2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nts de bebek uyumalı mı hareket mi etmeli. Kadın geldi karnıma muzık tuttu,salladı,su getirdi. Simdi hemsire geldi sordum hareket etmeliymis ama ediyo dedim yorgunmus ne yapmısta yorulmus 🤣🤣🤣🤣
Uyutmamaya çalışıyorlar bana da öksür diyo hemşire bide çantanda çikolata olsun tok gel diyo

Ay ne biliyim ben sanki özel bana ultra lüsk gibi geliyır ya ondan. Bir de ben birliste yaşıyorum yani burda inan poşetle geleni gördüm. 🤣🤣 Aaa hiç öyle düşünmemiştim. Bende öyle el valizi hazırlayayım o zaman. Çok teşekkür ederim.🥰🙏🏻 Dediğin gibi daha mantıklı olacak bu şekilde diğer valiz zor olur yoksa. 🤭
Devlete gidiyorsak insan değil miyiz canım buradaki özeli görsen ultra lükslükle alakası yok bide ben trakyadayım yani bitlisi falan geçtim. Ama o ikiye açılan valizler dediğim gibi şık olsa da kullanışsız geliyor bana seyahatlerimde bile sevmiyorum o yüzden el valizi tercih ettim👍

Mesleğe ilk başladığımda maaşım 1000 dolar yapıyordu her ay saçımı boyatır her hafta da mutlaka kuaföre gider fön maşa mutlaka bakım yaptırırdım.. Şimdi maaşım 400 küsur dolara düşmüş aynı şekilde kuaföre gitsem maaşı kuaföre bırakırım bu ücretlerle ne olduk böyle vay be
Övünmek gibi olmasın kendi işini kendin hallederim 1 şey dışında

Kaş alırım
Ağda yaparım
Saç boyarım
Biyik alırım
Maşa yaparım 😂
Fön cekerım

Sadece saç tonu icin giderim kuaföre
Ve her sarıyı sevmem .
O da canım sarı saç isterse.

Şimdi iyisin inşallah.
Arada çok yorunca oluyor öyle.
Benimde yarın Dr kontrolunden sonra bayağı işlerim var.
Akşamında doğurmazsam iyi 🙈
Bende erik yedim. Ama sanırım tuzu fazla yemişim 🙈 Gece içim yandı. Su iç tuvalete git yoruldum 🙈

Ben kendimde o potansiyeli görüyorum 😂
Ama korkudan içerde tutarım galiba.
Sabah aşağı doğru birşey bı bastırdı çığlık attım.
Eşime diyorum kafası galiba aşağıda bakayimmi diyo 😂😂😂😂 Dogurt bakmışken bari dedim Alla alla 😂😂😂

Çocuk içerde misket oynuyodur cekirdeklerle 😂😂

Özelden yolla bana ben halledip yolliim sana cnm.
Alındım.
13 Haziran da evlendim.
13. Sokak 13. No .
13. Yılımızda bebeğimiz oldu 🙈🙈🙈
Bu mu şimdi ugursuzluk 😂😂😂

Benim bugün canım aşırı b*r* istiyor yaaaa
Dün TV de gördüm nasıl iciyolardi yaa lıkır lıkır soğuk soğuk 🙈🙈

* İyi okumuşum heem tebrik ediyorum kendimi 😂😂😂
Sana 13 yaramış🤐 Bizim de 13.yılımız ama uğurlu mu geldi şüpheliyim 3. Çocuk malum hayatım kaydı🤪

Devlete gidiyorsak insan değil miyiz canım buradaki özeli görsen ultra lükslükle alakası yok bide ben trakyadayım yani bitlisi falan geçtim. Ama o ikiye açılan valizler dediğim gibi şık olsa da kullanışsız geliyor bana seyahatlerimde bile sevmiyorum o yüzden el valizi tercih ettim👍
Estağfurullah 🙏🏻 olabilir o zaman bende bir bakayım evde varsa öyle yapayım dediğin mantıklı. Çok teşekkür ederim 🥰🙏🏻

Kaş alırım
Ağda yaparım
Saç boyarım
Biyik alırım
Maşa yaparım 😂
Fön cekerım

Ve her sarıyı sevmem .
Ben de öyle kuaföre uzun yıllardır gitmiyorum .Saçıma keratin yapıyorum 1 yıl gidiyor ,masa yapsam hemen tutuyor zaten ,kasimi kendim alıyorum,epilasyon önceden lazere gittiğimden yok ,saçım koyu kestane beyazım yok şükür, başka ton da yakışmıyor boyatmiyorum.Saclarimi kestirmeyi sevmiyorum ,kırık olunca ucundan kendim alıyorum.

Aman masrafsız kadınım işte daha ne olsun 😁😁

Ben de öyle kuaföre uzun yıllardır gitmiyorum .Saçıma keratin yapıyorum 1 yıl gidiyor ,masa yapsam hemen tutuyor zaten ,kasimi kendim alıyorum,epilasyon önceden lazere gittiğimden yok ,saçım koyu kestane beyazım yok şükür, başka ton da yakışmıyor boyatmiyorum.Saclarimi kestirmeyi sevmiyorum ,kırık olunca ucundan kendim alıyorum.

Aman masrafsız kadınım işte daha ne olsun 😁😁
Benim ablam kaşını bile alamaz :KK53:

Dedim ne beceriksiz kadınsın :tokat:

Ben buna kimseye muhtaç olmamak diyorum

Estağfurullah 🙏🏻 olabilir o zaman bende bir bakayım evde varsa öyle yapayım dediğin mantıklı. Çok teşekkür ederim 🥰🙏🏻
Çok eşya götürmem dersen benim gibi mommy bag yazanlardan alabilirsin resmini ekledim sonra araba bagajına falan atarım bir yerlere giderken diye düşündüm çok kaliteli bişey değil ama iş görür

Eklentiler

• 54C4FD84-891B-4200-84C4-BBC95479E480.png
    54C4FD84-891B-4200-84C4-BBC95479E480.png
    304,6 KB · Görüntüleme: 30
Merhabalar 🥰

Devlet hastanesinde doğum düşünenler ya da doğum yapanlar size bir soru sormak istiyorum.

Elinizde yine valiz ile mi gideceksiniz doğuma? Nasıl yapacaksınız? Nasıl gittiniz hastaneye? Özelde pek tuhaf karşılanmaz da devlet hastanesinde valiz sanki tuhaf karşılanır gibi geliyor bana. 🤭
Devlette yapicam valizimi pusetimi alip gitcem Allah nasip ederse 😂😂😂 odami da suslicem hatta

Kaş alırım
Ağda yaparım
Saç boyarım
Biyik alırım
Maşa yaparım 😂
Fön cekerım

Ve her sarıyı sevmem .
Kaş bıyık için ben de kuaföre gitmem alırım kendim pandemi de ağdayı da kendim yapar oldum.. Ama uzun boyluyum yap yap bitmiyor diye kuaföre yaptırmak daha kolaydı şimdi bu parayı vermem kendim yaparım 🤣🤣
Ama saç konusu ayrı onu yapamam saç tipim ve çok saçım olması sebebiyle kesinlikle kuaför eli değmesi gerekiyor fiyatlar da uçmuş malesef
Mesela doğumdan sonra saç kestirmek istiyorum bakalım o kaç oldu o da 200 olmuştur 🤪🤪

Şimdi iyisin inşallah.
Arada çok yorunca oluyor öyle.
Benimde yarın Dr kontrolunden sonra bayağı işlerim var.
Akşamında doğurmazsam iyi 🙈
Bende erik yedim. Ama sanırım tuzu fazla yemişim 🙈 Gece içim yandı. Su iç tuvalete git yoruldum 🙈

Ben kendimde o potansiyeli görüyorum 😂
Ama korkudan içerde tutarım galiba.
Sabah aşağı doğru birşey bı bastırdı çığlık attım.
Eşime diyorum kafası galiba aşağıda bakayimmi diyo 😂😂😂😂 Dogurt bakmışken bari dedim Alla alla 😂😂😂

Çocuk içerde misket oynuyodur cekirdeklerle 😂😂

Özelden yolla bana ben halledip yolliim sana cnm.
Alındım.
13 Haziran da evlendim.
13. Sokak 13. No .
13. Yılımızda bebeğimiz oldu 🙈🙈🙈
Bu mu şimdi ugursuzluk 😂😂😂

Benim bugün canım aşırı b*r* istiyor yaaaa
Dün TV de gördüm nasıl iciyolardi yaa lıkır lıkır soğuk soğuk 🙈🙈

* İyi okumuşum heem tebrik ediyorum kendimi 😂😂😂
Bir ara benim canım deli gibi bira patates kızartması istiyordu😂😂
Normalde sevmemem dışında sıkıntı yok 😂😂

X