2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim uzanırken yok ama yürürken ya da ayağa kalkarken oluyor istisnasız. Sanki ters bir hareket yapmışsın da kilitlenmişsin gibi. Dün de bu eklem ağrısı ile uyandım. Yatakta ağladım geçene kadar.
Evet evet öyle bir ağrı. Ağlatıyor. Bişi oldu ve normal değil diyorsun o an çünkü sancılar kasılmalar vs hep hafif hafif gelip vurup şiddetlenşyoe bu baya şiddetli bir acı olunca bende stres oldum ama sorun yok normalmiş 🥰
Normal doğum istiyorsan bu güzel bir hazırlık.

Kızlar üçüncü günümüzü bitirdik. İnanılmaz bez gidiyor az daha kalsın diyemiyor insan. Çünkü hemen kızarıyor poposu. Kremlemiyoruz. İlk kaka mekonyum hala azar azar devam ediyor. Azıcık yapsa hemen değiştiriyorum. Bir de süt konusunda lactamil sütlü içecek ve humana kesinlikle atın hastane çantanıza. Bir de doğuma gitmeden önceki gün için. Bana faydası oldu. Hepiniz de inşAllah kavuşursunuz bebeklerinize, doğumlar vakitli sağlıklı olsun❤️
Sağlıkla keyifle geçsin günleriniz 🥰❤️

Bu süt yapıcı içeceklerin tadı nasıl? Ya kötü tatlı bir şeyi içemeyebilirim çünkü bende istiyorum bişi almak sütü desteklemek için ama tadından endişeliyim 🤷🏼‍♀️

Evet evet öyle bir ağrı. Ağlatıyor. Bişi oldu ve normal değil diyorsun o an çünkü sancılar kasılmalar vs hep hafif hafif gelip vurup şiddetlenşyoe bu baya şiddetli bir acı olunca bende stres oldum ama sorun yok normalmiş 🥰
Normal doğum istiyorsan bu güzel bir hazırlık.
İyi sevindim o zaman. Evet normal doğum istiyorum ☺️

Ben kalsiyum eksik diye süt iciyordum sonra gecen tahlilde total protein dusuk gordüm ödem yapar diyor internette doktora sormamıstm da yeni okudum nette. Şuan fellik fellik napsam da protein alsam diyorum halbuki yumurta yogurt süt cok severek yerim icerim. Ama yok yani olmuyo. Kan değerleri ne kadar inatcı hamilelikte 😄
Kesinlikle öyle. Bnde yiyip içiyorum, solumda bişi yok ama sağ elim bilekten uyuşuyor üzerine yatayım ya da ince bir iş yapayım hemen ağrıyor bir süre sonra. Dediği gibi calsiyum d3 kullanmaya başlayınca faydasını gördüm.

X