2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nts de bebek uyumalı mı hareket mi etmeli. Kadın geldi karnıma muzık tuttu,salladı,su getirdi. Simdi hemsire geldi sordum hareket etmeliymis ama ediyo dedim yorgunmus ne yapmısta yorulmus
Uyutmamaya çalışıyorlar bana da öksür diyo hemşire bide çantanda çikolata olsun tok gel diyo

Devlete gidiyorsak insan değil miyiz canım buradaki özeli görsen ultra lükslükle alakası yok bide ben trakyadayım yani bitlisi falan geçtim. Ama o ikiye açılan valizler dediğim gibi şık olsa da kullanışsız geliyor bana seyahatlerimde bile sevmiyorum o yüzden el valizi tercih ettim

Övünmek gibi olmasın kendi işini kendin hallederim 1 şey dışında

Kaş alırım
Ağda yaparım
Saç boyarım
Biyik alırım
Maşa yaparım
Fön cekerım

Sadece saç tonu icin giderim kuaföre
Ve her sarıyı sevmem .
O da canım sarı saç isterse.

Sana 13 yaramış Bizim de 13.yılımız ama uğurlu mu geldi şüpheliyim 3. Çocuk malum hayatım kaydı

Estağfurullah olabilir o zaman bende bir bakayım evde varsa öyle yapayım dediğin mantıklı. Çok teşekkür ederim

Ben de öyle kuaföre uzun yıllardır gitmiyorum .Saçıma keratin yapıyorum 1 yıl gidiyor ,masa yapsam hemen tutuyor zaten ,kasimi kendim alıyorum,epilasyon önceden lazere gittiğimden yok ,saçım koyu kestane beyazım yok şükür, başka ton da yakışmıyor boyatmiyorum.Saclarimi kestirmeyi sevmiyorum ,kırık olunca ucundan kendim alıyorum.

Aman masrafsız kadınım işte daha ne olsun

Benim ablam kaşını bile alamaz

Dedim ne beceriksiz kadınsın

Ben buna kimseye muhtaç olmamak diyorum

Estağfurullah olabilir o zaman bende bir bakayım evde varsa öyle yapayım dediğin mantıklı. Çok teşekkür ederim
Çok eşya götürmem dersen benim gibi mommy bag yazanlardan alabilirsin resmini ekledim sonra araba bagajına falan atarım bir yerlere giderken diye düşündüm çok kaliteli bişey değil ama iş görür

Eklentiler

• 54C4FD84-891B-4200-84C4-BBC95479E480.png
    304,6 KB · Görüntüleme: 30
Devlette yapicam valizimi pusetimi alip gitcem Allah nasip ederse odami da suslicem hatta

Kaş bıyık için ben de kuaföre gitmem alırım kendim pandemi de ağdayı da kendim yapar oldum.. Ama uzun boyluyum yap yap bitmiyor diye kuaföre yaptırmak daha kolaydı şimdi bu parayı vermem kendim yaparım
Ama saç konusu ayrı onu yapamam saç tipim ve çok saçım olması sebebiyle kesinlikle kuaför eli değmesi gerekiyor fiyatlar da uçmuş malesef
Mesela doğumdan sonra saç kestirmek istiyorum bakalım o kaç oldu o da 200 olmuştur

Bir ara benim canım deli gibi bira patates kızartması istiyordu
Normalde sevmemem dışında sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…