2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Epiduralli normal dogum yaptım onda kendim gectim ama spinalli sezeryan yaptıgımda bu mumkun degil hissin yokki nasıl kalkcaksın. Zaten sezeryan sonrası hemen kaldırmıyolar seni ayagı.
Sanırım hastanın ne iğnesi olduğunu bilmiyo öyle geçirdiklerini gördüyse onu söylüyo bende imkazsız dedim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️😃😃

Daha yeni baslamıs zaten tam adamına sormussun🤣 Ya da sen korkudan oyle anladın:KK53:
Yaaa bide öyle bişi imkansız belden aşağın uyuşuyo nasıl kalkıp yatak değiştiricen diyorum, herkes diyo uyuşuksun ama kötürüm değilsin azcık hissediyosun ayaklarını diyolar😂😂 kalkıp değiştirirsin diyolar 😂😂😂 dedimmm tamammm siz biliyonuz ben bilmiyorum😂

Yaaa bide öyle bişi imkansız belden aşağın uyuşuyo nasıl kalkıp yatak değiştiricen diyorum, herkes diyo uyuşuksun ama kötürüm değilsin azcık hissediyosun ayaklarını diyolar😂😂 kalkıp değiştirirsin diyolar 😂😂😂 dedimmm tamammm siz biliyonuz ben bilmiyorum😂
Kahkaha attım🤣🤣 kötürüm degilsin ya nolcak 🤣🤣🤣

Spinal sezeryanda imkansız bisey epiduralle evet gecersin yan sedyeye

😂😂😂 Tamam yarin 38 e doner gece 12 de yazarim sana :KK49::KK50:
Burda bi gün geç haftalar ilerliyo😃😃😃
Bosuna yırtma bi tarafını 37. Haftadasın 🤣🤣🤣

Doğur zaten ben dogurmiyim sen dogur o kadar istiyorum bilemezsn😅🤣

Takvim ne zaman 38 olursa o zaman 38. Haftadasın derim sana 🤣🤣
12 temmuz tdt benim , Ben bile 36+3 melek benden 4 gün ilerde bugun 37. Haftası oluyo 😂 yarın değişir doğum cizelgesi burdaki 38. Hafta yazar 😃😃

X