2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım doktora sordun mu? bende mesela hiç yoktu sonradan olmaya başladı doktorum her gebelik kendine özeldir kimisinde olur kimisinde hiç olmaz dedi.Endişe edeceğin bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Ayy doğru dimiiii, e zaten 13 te tahmin yapıyor ama sonradan yanılma olasılığı oluyor bu yüzden ben 15 e kadar söylemesini istemeyeceğim. İkincideki gibi bir hayal kırıklığına hazır değilim
Benim ikincide kendi doktorum erkek gibi dedi ama başka 2 doktor kesin kız dedi. bilmiyorum kendimi kaptırmak istemiyorum ama çok sevineceğim öncelikle sağlıklı ve kızsa.

Canım doktora sordun mu? bende mesela hiç yoktu sonradan olmaya başladı doktorum her gebelik kendine özeldir kimisinde olur kimisinde hiç olmaz dedi.Endişe edeceğin bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Dr un numarası var ama kesinlikle mesajıma cevap vermiyor esim gorevde diye bu dr a devam ediyorum inşallah esim gelsin başka dr bakacağım.. inan kafam allak bullak.. uc gün önce varken bıçak gibi tüm belirtiler kesildi rabbim korktuğumdan korusun beni .. halsizlik gogus ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı hepsi gitti canlandım resmen

Gözünüz aydın Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayıda nasip etsin bizim tarihlerimiz sizinle uyuyor benimde son adet 24 ekim

Bence kendini dinleme canım, kendini dinledikçe belirtin olsa da hissedemezsin. Kafanda kodlama, kendini üzüp bebeğini de üzme

Kızlar günaydın, bugün tam 6+1, yarın doktora gideceğiz ama dün gece çoook hafif bi kahverengi desem değil koyu sarı desem değil akıntı olmuş, günlük ped takıyorum farketmek için 1 -2 cm falan. Renkli akıntı leke vs normal diyeceksiniz ama adet ağrısı var bi de yani kasıklarımda değil, artık adet tam söküleceği zaman iyice alt taraflar zonklar ya, öyle bişey. Aşırı gerginim. Sanki adet olmak üzereymişim gibi hissediyorum.

Tmm canım hepinizi liste yaptım eklcem kısa zamanda inşallah bu arada gebeliğin hayırlı olsun

Canım belki yerleşmeden kalan bişeydir üzülme moralini bozma hemen ilk zamanlar adet olacakmış hissi oluyor rahim büyürken öyle hissediyorsun. İçini ferah tut eğer akıntı rengi değişir ve artarsa hemen acile gidersin ama ben bişey olacağını sanmıyorum. Ben hiç yaşamadım fakat burada aynısını yaşayıp bir sorun olmayanlar vardı

Bir sen bir ben. Kimseye söylemiyorum cinsiyeti öğrenmeden o kadar çok istiyorum. Her gece hayal kuruyorum. Senin şansın yüksek ama benim tek bajalim ne olacak. En büyük hayalim hep bir kızım olmasıydı benimde.
Beni de ekle listeye
2 oğlan bir kız olsa tadından yenmez ama benim oğlan olur diye düşünüyorum. Çünkü 3. Erkeği olan kuzenime ve 4. Oğlu olan arkadaşıma yorum yapmıştım aslında dalga geçmedim ama yine de çenemi tutmam gerekiyordu o yüzden benim de erkek olur diyorum

Kızlar benim gibi gün sayan var mı?
Hayat durdu resmen
Benliğimi kaybettim
Dötüm başım dağıldı
Bulantıdan ötürü mü? Ben de gün sayıyorum ama benim peek noktası oluyor daha oraya varmadım hiç bir şey yiyemeyip sürekli istifra hali ve soluğu acilde alma geçen hamileliğimde acil doktoru bu durumdaki gebelikleri sonlandırıyoruz dedi ben şok zaten bitik durumdaydım moralimi de mahvetmişti

Bende de oluyo bazen çok şiddetli olmasa da sıkma canını, progesteron falan kullanıyor musun?

o nasıl bir doktor neden cevap vermiyo? 7-24 ulaşılır olması gerekli.Sen evet canım doktorunu değiştir bir an önce.Şimdilik başka bir doktora görün ne olmuş içerde merakın gitmiş olur

neden sonlandırıyorlarmış?

Teşekkür ederim, dediğin gibi artış olursa hemen gideyim acile yarını beklemeyim
Teşekkür ederim, dediğin gibi artış olursa hemen gideyim acile yarını beklemeyim
Bende de oluyo bazen çok şiddetli olmasa da sıkma canını, progesteron falan kullanıyor musun?
Kullanıyorum alttan fitil gibi, tam adet başlarken önce renkli akıntı sonra kanama olur ya, öyle olacak diye ödüm kopuyor :/

Ben de öyle sanıyordum çok normalmiş sıkma canını lütfen, aynı seyleri yaşadığım için baskası da yaşasın istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…