2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence hamilelik ile alakalı değildir ileri dönem olsa preeklamsi olabilir hemen doktora git derdim ama belki normal bir baş ağrısıdır canim

Tecrübeli annişler , ben beşik alıcamodasına o ayrı Ama bunu yatağımın yanına almalımıyım gerek varmı sizce . Fiyatıda ucuz gelince bi düşündüm almayı size sorayım dedim

Aynen canım risk etmeyelim geç olsun sorun değil yoksa diğer türlüsüne psikolojimiz kaldırmaz hiç Allah korusun

Amiiiin

Yönetim ikinizin de ip adresine baksa çıkar ortaya .
Çok zan altında kalırsan yönetimden bunu istersin aklında olsun canım
Nasıl isteyebilirim mesaj mı atmam gerekiyor ve kime
Yani hiç sevmem böyle şeyleri açıklansında herkes rahat etsin bari
Resmen hürrem fanıyım diye zan altında kaldım şaka gibi

Ben bunun elektriklisini aldım. Manuelıne bisi diyemem. Ama elektrikli olan beni hayata bağlamıştı resmen :) saklandım kimseye vermedim bozulmasın diye. Şimdi nasip olursa bunda kullanacağım.

Nasıl isteyebilirim mesaj mı atmam gerekiyor ve kime
Yani hiç sevmem böyle şeyleri açıklansında herkes rahat etsin bari
Resmen hürrem fanıyım diye zan altında kaldım şaka gibi
İlk baştan hesap açarken bende hürrem sultan diye açıcaktım iyiki açmamışım bende hürrem fanıyım baya.. aman boşver o kendisi öyle bişi tercüh etmiş boşverin daha fazla onu konuşmayalım belki gelir açıklama yapar

Ben bunun elektriklisini aldım. Manuelıne bisi diyemem. Ama elektrikli olan beni hayata bağlamıştı resmen :) saklandım kimseye vermedim bozulmasın diye. Şimdi nasip olursa bunda kullanacağım.
Ayyy çok iyi yapmışsın yaaaa olmadı bende elektirikli alıyım. Dedim yatağımın yanına koyayım yanımda yakın olsun fln diye düşünmüştüm gerçi o sallanıyo daha güzel sanırım

Çoğu yönü ile aynı hadi hayırlısı canım inşallah yarın dr görür dinletmese de olur sadece görüyorum kalp atışını desin benim içim ferahlar.. senin de randevun güzel geçsin inşallah hep güzel haberler verelim bu gruptan kimse bebeğini kaybedip çıkmasın inşallah

Benim eşim de tam tersi. 2 çocukta da yaklaşmadı bişey olur korkusuyla. Belki bu sefer aşar bu korkuyu

Ayyy çok iyi yapmışsın yaaaa olmadı bende elektirikli alıyım. Dedim yatağımın yanına koyayım yanımda yakın olsun fln diye düşünmüştüm gerçi o sallanıyo daha güzel sanırım
İlki hic durmadı canım
Elektriklisini aldım
Abartmıyorum 5 ay boyunca rahattım. Uykusuzluk dahi çekmedim:) e bebekten almıştım o zamanlar
Titreşimli, müzikli. Ayarlanıyor kademe
En düşük kademe yetiyordu bize

Evet baksanıza onun yüzünden ben zan altında kaldım Konusu kapanmıyor ki baksana benden şüpheleniyorlarmış

En azındna bende uyurum o zaman güzel fikir çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…