul olurmuş
" allahım bizi bulantıdan kurtar, rahat bir hamilelik geçirmemizi sağla. Sağlıklı çocuklar dogsun" 😀
Amiiiin🙏🏻🙏🏻🙏🏻😇

Yönetim ikinizin de ip adresine baksa çıkar ortaya . :KK8:
Çok zan altında kalırsan yönetimden bunu istersin aklında olsun canım😂
Nasıl isteyebilirim mesaj mı atmam gerekiyor ve kime 😃
Yani hiç sevmem böyle şeyleri açıklansında herkes rahat etsin bari 🤗
Resmen hürrem fanıyım diye zan altında kaldım şaka gibi 🤣

Eki Görüntüle 2960481
Tecrübeli annişler , ben beşik alıcamodasına o ayrı Ama bunu yatağımın yanına almalımıyım gerek varmı sizce . Fiyatıda ucuz gelince bi düşündüm almayı size sorayım dedim
Ben bunun elektriklisini aldım. Manuelıne bisi diyemem. Ama elektrikli olan beni hayata bağlamıştı resmen :) saklandım kimseye vermedim bozulmasın diye. Şimdi nasip olursa bunda kullanacağım.

Nasıl isteyebilirim mesaj mı atmam gerekiyor ve kime 😃
Yani hiç sevmem böyle şeyleri açıklansında herkes rahat etsin bari 🤗
Resmen hürrem fanıyım diye zan altında kaldım şaka gibi 🤣
İlk baştan hesap açarken bende hürrem sultan diye açıcaktım iyiki açmamışım😂 bende hürrem fanıyım baya..😀😀 aman boşver o kendisi öyle bişi tercüh etmiş boşverin daha fazla onu konuşmayalım belki gelir açıklama yapar

Ben bunun elektriklisini aldım. Manuelıne bisi diyemem. Ama elektrikli olan beni hayata bağlamıştı resmen :) saklandım kimseye vermedim bozulmasın diye. Şimdi nasip olursa bunda kullanacağım.
Ayyy çok iyi yapmışsın yaaaa olmadı bende elektirikli alıyım. Dedim yatağımın yanına koyayım yanımda yakın olsun fln diye düşünmüştüm gerçi o sallanıyo daha güzel sanırım

8+0 oldu şimdi. Çarşamba ya da Perşembe bende gidicem doktora. Evet belirtiler birden kesildi. Vücut alıştı sanıyorum. Ben normalde gece 2 den önce yatmayan bir insanım. Ama hamilelikle beraber 10-11 gözümü acamayip direk yatağa koşuyordum. Artık yok 😂 eski düzene döndüm uykum gelmiyor. 🙈 Sabah 6 gibi uyanmaya başlamıştım hamileleikle beraber. Çok iyiydi. Ama yine Sabah uyumalara döndüm. Yataktan zor kalkiyorum yine. Yorgunluk yok ağrı sızı yok pat diye kesildi hepsi.🙈 Pregesteron aliyroum sabah akşam. Sarhoş gibi oluyordum içince, artık o da olmuyor 🙈😂
Çoğu yönü ile aynı hadi hayırlısı canım inşallah yarın dr görür dinletmese de olur sadece görüyorum kalp atışını desin benim içim ferahlar.. senin de randevun güzel geçsin inşallah hep güzel haberler verelim bu gruptan kimse bebeğini kaybedip çıkmasın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Bende merak ediyorum bana yasak sürekli nereye kadar yasak bilmiyorum 🤷‍♀️eşim sürekli yakınıyor bu durumdan sürekli doktora sor diye ısrar ediyor nasıl sorayım bu durumda utanıyor insan doktor ters birşey dese yerin dibine girerim 🙈
Benim eşim de tam tersi. 2 çocukta da yaklaşmadı bişey olur korkusuyla. Belki bu sefer aşar bu korkuyu🧐

Ayyy çok iyi yapmışsın yaaaa olmadı bende elektirikli alıyım. Dedim yatağımın yanına koyayım yanımda yakın olsun fln diye düşünmüştüm gerçi o sallanıyo daha güzel sanırım
İlki hic durmadı canım
Elektriklisini aldım
Abartmıyorum 5 ay boyunca rahattım. Uykusuzluk dahi çekmedim:) e bebekten almıştım o zamanlar
Titreşimli, müzikli. Ayarlanıyor kademe
En düşük kademe yetiyordu bize

İlk baştan hesap açarken bende hürrem sultan diye açıcaktım iyiki açmamışım😂 bende hürrem fanıyım baya..😀😀 aman boşver o kendisi öyle bişi tercüh etmiş boşverin daha fazla onu konuşmayalım belki gelir açıklama yapar
Evet baksanıza onun yüzünden ben zan altında kaldım 🤷‍♀️ Konusu kapanmıyor ki baksana benden şüpheleniyorlarmış 😂

İlki hic durmadı canım
Elektriklisini aldım
Abartmıyorum 5 ay boyunca rahattım. Uykusuzluk dahi çekmedim:) e bebekten almıştım o zamanlar
Titreşimli, müzikli. Ayarlanıyor kademe
En düşük kademe yetiyordu bize
En azındna bende uyurum o zaman güzel fikir çok teşekkür ederim😍🙏🏻

X