2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İyiyim canım sağol.
Biliyorsun 8 Aralık benim terminim.
Yürüken rahmimde bir baskı oluyor. İlk hamileliğim boyle değildi. Şimdiden sanki 6 aylık olmuşum gibi kalkmalarım dönmelerim zorlaştı.. Neden bilmiyorum sırtım ağrıyor.
Sizlerde böylemisiniz.
Bu durumda sen nasılsın herşey yolunda mı inşaallah
6+4um, yataktan kalkarken rahmime bir anda baski oluyor. Arada karnim agriyor ve belime sanki bir seyler batiyor. Onun disinda bir belirtim yok, karin agrimi doktruma sordum rahim buyuyor dedi. Sali gunu randevum var digerlerinin de nedenini ogrenirim insallah

İyiyim canım sağol.
Biliyorsun 8 Aralık benim terminim.
Yürüken rahmimde bir baskı oluyor. İlk hamileliğim boyle değildi. Şimdiden sanki 6 aylık olmuşum gibi kalkmalarım dönmelerim zorlaştı.. Neden bilmiyorum sırtım ağrıyor.
Sizlerde böylemisiniz.
Bu durumda sen nasılsın herşey yolunda mı inşaallah
Daim olsun. bir şey kalmadı zaman çabuk geçer inşallah 🙏 bu çarşamba da benim ilk Randövüm malum havalarda insanı ağırlaştırıyor bende öyleyim .dışarı bildiğin gibi çok soğuk yürüyüşe bile çıkamıyor insan onun da etkileri oluyor .

Ben ilk çocuğum ve evet herkese anne gibiyim ve bu durum psikolojimi öyle bozuyor ve hayat omuzlarıma öyle çok sorumluluk koyuyor ki sonra gidip aylarca profesyonel yardım almak zorunda kalıyorum. O yüzden güzel arkadaşım çocuğuna şimdiden böyle bir misyon yükleme. Ne suçu var da digerlerine analık yapsın? Aynı şekilde erkek olursa da babalık yapmasın. Her çocuk kendi kişisel gelişimini tamamlayıp kendi ayakları üzerinde dursun. Biliyorum çok iyi niyetle istiyorsun ama hayattan ne istediğine dikkat etmek gerekiyor😄 çünkü bazen en mantıklı dileklerin kabul olmazken öylesine söylediğin tutuveriyor😄
Yaaaa o şekildede annelik yapsın demiyorum canım😂😂 ben varım anneleri olarak, başka bi anneye ihtiyaç yok.. bende ablayım, ve benimde bir abim var, ama kardeşime abin mi ablanmı deseler ablam diyo hep yanımda hep benimle diye, abimin bi vasfı yok. Abiliği bile yok üstümüzde, abimi abi lafda.. kardeşleriyle bir bağı yok. Onu demek istedim. Erkek biraz evlendikden sonra aileden kopuyo. Ama kız çocuğu kopmuyo biraz daha bağlı onu demek istedim.
Okadar dern konulara girmeye gerek yok. Annelik yaptırmıcam çocğuma😀

Kızlar benim gibi gün sayan var mı?
Hayat durdu resmen
Benliğimi kaybettim
Dötüm başım dağıldı 😀
Valla prilam ilacı yazıldı bulantıya iyi gelir diye. Bilmiyorum banamı iyi gelmiyo niywyse, etki etmiyo midem çok kötü🤦🏼‍♀️ Heleki sabahları daha kötü. Sanırım tansiyon düşüklüğümde var gözümde kararıyo hep🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İnşallah ilk 3 ayda geçer

Valla prilam ilacı yazıldı bulantıya iyi gelir diye. Bilmiyorum banamı iyi gelmiyo niywyse, etki etmiyo midem çok kötü🤦🏼‍♀️ Heleki sabahları daha kötü. Sanırım tansiyon düşüklüğümde var gözümde kararıyo hep🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İnşallah ilk 3 ayda geçer
Bana da etki etmiyor. Ama yatmadan önce 2 tane almıştım geçen ertesi gün fena sayılmazdım. Ama işte bir gün diğerini tutmuyor ki. bazen ise yarıyormuş gibi geliyor
Bazen yaramıyor

Vallahi 3.ayı bekliyorum
Umarım kesılır😀

Nasıl anlatsam ki, Psikolojim de bozuldu
Cunku günlük hayatımı cok etkiliyor.

Bana da etki etmiyor. Ama yatmadan önce 2 tane almıştım geçen ertesi gün fena sayılmazdım. Ama işte bir gün diğerini tutmuyor ki. bazen ise yarıyormuş gibi geliyor
Bazen yaramıyor

Vallahi 3.ayı bekliyorum
Umarım kesılır😀

Nasıl anlatsam ki, Psikolojim de bozuldu
Cunku günlük hayatımı cok etkiliyor.
Aynen cidden hayatı etkiliyo, kahvaltıyı bişi hazırlıyorum gidip yatıyorum diğerini sonra hazırlıyorum baya etkiliyo işe gidemiyorum 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İnşallah geçer 3. Aydan sonra 🤦🏼‍♀️😀

Daim olsun. bir şey kalmadı zaman çabuk geçer inşallah 🙏 bu çarşamba da benim ilk Randövüm malum havalarda insanı ağırlaştırıyor bende öyleyim .dışarı bildiğin gibi çok soğuk yürüyüşe bile çıkamıyor insan onun da etkileri oluyor .
Sende daha gitmedin tabi. Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah

6+4um, yataktan kalkarken rahmime bir anda baski oluyor. Arada karnim agriyor ve belime sanki bir seyler batiyor. Onun disinda bir belirtim yok, karin agrimi doktruma sordum rahim buyuyor dedi. Sali gunu randevum var digerlerinin de nedenini ogrenirim insallah
Canım işte tamda oyleyim. Lütfen sorunca haber et beni

2. ve 3. hamileligi olanlar karinlariniz ne durumda? Benim simdiden 4 aylik gibi sasiriyorum. 🙈

Eklentiler

• CB302F39-00B5-44C6-8121-67945EAD3274.jpeg
    CB302F39-00B5-44C6-8121-67945EAD3274.jpeg
    120,4 KB · Görüntüleme: 87
Ben de kanama alanı da var ancak bunun da olabileceği bir çok kişide olabildiğini söyledi gittiğim doktorlar istirahat öneriyorlar Progestan ve iğne .
Progestan fitil mi verdi.
Progestan Dex olarak karından iğne mi.
Benimde kanama alanı var. İkisini de kullanıyorum
3 günde 1 de Proluton kalçadan vuruluyorum

2. ve 3. hamileligi olanlar karinlariniz ne durumda? Benim simdiden 4 aylik gibi sasiriyorum. 🙈
Yaaaa beniö hiç bişi yok, zaten normaldede biraz tombiş bi hatunum😂😂😂 oyuzden eskisi gibi değişmedi. Sadece göğüslerim çok büyükdü, DAHADA BÜYÜDÜLER VE onları taşımadak boynuma ağrılar giriyo😂😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

X