2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok güzel fikir

Kız niye garip olsun özele gidenler valiz kullanıyor da devlette doğuran çöp poşedine mi koyuyor
Ben devlette doğuracağım 3. doğumum ilk ikisini özelde doğurdum. Saplı yolculuk valizleri ile değil de el valizleri olur ya onlarla gittim hep bu sefer ki için de mommy bag yazanlardan aldım. Saplı valiz setim var hani şu üstü sert olanlardan ama bana onları kullanmak zor geliyor çünkü ikiye açmak gerekiyor yerde açmak lazım boydan boya fermuarlı falan çok yer kaplıyor öyle ama el valizi gibi olanları koy yatağın veya masanın üstüne al içinden bence daha rahat.

Maşallah ..
Allah uzun ömürler versin .
Lakin merak ettiğim için soruyorum ;
Bu Plesanta ayrılmasının belirtisini nasıl yaşadın ? Muayene esnasında hoca mı fark etti yoksa farklı bi belirti mi yaşadın?

Tesekkur ederim canım gayet açıklayıcı olmus ben becermemezsem oğlana söylerim onlar daha iyi teknoloji konusunda bir şekilde hallederim artıl

Bu arada doğum belirtileri bahsetmişsiniz ama ben şuan 34+1 'deyim .
Ben hiç bişey anlamıyorum yaaa ,sorun bende mi acaba

Mesala karın toplanması nedir hiç bilmiyorum , yaşadıysam da hiç farkında değilim .
Sadece yemekten sonra taş gibi oluyorum veya 3 bardak su içcem karnımı tutarak wc ye gidiyorum ..
Bilemedim

Benim bebiş neden nst de hep hareketsiz olur ki. Her defasında acaba niye hareket etmiyor diye atrese sokuyor insanı. Sıram gelse de doktor baksa. Nst yi begenmezse bi de tekrar cektirmem gerekcek bekle dur artık

Aynen illa ki biri yapar zor bir şey değil olmadı kırtasiyeler falan da basıyor ben kendime eğlence aradım
Ya bana 2 gündür nedense doğum yaklaştı daha dünya kadar iş var modu yüklendi
Oturuyorum yatıyorum birsürü iş var hissi geliyor
Baktım yapamadım hemen yolunu bulurum oyüzden

Koyver gitsin demiş ne kadar iyi cok rahatlatıcı bir konuşma bence

Zorunlu yazılınca noluyor, merak ettim burda da bir iki konuşuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…