2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim dr bir sabah bir akşam yazmış ama kıtuda yatmadan iki tane alarak başlayın deyince öyle başladım. Ama bir tanesini bu saatlerde içmek daha mantıklı benim için
Bir keresinde yatmadan önce degil de
Kalktıktan sonra 2 tane almıştım
KUstum onları da.
belki 30 dk arayla alınabilir.bılemedım

Ya kizlar 6. Hafta ya girince mide bulantısı başladı koku hassasiyeti ve göğüslerime elim değmiyodu.. 6+4 olduğumda bıçak gibi kesildi ne mide bulantısı ne koku ne göğüs ağrısı şişliği... kafam allak bullak bi şey oldu da bundan belirti gitti diye düşünmeye başladım sinirlerim alt üst oldu offf , ha hatta kasık ağrım vardı sag tarafta o bile geçti hiç kasık ağrım da kalmadı
Canım bende senin gibiyim. Bir anda başlayan mide bulantıları, kasık ağrıları, karın ağrısı koku hassasiyeti falan bir anda kayboldu.
Daha erken olmasına rağmen

Benim de şimdi böyle mukus gibi kahverengi geldi .Korkuyorum açıkçası.iliskiden sonra gelir mi acaba
Bende ilişki yaşadım sabah bir kaç saat sonra oldu siz yazınca aklıma geldi ondan olurmu ki??
Ağrınız varmı benim ağrım hiç yok ama hala geliyor silince hafif

Söylemeden geçemeyeceğim bu mahoo sultan onceki hamilelk topiklerinde wp grubu bile actıklarnı soylemısti ki bende yeniym kk de bi kac konu acıp soru sormuslugum dısında hic bi topikte bukdr uzun kalmamısım cok inandımm bu topiğin samimiyetine cnkü burda boyle 3 kağıtcılıklar yapıldıgından hic haberim yoktu ve konu daha baslarda yeniyken gaza gelip whatsapp grubu kuralm isterseniz demistim bir arkds isimini hatrlmıyorm Allah ondan razı olsn dediki bence burda kimse birbirinin kim oldgnu bilmiyor sormak istdgni rahatca cekinmeden soruyor wp grubuyla cok ozel hayata girms olrz dedi ve beni uyndrıdı mevzuya iyki iyki öyle bisi yapmamısım burda usg paylasırken bile daha dikkatli paylsrm artk cnkü baksana birisi senin usgni alıp milleti kolayca kandırabiliyor cok kotu cidden ya
Aslında öyle değil biliyor musun çok güzel arkadaşlıklar kuruluyor. Biz hala konuşuruz bebeler birlikte büyüdü zor zamanları hep birbirimize danıştık. Gazdı ek gıdaydı emekleme yürüme hastalıklar meme reddi. İnsanlar iyi niyetli olunca güzel arkadaşlıklar kuruluyor. Ama yasak wp grubu kurmak. Bundan bahsetmemek daha mantıklı

Sabah uyanır uyanmaz bir bardak su içince, doğrudan kusuyorum🙈. O da beni tüm gün rahatlatıyor.
İlk kusmaya çalıştığımda
Bir kere kusarsın 3 saat rahatsın diye düşünüyordum. Sonra kusmaya başladım ama nerde 3 saat rahatlık :) 30 dk içinde yine aynı.

Hamilelerin duası kabul olurmuş
" allahım bizi bulantıdan kurtar, rahat bir hamilelik geçirmemizi sağla. Sağlıklı çocuklar dogsun" 😀

Arkadaşlar malum biliyorsunuz belirtilerin hepsi kesildi canlandım diye moralim yerlerde esim de yanımda yok iyice çoktum diye annem hadi kalk akrabalara gidelim dedi şimdi geldik o kadar mesaj birikmis ki tek tek okudum gözlerim ağrıdı...
Neler olmuş ve özellikle herkes ben az çok şüphe ettim demiş ben mi çok safım arkadaşlar ben zerre kuşku duymadım tamamına inandım kendime mi kızayım böyle safım diue yoksa yine bi saflık yapıp bir de onu dinleyelim mi yazayım bilemedim ama cidden şaşkınım...

Canım bende senin gibiyim. Bir anda başlayan mide bulantıları, kasık ağrıları, karın ağrısı koku hassasiyeti falan bir anda kayboldu.
Daha erken olmasına rağmen
Canım hiç sorma sen şimdi kaç haftasin kalp atışı duymuştun sen demi??
Ben 6+4 um tam 3 gün önce bıçak gibi kesildi herşey ben daha kalp atisi duymadım hafta ufak ya .. goguslerim yürürken bile ağrıyordu şişti tamamen indi söndü sıfır ağrı, kasik batmasini buraya bile bir kac kere yazdım artık oturup kalkarken bazen dalıp sert oturup ani kalkıyorum oczaman bile yok kasık ağrım sıfır, ve bir haftada 4 kilo vermiştim koku ve tiksinmeden suan sıfır çok güzel yiyorum verdiğim kiloyu 3 gunde aldım desem yeridir ... çok kötü haldeyim sürekli bebeğime bir şey olduğunu düşünmekten hafta sonu zehir oldu .. rabbim bi verdi 5 aylıkken aldı tam 2 buçuk sene vermedi şimdi tam nasip oldu yine alacak diye korkuyorum 😭😭😭 senin de tüm belirtiler gitti mi canim ?? Allah korktuğumuzdan korusun ne diyim...
Yarın doktora gidicem 6+5 ken biliyorum haftam ufak ama inşallah yüreğime su serperek dr kalp atışı görür de rahatlarım

Valla yalan oldugu belliydi ben 1 kere bile yorum yapmadım kendisine .Hep yazacaktım bu bizimle dalga geçiyor diye ama linç yerdim .eski gönderilerine bile baktım ama bir şey bulamadım .Iyiniyetlisiniz kızlar biliyorum ama hepiniz de ona yorum yaptınız ve o da bunu kullandı. İlgiyi gördükçe uydurdukca uydurdu.
9 haftalik diyor ama ben de o civardayım benim minicik .
Ha bu arada ultrason resminde isim soyisim ve doktor ismi oluyor .Ben özel kliniğe gittiğimden biliyorum .Devlette ve özel hastanede ben görmedim.
Kiz bende 9 a girdim benimki de büyük. O yüzden garipsemedim. Gerçi ikiz olunca daha küçük olmalı 😂

Arkadaşlar malum biliyorsunuz belirtilerin hepsi kesildi canlandım diye moralim yerlerde esim de yanımda yok iyice çoktum diye annem hadi kalk akrabalara gidelim dedi şimdi geldik o kadar mesaj birikmis ki tek tek okudum gözlerim ağrıdı...
Neler olmuş ve özellikle herkes ben az çok şüphe ettim demiş ben mi çok safım arkadaşlar ben zerre kuşku duymadım tamamına inandım kendime mi kızayım böyle safım diue yoksa yine bi saflık yapıp bir de onu dinleyelim mi yazayım bilemedim ama cidden şaşkınım...

Ben 6+4 um tam 3 gün önce bıçak gibi kesildi herşey ben daha kalp atisi duymadım hafta ufak ya .. goguslerim yürürken bile ağrıyordu şişti tamamen indi söndü sıfır ağrı, kasik batmasini buraya bile bir kac kere yazdım artık oturup kalkarken bazen dalıp sert oturup ani kalkıyorum oczaman bile yok kasık ağrım sıfır, ve bir haftada 4 kilo vermiştim koku ve tiksinmeden suan sıfır çok güzel yiyorum verdiğim kiloyu 3 gunde aldım desem yeridir ... çok kötü haldeyim sürekli bebeğime bir şey olduğunu düşünmekten hafta sonu zehir oldu .. rabbim bi verdi 5 aylıkken aldı tam 2 buçuk sene vermedi şimdi tam nasip oldu yine alacak diye korkuyorum 😭😭😭 senin de tüm belirtiler gitti mi canim ?? Allah korktuğumuzdan korusun ne diyim...
Yarın doktora gidicem 6+5 ken biliyorum haftam ufak ama inşallah yüreğime su serperek dr kalp atışı görür de rahatlarım
İnşallah rahatlarsınız. Bazıları 7. 8. Haftada kalp atışı duyuyorlar. İnşallah bebiş sizinledir 🙏🙏🙏

Bende ilişki yaşadım sabah bir kaç saat sonra oldu siz yazınca aklıma geldi ondan olurmu ki??
Ağrınız varmı benim ağrım hiç yok ama hala geliyor silince hafif
Benim iliskiden 1 gun sonra oldu Ağrı yok bende de ama arada kasigima bir batma geliyor. Ama bu batma ilişkiden önce de vardı yani onunla alakası yok .

Kızlar ağrı sancı yok ama silince peçeteye sarı kahve leke geliyor doktoruma salı günü gidecem daha erken gidemiyorum korkuyorum
Oalbiliyor canım. Bende yaşıyorum. Şuan doktorun evdeyken uzan dedi. Ağır iş eğilme uzanma yasak. 1 ay daha tutacağız kendimizi sonrası inşallah güzel haberlerle

Kızlar ağrı sancı yok ama silince peçeteye sarı kahve leke geliyor doktoruma salı günü gidecem daha erken gidemiyorum korkuyorum
Kırmızıya dönmediği sürece sıkıntı yol uş canım benimde öyle olmuştu hatta endişelenip randevumu 2 gün öne çektim şükür sıkıntı görmedi doktorum bu lekenmeler normal dedi stres yapma canım yine de için rahat etmezse bi acile git istersen

Canım öyle düşünme bende de hiç belirti yok 2 kilo almışım üstüne🙈 Mahvoldum ben. 6+5 de gorurusun kalp atışı bence rahat ol. Keşke benimde migdem bulansa kilo versem diyorum bazen🙈 (bana kızacak arkadaslar var biliyorum ama kilo almam lazım) doktor hiç kilo almaya alsın dedi. Zaten kiloluyum🙈

X