2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hepsini yasayarak uyandim geride uyuyamiyomm
Allahtan geri yattım.
Yoksa kafayı yiyorum.

Kıymetini bilin... Yanınızda olamayadabilirdi gebelik sürecinde. bazen buradaki insanların esiyle yasadiklari diyaloglarin kiymetini bilmesi lazim...
Onu da yaşadım.
2 ay yoktu yanımda .
İyiyi de kötüyü de gördüm.
Bizimki gırgır mayetindeydi öyle aman aman bı kavga değil. Hamileliğin güzel yanlarını kullanmak lazım bazen

Dün çok mu yordun kendini canım

Bir daha ki kontrolün ne zaman ? bi de neden dr 42. Haftaya dedi ki, esprisine mi yoksa ciddi miydi ? Seni azimli görüyorum bence çabalarının karşılığını alacaksın acı yok Rocky
Onumuzdeki hafta içi kontrolüm yoo ciddiydi 42 ye kadar beklerim onceligim normal ve dogal dogum dedi

Hmm asagisaymis baya gecenlerde ben de orda gibi hissettim suan yukari mi tirmandi naptiysa biraz daha yukarda ve sanirim capraz duruyor ayak v3ya popiş sagda kaburga deliyor hickiriklar sola dogru göbüs kisminda denilebilir. Bazen de gün icinde mesaneye baskı yapıyor tee rahim agzinin oralara bi his g3liyor belki asagiya ittiriyor olabilir sancisiz nasil acilir ki bebek mi aciyor yani anlamadm

Yordum galiba. Bebek kıyafetlerini yıkamıştım, ütüyü annem yapacak. Tozlanmasınlar diye hızlı hızlı katlayıp dolaba yerleştirdim. Acele acele hareket ettim baya.
Kirazi cok fazla yediysen oda karnini agritir , hatta biraz daha abartirsan ishal yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…