2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evettt büyük ihtimalle birbirlerinin aynısı olacaklar bazen farklı olabiliyorlarmış ayy çok tatlı yaa ama ben farklı giydiririm karakterler açısından hemde korkarım diğer türlü

Lütfen kız kısmında olayım iki kere hakkımı eledim zaten erkek olarak

Bir sen bir ben. Kimseye söylemiyorum cinsiyeti öğrenmeden o kadar çok istiyorum. Her gece hayal kuruyorum. Senin şansın yüksek ama benim tek bajalim ne olacak. En büyük hayalim hep bir kızım olmasıydı benimde.
Böyle beraber dedikodu yapıyoruz alışveriş yapıyoruz, bende hep öyle hayaller kuruyorum. Allah gönlümüzdekini nasip etsin inşallah meraktan da ölüyorum sırf bunun için nifty test yaptırabilirim

Benimde ilk oğlumda kusmaktan boğazım ağrıyordu birşey yiyemediğim içinde oluyordu belkide o yüzdendir, geçmiş olsun canım
İlk zamanlar öyle düşündüm aslında
Kusmaya birazcık alıştım. İlk zamanlar kusamıyordum da, aşırı boğazını zorluyordum
Önce ona yordum ama, böyle 1 haftadır hasta gibiyim ama değilim.
Bir de sigarayı bırakınca tabii balgam oluştu boğazımda..
Ama eminim boğazım şişmiş. Cunku ağrıyor ara sıra.

Ayy her şey üst üste valla. Bu sekılde atlatmaya da raziyim valla
Şuan mutfakta bulaşıklar beni bekliyor. Bir şekilde yapılması gerek
Çamaşırlar asılması gerek

Böyle beraber dedikodu yapıyoruz alışveriş yapıyoruz, bende hep öyle hayaller kuruyorum. Allah gönlümüzdekini nasip etsin inşallah meraktan da ölüyorum sırf bunun için nifty test yaptırabilirim
Çoğul gebelikte olmuyor diye biliyorum emin değilim amabende söyledim doktora 2 hafta sık dişini zaten 10 haftada yaparız 11 de ancak sonuç gelir dedi. Ee 13te söyler zaten

Hastalık mevsimindeyiz ondandır belki ama korona gibi bir durum yoktur inşallah
Full yatsak hiçbir işimiz olmasa sıkıntı olmayacak ama ev işleri çocuklar derken "prenses" hamilelik geçiremiyoruz. Eşine kakala valla son çare.

Ben ilk çocuğum ve evet herkese anne gibiyim ve bu durum psikolojimi öyle bozuyor ve hayat omuzlarıma öyle çok sorumluluk koyuyor ki sonra gidip aylarca profesyonel yardım almak zorunda kalıyorum. O yüzden güzel arkadaşım çocuğuna şimdiden böyle bir misyon yükleme. Ne suçu var da digerlerine analık yapsın? Aynı şekilde erkek olursa da babalık yapmasın. Her çocuk kendi kişisel gelişimini tamamlayıp kendi ayakları üzerinde dursun. Biliyorum çok iyi niyetle istiyorsun ama hayattan ne istediğine dikkat etmek gerekiyor çünkü bazen en mantıklı dileklerin kabul olmazken öylesine söylediğin tutuveriyor

Bence hersey yolunda gidecek rahat ol. Belirtiler ara ara kaybolup sonra hortluyor. Benim bugün çok zor geçti anlatamam.
Oyle korkuyorum ki ..
Pek onu hatırlamıyorum hangi haftalar zarfında kullandığımı ama baya çok kullanan var dı benimle birlikte eski grubumda.
Markası fotoğrafı var mı canım eğer Rabbım nasip ederse kalp atışı duyarsam ben de alırım belki ..

Çoğul gebelikte olmuyor diye biliyorum emin değilim amabende söyledim doktora 2 hafta sık dişini zaten 10 haftada yaparız 11 de ancak sonuç gelir dedi. Ee 13te söyler zaten
Ayy doğru dimiiii, e zaten 13 te tahmin yapıyor ama sonradan yanılma olasılığı oluyor bu yüzden ben 15 e kadar söylemesini istemeyeceğim. İkincideki gibi bir hayal kırıklığına hazır değilim

O da yapıyor canim
Ama işe de gidiyor. Mutfak durumunu bilirsin bir türlü boş kalmıyor ki..temizle 2 saat sonra aynı
Yok canim korona olduğunu sanmıyorum
Grip belirtilerim de yok bu arada. Sadece boğaz.

Hastalık mevsimi ve ne idüğü belirsiz hastalıklar tunedi
Şuan kızım da hasta gibi ama degil gibi. değişik bisi yani

Ayy işte sonbaharı bu yüzden sevmem, bir gün soğuk bir gün sıcak hasta oluyoruz. Benim oğlanda okuldan kapıyor hep sürekli hasta. Ihlamur tek çözüm

Ayy işte sonbaharı bu yüzden sevmem, bir gün soğuk bir gün sıcak hasta oluyoruz. Benim oğlanda okuldan kapıyor hep sürekli hasta. Ihlamur tek çözüm
Şuan bir arkadaş bulantı icin zencefil, limon, bal tavsiye etti.bulantıyı anlık kesiyor sadece
Ama onu içiyorum günde 2 kez
İhlamur dan nefret ederim

Şuan bir arkadaş bulantı icin zencefil, limon, bal tavsiye etti.bulantıyı anlık kesiyor sadece
Ama onu içiyorum günde 2 kez
İhlamur dan nefret ederim
Bende bu zencefildir ıhlamurdur hiçbirinden hoşlanmam
Limon iyi geliyor bulantıya onu biliyorum da karıştırıp yapayım bi, gerçi burada nerede bulacaksam

Nasılsın Rabia pek göremiyorum seni ??
İyiyim canım sağol.
Biliyorsun 8 Aralık benim terminim.
Yürüken rahmimde bir baskı oluyor. İlk hamileliğim boyle değildi. Şimdiden sanki 6 aylık olmuşum gibi kalkmalarım dönmelerim zorlaştı.. Neden bilmiyorum sırtım ağrıyor.
Sizlerde böylemisiniz.
Bu durumda sen nasılsın herşey yolunda mı inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…