2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kiz bende dun 36+4 dum 42 ye kadar bekleriz niye dedi bana abooow valla ben doguramicam aciklik falan varmiymis bakti mi
Yok açıklık hakkında bişey demedi, kanala girmemiş onu söyledi o yüzden hemen doğurursun diye bir durum yok ama gelişimi iyi bu hafta sık yürüyüş yap dedi çıksın diye sen böyle diyorsun ya, bence hepimizden önce doğurcan ya hadi bakalım hayırlısı

Aynı şekilde düşünüyorum, kız kardeşime dedim evde kızıma bakın başka bişi istemiyorum. Eşimle başbaşa olmak çok daha iyi hissettirecek bana biliyorum..
Anneler kayınvalideler görümceler bilmem kimler..
Belki de geleni gidenim yok ondan otomatik böyle hissetme mecburiyetinde kaldım ama kesinlikle böylesi daha güzel

Cok guzel anlatmissin sıkılmadan okudum bi ara gozlerim doldu gercekten cok kutsal bi olay allahim saglikla buyutmegi nasip eylesin hayirli evlat olsun size vatanina milletine..

Kızlar çatı muayenesi tam olarak ne oluyor hiç bilmiyorum banada yarın yapacağını söyledi doktor bakmadım netten de abuk subuk şeyler çıkar diye
Pelvisin kemik yapısı müsait mi bebeğin başı için yeterli açıklık var mı kemiklerinde bir çıkıntı var mı diye bakıyor. Parmakları ile iki yapıyor sanırım vajinanın içine doğru, 10 sn sürdü ya da sürmedi. Hiç korkulacak bir durum değil açıkçası benim canım yanmadı, tabi hoş bir histe değil ama yani can yakmıyor için rahat olsun.

Neeeey kuş mu konduruyorsun deseydin hele
Ben kaş biyik ozel bölge agdaya toplamda 40 tl verip cikiyorumm

Heeeeee sarhoş gibi bişi ozaman yaptırmam çok paniklersem belki
Ya vücut doğuma hazırlanıyor seviniyorum ama çok zorlanıyorum ilk gebeliğim çok daha rahattı bebek iri olsa napardım bilmiyorum
Ayyy az kaldı sabredelim

Bugun kv gittim bi akrabaları varmış 6 aylık hamileymiş, isteyerek de yapmış bebeği şimdi psikolojisimi ne bozulmuş istemiyorum çıkarın bebeği kuvezde kalsın fln diyomuş
Dedim nasıl o bebeğin günahına giriyo insanlar senelerce o bebek için uğraşıyor ..
doğsada bakmak gibi yada bişi yapar diye fln korkuyolarmış çocuğa bildiğin aklını yitirmiş neden olur anlamadım

Dualarımız sizlerle canım.
Yakın zamanda miss kokulunuz ile evinizde olacaksınız inşallah Allah'ım güzel günleri yaşatacak ama biraz sabır Minik de size kavuşmak için sabırsızlıkla bekliyordur. Biraz zaman gerekli demekki

Cok teşekkür ederim canım

Kiz yok ben dün kestim ümidimi dogurmak icin cabalara basladim ne zaman sonuc alirim muamma bugun 2 bucuk saat yurudum agrilar basladi gece uyutmaz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…