2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Doktorum o ağrı sancı da olmayabilir dedi.

Mesela ben de yok . Tek olan şey karnımın bir yere toplanması. Onun disinda bir şeyim yok.

Doktorum o ağrı sancı da olmayabilir dedi.

Mesela ben de yok . Tek olan şey karnımın bir yere toplanması. Onun disinda bir şeyim yok.
O toplanma denen şey ne tam olarak bilmiyorum. Ben hep onu bebeğin kasilmasi olarak düşünüyorum

Ay dün gece yatmadan önce kiraz yemiştim o mu yaptı acaba Hiç de o saatte yediğim yok, dün gece tek yaptığım farklılık o.
Kiraz çok feci bagirsak hareketi yapıyor 1 kere yedim doğuracağım sandım .Bir de ben cekirdekleriyle yemiştim

Hatta is yerinde kadının biri karnıma dokudu aa dedi senin yukarısı bomboş. Ne dokunuyorsa sanki hihh

Allah yardımcın olsun,miniğin kollarına gelecek ve bu günleri unutturacak inşallah,sabrın sonu selamet olsun,dualarımız seninle

Sezaryen mi olacaktı senin? Eğer normal düşünüyorsan insan olmaması lazım da ondan dedim. Ki sezaryen öncesi de insan dinginlik ister psikolojik olarak hazırlanma süreci gerekir sonuçta.

Günlük 6 7 hurma, bir dilim ananas, günaşırı ilişki, squat...sen işleri hızlandırırsın.

Merhabalar

Devlet hastanesinde doğum düşünenler ya da doğum yapanlar size bir soru sormak istiyorum.

Elinizde yine valiz ile mi gideceksiniz doğuma? Nasıl yapacaksınız? Nasıl gittiniz hastaneye? Özelde pek tuhaf karşılanmaz da devlet hastanesinde valiz sanki tuhaf karşılanır gibi geliyor bana.

Kesinlikle böylesi çok iyi. Annemler yazlıktan kayınvalide uzak şehirden gelecek. Doğum bitsin,kendimize gelelim öyle haber vereceğiz. Eve geçtikten sonra gelsinler. Hatta eve kendimi atıp soyunup dökünüp bebeğim yanımda üçlü bir oturup halimize bakmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…