2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hepsini yasayarak uyandim geride uyuyamiyomm🥵
Allahtan geri yattım.
Yoksa kafayı yiyorum.

Kıymetini bilin... Yanınızda olamayadabilirdi gebelik sürecinde. bazen buradaki insanların esiyle yasadiklari diyaloglarin kiymetini bilmesi lazim...
Onu da yaşadım.
2 ay yoktu yanımda .
İyiyi de kötüyü de gördüm.
Bizimki gırgır mayetindeydi öyle aman aman bı kavga değil. Hamileliğin güzel yanlarını kullanmak lazım bazen 😜

Kızlar çok kötü bir gece geçirdim 😢
O kadar çok adet ağrısı çektim ki, artık saat 4 gibi hastaneye gitmeme ramak kalmışken uykuya dalmışım.
Şu an da o ağrıları ben çekmemişim gibi uyandım, hiçbir şey yok 🙄
Yalancı sancı nasıl oluyor? Ağrı gelip gitmiyordu, bildiğiniz saatlerce ağrı çektim 😭
Dün çok mu yordun kendini canım 😔

Bir daha ki kontrolün ne zaman ? 🤣 bi de neden dr 42. Haftaya dedi ki, esprisine mi yoksa ciddi miydi ? Seni azimli görüyorum bence çabalarının karşılığını alacaksın acı yok Rocky 🤣
Onumuzdeki hafta içi kontrolüm yoo ciddiydi 42 ye kadar beklerim onceligim normal ve dogal dogum dedi 😂😂

Benim de akşamdan vardı. Hatta akşam 2 kere uykumdan uyandırdı. Bebek hareketleri biraz yavaşladı ama sabah bir şey kalmadı. Bilemedim ki böyle böyle mi başlıyor acaba ? Böyle küçük küçük ağrıyla yavaş yavaş açılır diye korkuyorum .
Arkadaşımın eşi hic ağrısı olmadan gitmiş, bir bakmışlar kaç cm açılmış.ben bu ağrı işini çözemedim valla
Ve o kadar aşağıdaki ki böyle tüylerin başladığı yer var ya oraya dokununca bebegin hareketini orda hissediyorum .
Hmm asagisaymis baya gecenlerde ben de orda gibi hissettim suan yukari mi tirmandi naptiysa biraz daha yukarda ve sanirim capraz duruyor ayak v3ya popiş sagda kaburga deliyor hickiriklar sola dogru göbüs kisminda denilebilir. Bazen de gün icinde mesaneye baskı yapıyor tee rahim agzinin oralara bi his g3liyor belki asagiya ittiriyor olabilir sancisiz nasil acilir ki bebek mi aciyor yani anlamadm 🤔🤔

Yordum galiba. Bebek kıyafetlerini yıkamıştım, ütüyü annem yapacak. Tozlanmasınlar diye hızlı hızlı katlayıp dolaba yerleştirdim. Acele acele hareket ettim baya.
Kirazi cok fazla yediysen oda karnini agritir , hatta biraz daha abartirsan ishal yapar 😃

X