2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyy aynen 200 olmuştur
Eşim temizlik için izne ayrıldı sular kesildi 24 saatliğine
En sevmedigim şey

Ayyy aynen 200 olmuştur

En sevmedigim şey
Ay sorma bizde çekmece içlerini dolapları elden geçelim dedik en mantıklısı boşa geçmesin gün

Bide gratiste herşey yarı fiyatına kızlar özellikle temizlik malzemeleri çok hesaplı oluyor

C vitamini serumlar falan 60 liraya düşmüş sadece bugün geçerli deterjan alışverişi yaptım asperoslar 9 lira

Maşallah ..
Allah uzun ömürler versin .
Lakin merak ettiğim için soruyorum ;
Bu Plesanta ayrılmasının belirtisini nasıl yaşadın ? Muayene esnasında hoca mı fark etti yoksa farklı bi belirti mi yaşadın?
Çok teşekkür ederim cümlemizin evladına uzun sağlıklı ömürler nasip etsin
Tam detaylı yazmam gerekirse kuaförden gelmiştim duş alacaktım baktım böyle kanama gibi değil ama kılcal damar gibi kırmızı birşeyler geliyor. Önce ağda dan kaynaklı diye düşündüm çünkü başka hiçbirşey yoktu sonra baktım sildikçe geliyor doktorumu aradım hastaneye geçtik ultrason muayenesinde fark edilmedi açıklık yoktu nst çekti yine birşey yok bende hala kanama falan yok arada o incecik kırmızılar geliyor. Tedbir amaçlı yatışım yapıldı. Bir daha nst çekildi yine sorun yok bebekte hareketli falan sonra doktor sabaha taburcu olursun sıkıntı görünmüyor yemek yiyebilirsin dedi akşam vizitesinde ultrason istedi o an yüzü değişti hemen doğuma alıyoruz plesenta ayrılmaya başlamış dedi. O an bile kanamam yoktu o dediğim kılcal damar şeklinde geliyordu daha
Ama yoğun bakımda tanıştığım aynı durumda olan bir bayanda direk kan boşalması olmuş. Bununda dereceleri varmış sanırım bu kanama miktarı ona göre plesenta yerine göre değişiklik gösteriyor. Ama öncesinde kanama dışında belirti yaşayan duymadım.

Aynen su ile yapılmayan isleri halledın :)
24 saatlik değildir o. Genelde şu saatte diyorlar ama çok daha erken geliyor

Aynen su ile yapılmayan isleri halledın :)
24 saatlik değildir o. Genelde şu saatte diyorlar ama çok daha erken geliyor
Yok canım suları kesip herkese duyuru yolladılar dün gece 23 ten beri yok makinada çamaşırlarım kaldı bu gece 23 e kadar diyor inşallah dediğin gibi gelir ama heryere duyuru yollamışlar gelmicek diye

Iki cikolata bi meyvesuyu gömdükten sonra bebem şekil A

Eklentiler

• 20220616_131136.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 75
Hareketlense dert dursa dert yani ben de stres oluyorum acaba olmadı mı oldu mu söyle boyle

Çok eşya götürmem dersen benim gibi mommy bag yazanlardan alabilirsin resmini ekledim sonra araba bagajına falan atarım bir yerlere giderken diye düşündüm çok kaliteli bişey değil ama iş görür
Tamam teşekkür ederim yok çok bir şey götürmeyi düşünmüyorum. Yeter gibi böyle Bi çanta bana da.
Devlette yapicam valizimi pusetimi alip gitcem Allah nasip ederse odami da suslicem hatta
Rahatladım bende rahat rahat gideyim o zaman

Ne güzel sağ salim almışsın kucağına Allah sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin
En kısa sürede kucağına alırsın inşaallah kızını dualarımız sizinle
Geçmiş olsun minik savaşçı eminim bunu en kısa sürede atlatacaktır
Önceden hiçbir belirti yok muydu nasıl anlamadılar plesentadan kısmen ayrıldığını? Yani bir anda olur muymuş
Benim ilk gebeliğimde 18 hafta gibi plasentamda küçük bi ayrılma olmuştu kanamayla belirti vermişti. Çok şükür oğlum şimdi iyi bir yaşına girdi. Ama o haftalarda gelişimi çok çok yavaşlamıştı.
Ben de kanama yaşamıştım 18 hafta gibi plasentamda küçük bi ayrılma olmuştu. Neden olduğunu bilemiyorlarmış bunun.

Kızlar çok affedersiniz de ishal olmuşum ben inşallah doğum habercisi değildir bu gece istemsizce terleyip üstümü açıyorum ondan mıdır ki
Bende de oluyor canım demir hapı yapıyor dedi doktor bana sık sık yaşadığım için. Belki öyle olmuştur ya da yediğin bir seydendir belki takip et bakalım

Geçen bi video izledim doğumdan sonra ilk bir hafta asla pompa kullanmayın kolostrum boşa pompada kalıp ziyan olmasın doğum şekliniz ne olursa olsun hep emzirin o yağlı süt bebeğe gitsin pompada kalmasın diyordu

Oğlumda doğum yaptığım zamanda hastanede ebeler kendileri pompa getirmişti sütün gelmesi kolaylaşsın kullanın pompayı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…