2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım vallahi bende de durum çok farklı değil. Diabet var tiroid de yeni çıktı yaşım 41 bunların hepsi risk ama en kötüsü miyomlarim var. Onlar tehlike oluşturuyorlar. Hadi diyabet ve tiroid bir şekilde kontrol altına alınıyor ama miyomu kontrol etmek mümkün değil. Büyüyor sürekli. Ama ben de kalp atışını duyduğumdan beri umutluyum ve pozitif olmaya çalışıyorum. Olumsuz dusunmiycem. Her şey iyi olacak sağlıkla alacağız inşallah bebeklerimizi. Ne güzel sende duydun kalp atışını her şeye rağmen olumlu düşün. Doktorun biraz fazla evham yapmış gibi geldi bana ya da tedbirli davranmak istemiş olabilir. Gerekiyorsa git ama olumlu düşünmeye çalış. Ya da başka bir doktora git fikir al.

Daha yeni buraya attığım ultrason fotolarını baba adayımıza gösterdim, oha ikizler sana benziyor çok tatlı dedi ne alaka kurbağaya benziyorlar dedim tamam işte sen dedi güldü bide. Bence komik değil ağlayarak yazıyorum ciddi ciddi alındım Bende uyuyan da sana benziyor tembel dedimçocuklarımızı ezikliyoruz ama olsun

Bende ıkız istiyorum ama daha randevume epey var. Ikız belirtileri farklı oluyor mu

Teklifi kabul etmedin mi hala

Bende ıkız istiyorum ama daha randevume epey var. Ikız belirtileri farklı oluyor mu
Canım beta hcg 2 katından fazla artıyor, bulantı ve diğer belirtiler iki kat daha fazla oluyor ama onun dışında birşey yok öyle kesin ayırt edebileceğin birşey değil

Kızlar böyle bişey gördüm buna göre benim bebeklerin biri kız biri erkek .bakalım doğru çıkacak mı ?zizde bakın
Bu ben de tutmuştu bebek kesenin sağındaydı ve kızdı. Bunda da sağda ama ben erkek hissediyorum. Tabi kız olmasını daha çok istiyorum
2. ve 3. hamileligi olanlar karinlariniz ne durumda? Benim simdiden 4 aylik gibi sasiriyorum.
Şişkinliktendir o canım Benim de ikinci hamileliğim. Henüz göbek yok yani pantolonlarımı giyebiliyorum. ama ilkinde de baya geç çıkmıştı karnım. 20. Hafta detaylıya gittiğimde doktor senin karnın nerde demişti baya ayva göbeği gibiydi

Yok yaa kötü niyetli söylediğini düşünmedim ben , aadece gereksiz bi espirymiş okadar, ama anlıyorum seni bu aralar çok alınganız, bende geçen bana sarılıp yatmadı arkasına döndüğü için ağlamıştım

Ya bu hormonlar var ya en ufak şeye trip attırıyor ama iyi haber duygusallık kız bebek belirtisiymiş

Benim eşim su zananda öyle birşey dese anasının evine yollarım sanırım zaten 3 sokak ötede birşey lazım olursa söylerim yine

Benimki de normalde her gece yatmadan önce karnımı sever konuşur. Dün konuşmadı dedim ki sen nasıl hayırsız bir babasın. Daha ikinci günden bıraktığın çocuğa ben nasıl sana güveneceğim diyo ki canım iyi misin dedim senden nasıl baba olacak pırasa sapı. Dönüp arkamı yattim. Ohhh son sözü de ben söyledim

Benim eşim su zananda öyle birşey dese anasının evine yollarım sanırım zaten 3 sokak ötede birşey lazım olursa söylerim yine
Ya bende suratına yastık fırlattım ya niye kızdın gülerdin eskiden dedi, o eskidendi salak diyip ağlamaya başladım
Ya kayınvalide 3 sokak ötede mi eyvahlar olsun

Ya bende suratına yastık fırlattım ya niye kızdın gülerdin eskiden dedi, o eskidendi salak diyip ağlamaya başladım
Ya kayınvalide 3 sokak ötede mi eyvahlar olsun
Şöyle diyeyim ben kaynana o gelin say.
Öyle pat pat gelim. Çat kapı gideyim yok bende.
Zamanında yediği hurmalar şimdi ben tırmalar
Arar evde misin müsait misin der duruma göre gelir

Son düzenleme:
Ya böyle birşey var cidden, ikiz olunca doktor direkt prilamı veriyor hatta
Bide annen sende ne kadar bulantı çektiyse sende o kadar çekiyormuşsun genetikmiş
Doktorum bana prılam ise yaramayınca bir üstünü verdi. O da bir poha yaramıyor
UMut fakirin ekmeği, gün içinde atıyorum ağzıma prılam falan
Hanı belki daha kötüsü olabilir, bu kötünün iyisidir diyorum.

Len yoksa doktor 2. Bebeği görmedi mi? allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…