2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim hastaneme eşimin kuzeni hemşire olarak çalışıyo yeni girdi bugun konuştummm anlatttıda, ameliyattan çıktıkdan sonra odaya götürüyolar ya yatakdan yatağa geçişte hasta kendi geçiyomuş
Belimiz uyuşuk olmıcakmı nasıl geçicem orayı anlayamadım bi türlü 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Doğum yapanlar sizin nasıl olmuştu öncekiler. Benim bildiğim çarşafla diğer yatağa yatırmıyolar mı 🤷🏼‍♀️
Epidural i çok iyi bilmiyorum onda işlemden sonra bacaklar kendine geliyormuş sanırım kısa süre sonra belki öyle olanlar içindir emin olamadım ama yinede ondada sanmıyorum ne bilim.spinalde kendini kessen o iş olmaz 🤣🤣🤣 4 5 saat surmusdu benim bacaklarımın açılmaya başlaması ilk saatler yatakda ayaklarıma bakıyordum parmaklarımı oynatmaya çalışıyordum falan mümkün değil oynamiyordu çok tuhafıma gtmisdi kendimi kontrol edememek çok iyi hatırlıyorum.bir yanlışlık vardır o işte kesin.

Aslında sezeryan olacaksın ya hiç inip seni strese sokmasın gerek yok, bide gelmeye kalkar falan 🤭🤭
O da doğru ama yukarda olunca sezeryan da zor olur diye korkuyorum. 😀İyice çıkmamak için yukarı kaçmış. Sonra ordan çekilip alınınca strese girerse diye. Gelmeye kalkarsa o zaman sezeryan olur aslında daha iyi gibi ama bilemedim tabi 😀hafta sonu stres yaşatmasın yeter.

Verdiği calsiyum d3 vardı onu kullan dedi. Devam et dedi. Bn bşraz düzensiz ilaç kullanıyorum da..
Anladım. Ben ilaclarimi duzgun kullandim da noldu bende de cok cok artmadi vallaahi🤭 kalsiyum ve protein eksikligi sebebiyle dişlerimi kaybetmekten tedirginim. Zaten kemik agrim had safhada da. Mesela squat yapayim desem dizlerim sızlıyor 😅

O da doğru ama yukarda olunca sezeryan da zor olur diye korkuyorum. 😀İyice çıkmamak için yukarı kaçmış. Sonra ordan çekilip alınınca strese girerse diye. Gelmeye kalkarsa o zaman sezeryan olur aslında daha iyi gibi ama bilemedim tabi 😀hafta sonu stres yaşatmasın yeter.
Gözümün önüne gelen sahneyi anlatsam dogurmaktan vazgeçeriz 😂😂 Çocuk koltuk altına girer sen ayaklarindan tutar çekersin inatla ayağa tutunur ya 😂 Gözümün önüne onun içimdeki hâli geldi 🙈🙈🙈

Kabus gibi bir gecenin sabahindan gunaydin 37+0 :halay: :KK76:

Rüyamda eşim bugün doğurman gerekiyor.
Yoksa görümcen senden önde doğuracak diyordu😂
Kalktım cidden biraz sancı var🙈
Dedim hayır rüyam şuan gerçek olmamalı 🤪🤪

Gözümün önüne gelen sahneyi anlatsam dogurmaktan vazgeçeriz 😂😂 Çocuk koltuk altına girer sen ayaklarindan tutar çekersin inatla ayağa tutunur ya 😂 Gözümün önüne onun içimdeki hâli geldi 🙈🙈🙈

Rüyamda eşim bugün doğurman gerekiyor.
Yoksa görümcen senden önde doğuracak diyordu😂
Kalktım cidden biraz sancı var🙈
Dedim hayır rüyam şuan gerçek olmamalı 🤪🤪
Bende gozumu vi açtım esim ruyasini anlatiyor 😂😂😂 suyun bibgeliyodu fisss diye diyor 😂😂😂 cok heycanlanmis garibim ya bi sus dedim zaten gece hic uyumadim yuru git isine 😂😂😂😂😂

Gecw hava serindi.
Üstün açık kalmisrir deseydin 😂😂
Gece ben uyuyamadigim icin elimdeki sodayi doktum yanlislikla şırrrr diye su sesi gelince bi firladi yataktan 😂😂😂 suyum geldi sanmış onun etkisinde kaldi galiba 😂😂😂😂😂 geceden beri buna gülüyom

Anladım. Ben ilaclarimi duzgun kullandim da noldu bende de cok cok artmadi vallaahi🤭 kalsiyum ve protein eksikligi sebebiyle dişlerimi kaybetmekten tedirginim. Zaten kemik agrim had safhada da. Mesela squat yapayim desem dizlerim sızlıyor 😅
Aman dikkat edin. Son vakitler. ☺️ Bnm hamilelik öncesi vardı diz ağrısı kilo sebepli ama şükür dişlerim o kadar olmadı. Demekki öncesinde deponuzda çok yokmuş. Squat🤪 düşünemiyorum bile. Onun yerine alaturka tuvaleti tercih ediyorum diyorum bu spor sana yeter 🙄😬🙃

Epidural i çok iyi bilmiyorum onda işlemden sonra bacaklar kendine geliyormuş sanırım kısa süre sonra belki öyle olanlar içindir emin olamadım ama yinede ondada sanmıyorum ne bilim.spinalde kendini kessen o iş olmaz 🤣🤣🤣 4 5 saat surmusdu benim bacaklarımın açılmaya başlaması ilk saatler yatakda ayaklarıma bakıyordum parmaklarımı oynatmaya çalışıyordum falan mümkün değil oynamiyordu çok tuhafıma gtmisdi kendimi kontrol edememek çok iyi hatırlıyorum.bir yanlışlık vardır o işte kesin.
Bencede dedim o genel anestezili yada şöyle böyledir spinalde sanmıyorum dedim 😃😃 değişik geldi en azından süreci biraz anlattı 😃😂😂

Bencede dedim o genel anestezili yada şöyle böyledir spinalde sanmıyorum dedim 😃😃 değişik geldi en azından süreci biraz anlattı 😃😂😂
Epiduralli normal dogum yaptım onda kendim gectim ama spinalli sezeryan yaptıgımda bu mumkun degil hissin yokki nasıl kalkcaksın. Zaten sezeryan sonrası hemen kaldırmıyolar seni ayagı.

X