2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Beren'e meleğine Rabbim tez zamanda sifa versin korktuklarınızdan emin kılsın. Hemen bir sadaka verin Beren'in niyetine. İnsallah güle oynaya evinize getirir bu kötü günleri hemencecik unutur ve bir daha hatirlamazsiniz

Ben bı kavga etmişim
Ağrı filan kalmadı.
Sonra dedim çıkıp dondurma yesek mi
Dedi tabi ya ağzıma mıç.
Aman hamile diye sesim çıkmasın.
Sonra kalk dondurma iste.
Giyin de gidelim dedi
Kıymetini bilin... Yanınızda olamayadabilirdi gebelik sürecinde. bazen buradaki insanların esiyle yasadiklari diyaloglarin kiymetini bilmesi lazim...

Cannım benim sağlıkla yavruna kavuşmanı diliyorum rabbim şifa versin bu zor günleri unuttursun

Ne güzel anlatmışsınız, güle güle büyütün bebeğinizi sağlıkla inşallah

Aklımdaydın vallahi, Allah'ım şifa versin minik kızına. Aylardır doktorlara güvenip hareket ediyoruz, bunda da güvenelim olumlu konuşmuşlar ne güzel. Bebekler güçlü olur derler hem dualarımdasınız

Cidden uyutmuyolar yaaa hareketliliğimden değilde ben daha çok hep wc kalkıyorum bilerek telefona bakmıyorum uykum kaçmasın diye En son artık uyku gidince alıyom elime telefonu
Usluymus sizinki . Benim uyku duzeni alt ust esnerken caniniz yaniyor mu esneyemiyorum bile.tam uyudu diyorsunuz tuvalet problemi basliyor bu seferde:)

Konuşursanız sizi evde beklerler belki ne bileyim gerçekten doğuma kalabalik gitmek gerçekten saçma. Ben de sadece eşimi istiyorum yanımda, ihtiyaç durumuna göre annem belki. Eşimin tarafı çok panik, onlara doğunca söyleriz belki

Kızlar çok kötü bir gece geçirdim
O kadar çok adet ağrısı çektim ki, artık saat 4 gibi hastaneye gitmeme ramak kalmışken uykuya dalmışım.
Şu an da o ağrıları ben çekmemişim gibi uyandım, hiçbir şey yok
Yalancı sancı nasıl oluyor? Ağrı gelip gitmiyordu, bildiğiniz saatlerce ağrı çektim

İnşAllah bu günler su gibi akıp geçer ve Rabbim hayırlısıyla sevinçle doldurur kalbinizi .
Gayet iyi bi hafta aralığında doğum oldu , çok güçlüdür eminim ki ..

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez ve son dakikaya kadar hiçbirimizin garantisi yok aslında .

Hayırlısıyla kucağına sağlıklı şekilde almayı Allah’ım nasip eylesin …

Gelip gitmeyince ben bagirsak gaz agrisindan süphe ediyorum genelde. Ya da baska agridir diyorum. Dogum sancısı gel git yapar cunku.

Eşim de götürmek istiyor ama sadece benle olmaz ki .Neyse artık ya ne diyeyim gelene

Neeeey kuş mu konduruyorsun deseydin hele
Ben kaş biyik ozel bölge agdaya toplamda 40 tl verip cikiyorumm
Wow seninki sudan ucuzmuş be burda kaş bıyığa 40 TL veremezsin aman işte İstanbulun bazı yerleri böyle gereksiz pahalı malesef neyseki biz de pohu pembe büyümedik

Sizi merak etmiştik tez zamanda sağlıkla kavuşursun inşallah

Gelip gitmeyince ben bagirsak gaz agrisindan süphe ediyorum genelde. Ya da baska agridir diyorum. Dogum sancısı gel git yapar cunku.
Benim de akşamdan vardı. Hatta akşam 2 kere uykumdan uyandırdı. Bebek hareketleri biraz yavaşladı ama sabah bir şey kalmadı. Bilemedim ki böyle böyle mi başlıyor acaba ? Böyle küçük küçük ağrıyla yavaş yavaş açılır diye korkuyorum .
Arkadaşımın eşi hic ağrısı olmadan gitmiş, bir bakmışlar kaç cm açılmış.ben bu ağrı işini çözemedim valla
Ve o kadar aşağıdaki ki böyle tüylerin başladığı yer var ya oraya dokununca bebegin hareketini orda hissediyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…