2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yordum galiba. Bebek kıyafetlerini yıkamıştım, ütüyü annem yapacak. Tozlanmasınlar diye hızlı hızlı katlayıp dolaba yerleştirdim. Acele acele hareket ettim baya.
Şimdi iyisin inşallah.
Arada çok yorunca oluyor öyle.
Benimde yarın Dr kontrolunden sonra bayağı işlerim var.
Akşamında doğurmazsam iyi
O saatte yiyerek çok iyi etmişim bravo bana
Bende erik yedim. Ama sanırım tuzu fazla yemişim Gece içim yandı. Su iç tuvalete git yoruldum
Icimden bir his bu ayin 20 sinde biri normal dogum yapacak diyorr
Ben kendimde o potansiyeli görüyorum
Ama korkudan içerde tutarım galiba.
Sabah aşağı doğru birşey bı bastırdı çığlık attım.
Eşime diyorum kafası galiba aşağıda bakayimmi diyo Dogurt bakmışken bari dedim Alla alla
Kiraz çok feci bagirsak hareketi yapıyor 1 kere yedim doğuracağım sandım .Bir de ben cekirdekleriyle yemiştim
Çocuk içerde misket oynuyodur cekirdeklerle

Özelden yolla bana ben halledip yolliim sana cnm.
Bende 13 ve 15 temmuzda olmasını istemiyorum 13 uğursuz rakam diye 15 i de 15 temmuz olayıyla aynı gün olmasın diye
Alındım.
13 Haziran da evlendim.
13. Sokak 13. No .
13. Yılımızda bebeğimiz oldu
Bu mu şimdi ugursuzluk

Şansa artık. Öyle deme alkol alınca
Daha iyi yapıyorlarmış işlerini
Benim bugün canım aşırı b*r* istiyor yaaaa
Dün TV de gördüm nasıl iciyolardi yaa lıkır lıkır soğuk soğuk

* İyi okumuşum heem tebrik ediyorum kendimi

Ay ne biliyim ben sanki özel bana ultra lüsk gibi geliyır ya ondan. Bir de ben birliste yaşıyorum yani burda inan poşetle geleni gördüm. Aaa hiç öyle düşünmemiştim. Bende öyle el valizi hazırlayayım o zaman. Çok teşekkür ederim. Dediğin gibi daha mantıklı olacak bu şekilde diğer valiz zor olur yoksa.

Tanınmamışlar da baya alıyor alıyor.
Misal geçen sene kısa saç boyattırdım 850 ₺

Tanınmış olsa heralde 1500,2500 arası
Abarttılar.
Mesleğe ilk başladığımda maaşım 1000 dolar yapıyordu her ay saçımı boyatır her hafta da mutlaka kuaföre gider fön maşa mutlaka bakım yaptırırdım.. Şimdi maaşım 400 küsur dolara düşmüş aynı şekilde kuaföre gitsem maaşı kuaföre bırakırım bu ücretlerle ne olduk böyle vay be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…