2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ağrı sancı yok ama silince peçeteye sarı kahve leke geliyor doktoruma salı günü gidecem daha erken gidemiyorum korkuyorum
Ben bu gibi durumlarda acile gidemeden duramıyorum eger imkanınız varsa acile gidin bence en azındna içiniz rahatlasın aksi takdirde biz kadınlar kafaya takıp sitres yapıyoruz belkide cok onemsiz bi lekelenme ama biz acaba bisimi oldu yad aolcak diye evham yapabiliyoruz eger kendinizi sitrese sokmadan salıya kadar bekleyebilecekseniz bekleyin inşAllah onemsizidr adet kanaması gbi olmadgı surece skntı yok diye biliyorum ben

Kızlar ağrı sancı yok ama silince peçeteye sarı kahve leke geliyor doktoruma salı günü gidecem daha erken gidemiyorum korkuyorum
Bendede gelmişti canım benim bildiğin kahve renginydi sarı bile değildi. Doktora gittiğimde bu zamanlarda olabilicek şeyler normal dedi . Bebek uygulamalarındada hep bu tip şeylerin geliceği normal yazılıyor , ama tabi rahat edemem merak ediyorum dersen acile git istersen

Ya özelin acilinde jinekolog yok devlette de 10 haftadan önce burada bakmıyorlar yarına ara randevu bulabilirsem doktoruma gidecem ağrım yok ama sildikçe geliyor biraz korktum

İki gebeliğimde de lekelenmem oldu. İlkinde baya kırmızıydı bir kere peçeteye geldi. İkinci de baya et parçası geldi onda çok korkmuştum. Doktor normal demişti Progestan verdi. Çok sıkıntı olmadı. İçiniz rahatlasın diye gidebilme imkanınız varsa bir görünün yine de doktora

Cevap için teşekkür ederim hastaneyi aradım kadın doğumcu yok en erken yarın sabah gidebilirim devam ederse kanama..
Sildikçe sarımsı kahvemsi geliyor ama pembe veya kırmızı değil şuanda Rabbim korusun

Ya özelin acilinde jinekolog yok devlette de 10 haftadan önce burada bakmıyorlar yarına ara randevu bulabilirsem doktoruma gidecem ağrım yok ama sildikçe geliyor biraz korktum
Allah allah 10 haftadan önce bakılmıyomu ne kadar saçmaaaa yaa önemli bişi varsa Büyük hitmalle seninde benim gibi geliyo geçen hafta öyleydi, içini ferah tuttt ben sanmıyorum kötü bişi olsun Kırmızı olmadığı sürece sorun yok kahverengi gelebilir

zaten bu direkt yasak, kimse öyle bir işe girişmesin bence. siteden atılma sebebi whatsapp grubu.

Herkes gibi, acaba dediğim anlar oldu, ama inanmıştım ben ya. Dizi bölümleri gibi takip ediyordum. Ben de kk safları arasında yerimi aldım. Hatta tüm iyi niyetimle hala gerçeği gelip anlatır diye bekliyorum. Ama böyle şeyler olmuyor sanırım. Sonu şaşırtan film izledim deyip geçeyim bari ben de

korkma korkma, dün gün boyunca benden pembe geldi bugun hicbirsey yok mesela, senin o kahve dediğin lekeyi de 4 gün gördüm bir sorun olmadı canım, progestan kullanıyor musun ?

Çok sinir oldum bende biliyordum öyle olduğunu yinede denedim şansımı koronadan sonrada dahada battı burada sağlık sistemi

korkma korkma, dün gün boyunca benden pembe geldi bugun hicbirsey yok mesela, senin o kahve dediğin lekeyi de 4 gün gördüm bir sorun olmadı canım, progestan kullanıyor musun ?
Progestanım vardı Allah'tan hemen bir tane içtim ayakta olduğum için akşamda fitil olarak atacam. İkinci olunca insan biraz biliyor aslında ilkimde de kanamam oldu ama bir damla bunda sildikçe geliyor ama dediğim gibi rengi çok açık kahve ve sarı..

Ben yatmadan önce alıyorum ama akşama doğru bu saatlerdr etkisi geçiyor ve bulantım başlıyor
Hatırlamıyorum kim olduğunu
Birine doktor yatmadan önce 2 tane al
Ertesi aksama kadar idare eder demiş
Valla idare ettiği yok.

O yuzden yatmadan önce 1 tane alıp, 2 saat sonra tekrar
Ve 2 saat sonra yine olabilir. Bu yöntemi deniyorum. Bugün daha iyiyim sanki

Cevap verenlere tesekkur ederim yarin dr randevu aldim once kadin dogumcuma sorayim sonra artik ne yaparlar bilmiyorum. Zsten birseyimde sorunsz gecmez illa bisey cikcak ins bu disime bebege zarar vermesen care bulunur herkese saglikli surecler

Benim dr bir sabah bir akşam yazmış ama kıtuda yatmadan iki tane alarak başlayın deyince öyle başladım. Ama bir tanesini bu saatlerde içmek daha mantıklı benim için

Cevap için teşekkür ederim hastaneyi aradım kadın doğumcu yok en erken yarın sabah gidebilirim devam ederse kanama..
Sildikçe sarımsı kahvemsi geliyor ama pembe veya kırmızı değil şuanda Rabbim korusun
Benim de şimdi böyle mukus gibi kahverengi geldi .Korkuyorum açıkçası.iliskiden sonra gelir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…