2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selam herkese
Geçen gün konuşulan Pinterestten indirip etiket yapma işini telf dan mı yapıyorsunuz pc den mi
Anahtarlık yapıp üzerine isim yazdırıp etiket yapayım çıktı alayım diyorum ama becerebilir miyim

Ben valiz yapmadım fazla geleceğini düşündüğüm için küçük bir el çantası ve bebek çantası yapdim gayet yetti bana ama siz nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın tabiki.milletin ne düşündüğü hicde umrumda olmaz valla herkes kendi işine baksın niye bunla geldin demez sonuçta kimse sana.

Sancı konuşulmuş benim 9glanda bel ağrısı olarak başladı. Sonra kasikda regl sancısı gibi sancılar. Ama çok minik. En son gelen sancı kesinlikle doğum sancisiydi. Hastaneye gittiğimde başladı 4 kere filan çektim. Ama onun miniklerinden daha önce olmuştu. Ama sonra kuvvetlendi. Şöyle oldu: karnım her taraftan toplanmış gibi sertleşti. Sanki içimde füze varmış gibi o toplanma yukarı doğru gidip aşağı doğru düştü. Basınçla dışarı çıkmaya çalışan bebekti tabi. Ben ebeye büyük tuvaletim varmış ve kabız olmuşum gibi çıkmaya çalışıyor sanki dedim. Bebek o dedi. Ya tuvaletimi yaparsam dedim yapmazsın yapsanda onemli değil dedi. Velhasıl tuvaletimi yapmadım. Bebek çıktı sadece

O tuvalet hissi ben de olmadı mesela. Demek ki belirtiler aşağı yukarı benzer olsada
Herkeste aynı olmuyorn:)

Bizim ebe de tuvalet hissi son anda gelirse herşeyi koyveriyoruz dedi. Yani tuvalet hissini bastırmayacaksın, çoğu zaman o bebek oluyor zaten. Tuvalet de olsa tamamen vücutta ne varsa çıkarmaya odaklı olacaksın dedi. Bayağı anlaşılır anlattı.

Benim geçenlerde çektiğim sancı aynen böyleydi ama hafifi çok şükür artmadan geçti

Yapılır neden yapılmasın kesme biçme var telefonda sonucta

Eşim yanımda durdugu için devam ediyoruz evliliğimiz ama ben cok sogudum ve duygularım dogumdan sonrada degişmezse bakacam hal çaresine

Kiraz çok feci bagirsak hareketi yapıyor 1 kere yedim doğuracağım sandım .Bir de ben cekirdekleriyle yemiştim
Aynı ben Dün gerçekten bebek geliyor sandım
Dün ben de yedim.
Sabaha karşı karnım ağrıdı. Degısık bir seydi. ondan demek ki
Ay Amy hepimiz aynı olmuşuz be Ödüm patladı vallahi çok tuhaf bir ağrıydı. Bir de ben ağrı çektikçe bebiş de o kadar hareket etti ki, geliyor gelmekte olan dedim

Canım ben 35te plesenta ayrılması nedeniyle erken doğum yaptım. Bu tarz belirti verip doğuma alınanlarda sorun olduğunu hiç görmedim şuan kızım 2,5 yaşında ve hiçbir sağlık problemi yok kendinizi yıpratmayın inanın sadece kısa bir süre sonra sağlıkla gelecek evinize şuan yapman gereken dinlenip bebeğin geleceği güne kadar enerji toplaman ve kendini toparlaman.

Saga sola dönerken karnımın üstü acıyordu resmen . Anlam veremedim o ağrıya.
Napolyondu
Ay zaten yemem kanı sulandırıyormus. Surada kalmış 1 haftam.:)

Ben tel den hallettim canım. Freepik ve zazzle diye sitelere baktım oradan etiket beğendim önce excel ve word de düzenleyip çoğaltıp denedim güzel olmadı bir yerden alıntı yapıldığı çok belli oldu. Bende tele indirdim picsart ve cymera programları ile düzenleyip kolaj yapıp bastım denedim gayet güzel çıktı öyle yapacağım ama telden tele farkeder mi bilmiyorum iphone 13 pro max benim telim bilgisayar kadar iş görüyor yani yanıltmak istemem.
Yazıcım epson ve kağıt seçimi yeri var ayarlarda oradan da seçe seçe denedim parlak olmayan bir etiket kağıdıydı benimki en iyi verimi fotoğraf bas bölümüne girip kağıdı da ink jet seçerek aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…